انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:29pm

پاسخ به موضوع  [ 6468 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 617 , 618 , 619 , 620 , 621 , 622 , 623 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب مولایی عزیز
به نظر من هم اشکال صد در صد از کلید سیو شما هست البته در شرایطی که زمانی که داخل سایت بودید و نمونه برداری میکردن روی ال سی دی اعداد دیگری رو بهتون نشون میداده و الان داخل حافظه به این شکل سیو شده دو مورد رو باید بررسی کنید اول همون کلید سیو و اینکه اکثر شاسی های موجود در بازار چینی نامرغوب هستن و گاهی کار میکنن گاهی نه اشکال دوم ممکنه از خطای انسانی باشه و شما هنگام سیو به اعداد کنار r,c دقت کافی نداشتید و مثلا به جای سطر صفر ستون صفر در خانه دیگری از حافظه ذخیره کرده باشید که با انتقال کامل حافظه دستگاه به برنامه مشخص میشه که در کجای حافظه و به چه شکلی ذخیره شده در ضمن اینکه فرموده بودین اندک پرشی روی اعداد دارین من با این پرش اعداد خیلی سر و کله زدم و راهنمایی های دوستان هم هیچ کدام جوابگوی مشکل من نبود در نهایت به ذهنم اومد که بدنه سلکتورها رو به زمین مدار وصل کنم تا شاید نویز کمتر بشه و دقیقا بعد ازاین اتصال حتی در منزل هیچ گونه تغییر و پرشی در اعداد ندارم و دستگاه به ثبات کامل رسیده موفق باشید

شنبه 19 خرداد1397 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
یک عد سیستم زمین شناسی با فیبر دو طرفه کامپیوتری و تمامی قطعات نظامی به همراه 20 متر کابل برای هرپراب و فیش های bnc. وشارژر و کابل انتقال دیتا و ماژول rs232 و پرابهای استیل شیک که دسته ها به هم پیچ شده و از جوش آرگون استفاده نشده.خلاصه بگم با کیفیت و زیبایی منحصر به فرد و کارایی بالا ساخته شده و به فروش میرسد.جهت هماهنگی به آیدی تلگرام z_er_0 @ پیام دهید.آخر آیدی تلگرام عدد صفر هست.با تشکر

gladyator_089

سه شنبه 5 تیر1397 - 3:59pm

سلام دوستان با این وضع بیکاری و نبود شغل میشه ایت دستگاه زمین شناسی را ساخت و باهاش رگه های آب جهت حفر چاه را پیدا کرد..‌.شنیدم اونایی که میتونن تشخیص محل حفر چاه آب رو بدن درآمد بدی ندارند و اگر میشه تصاویر را چگونه باید تجزیه و تحلیل کرد چون همین تشخیص این تصاویر خودش یه پروژه است و یه مقداری گنگه!!!! و موضوع دوم اینکه میشه این تصاویر را با یه ماژول بلوتوث آنلاین کرد که اختیاجی به انتقال به رایانه نباشه؟؟؟؟!!!!

سه شنبه 19 تیر1397 - 3:56pm

سلام خدمت اساتید عزیز....
یه سوال داشتم آیا میشه از 3 تا باطری لیتیوم آِیون که توحالت سری و فول شارژ 12.6 ولت هستند برای این مدار استفاده کرد؟ پرسیدم چون ندیدم رگولاتور 12 ولت داشته باشه... منم که الکترونیکم ضعیف...نترکونیم ایسی هارو :)) :))
اخه هم سبک تره هم کم حجم تر
با تشکر

چهارشنبه 20 تیر1397 - 4:30pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

sa!v!y نوشته است:
سلام خدمت اساتید عزیز....
یه سوال داشتم آیا میشه از 3 تا باطری لیتیوم آِیون که توحالت سری و فول شارژ 12.6 ولت هستند برای این مدار استفاده کرد؟ پرسیدم چون ندیدم رگولاتور 12 ولت داشته باشه... منم که الکترونیکم ضعیف...نترکونیم ایسی هارو :)) :))
اخه هم سبک تره هم کم حجم تر
با تشکر

سلام به همه
دوست عزیز میتونین از باتریهای سری شده تا 12ولت استفاده کنین
فقط شارژ این باتریها حساسه که باید دقت کنین منفجر نشن
از شارژرهای اتومات استفاده کنین بهتره
یاحق :-ss ~O)

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 26 تیر1397 - 9:13am

سلام به همه دوستا ن عزیز

با کمک فایل های ارسالی از دوستان من دستگاه رو درست کردم و دو نمونه هم اسکن از زمین گرفتم....فایلها رو ارسال میکنم تا اساتید بررسی کنن...

لطفا کمک کنید ...مشکل اینه که فایل ارسالی از دستگاه رو داخل هر نرم افزاری وارد میکنم مدل سه بعدی به من نمیده..

نمیدونم کجای کارم اشکال داره ...دو فایل تست رو میزارم .. لطفا کمک کنید... ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 3 مرداد1397 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تصویر شما به حالت سه بعدی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 24 مرداد1397 - 10:02am

سلام و درود و سپاس به همه اساتید و حمید خان
من تازه با این دستگاه توی یه سایت خارجی آشنا شدم وقتی توی گوگل سرچ کردم توضیحات کاملی از سایت شما گرفتم
خلاصه
دستگاه را ساختم هم با مدار اصلی هم با فیبر اصلاح شده
ولی متاسفانه در هردو مورد مشکل یکی بود
در هر دو ال سی دی فقط خط پایین کارکتر داره و بارها قطعات را کنترل کردم ولی تغییر نکرد
حالا سوال من اینه که مگر قبل از قرار گرفتن آیسی ها نباید دو سطر LCD روشن باشه
اگه اساتید محترم راهنمایی کنن متشکر می شوم
از کمک شما بسیار سپاسگزارم

پنج شنبه 1 شهریور1397 - 11:04pm

هم قیل و هم بعد نصب آیسی ها شرایط یکی بود
توی مقاله گفته بودید قبل از نصب آیسی ها باید هر دو سطر LCD باید روشن باشه ولی هر هردو موارد LCD فقط خط پایین نشون داده میشه
متاسفانه نتونستم عکس ارسال کنم
ممنون

پنج شنبه 1 شهریور1397 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر از صحیح پروگرام شدن ای سی مطمئن هستید ، در جستجوی عیب در سیم کشی و خود ال سی دی باشید باشید ، مدار بارها ساخته شده و مشکل بنیادی و ساختاری ندارد ، مطمئن باشید در مونتاژ یا پروگرام کردن شما مشکلی هست که موفق به راه اندازی نشده اید.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 4 شهریور1397 - 9:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6468 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 617 , 618 , 619 , 620 , 621 , 622 , 623 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure