انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:23pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 145 , 146 , 147 , 148 , 149 , 150 , 151 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مجدد ;)

موضوع دیگه ای که باید خدمت دوستان عرض کنم و شاید اینجا جاش نباشه ، با توجه به اینکه اسم تاپیک ردیابی با مبایل هست ، اینه که من اصلا نمتونم با مبایل
رو فرکانس طلا ردیابی کنم . به این صورت که هر وقت خواستم این کار رو بکنم آنتنها با قدرت زیاد و فورا میچسبن به شکم من و ولکن هم نیستن . وبه این صورت
ردیابی برای طلا مختل میشه . همه چیزو پیدا میکردم به جز طلا . خیلی روش فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که خود مبایل تشکیل شده از صدها اتصال طلا در مداراتش . پس گزاشتمش کنار . فرکانسهای طلا رو با فرمت WAV و MP3 ساختم و دادمش به یک MP3 پلیر باکیفیت و گذاشتم رو تکرار و مشکلم از این بابت حل شد . اتفاقا خیلی کار باهاش راحت تر هم هست . تمام فرکانسها رو در قالب تراک با نام فلز و عدد فرکانس می ریزی تو رم . ودر زمان کاوش فقط تراک عوض میکنی و ردیابی میکنی . خیلی راحتو پاکیزه :D

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

جمعه 10 خرداد1397 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز برای هر فلزی چه فرکانسهایی رو که کار میکنی

جمعه 10 خرداد1397 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فکر خوبیه،ممکن باشه نرم افزارشم بذار تا ماهم استفاده کنیم

دوشنبه 21 خرداد1397 - 11:22am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
نرم افزار تو ویندوز اجرا میشه دوستان

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 4 مرداد1397 - 10:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

signal نوشته است:
با سلام

حالا با چی از صدا ضبط ور میداری که فقط تنها اون صدا پخش بشه و اینکه از چه فرکانسایی استفاده میکنی و ردیابیت بصورت بیسیمه؟
یعتی صدای فرکانسو از ام پی تری باز میکنی و تو هندزفری میذاری پخش میشه و شما هم شروع به ردیابی میکنید؟

دوشنبه 8 مرداد1397 - 12:31pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
signal نوشته است:
با سلام

حالا با چی از صدا ضبط ور میداری که فقط تنها اون صدا پخش بشه و اینکه از چه فرکانسایی استفاده میکنی و ردیابیت بصورت بیسیمه؟
یعتی صدای فرکانسو از ام پی تری باز میکنی و تو هندزفری میذاری پخش میشه و شما هم شروع به ردیابی میکنید؟

باسلام [-(
سعی میکنم مفید توضیح بدم .
نرم افزار رو باز میکنی شماره1 عدد فرکانس رو وارد میکنی 2 موج سینوسی رو انتخاب میکنی ( بعد میتونی استارت کنی و صدای فرکانس رو بشنوی و بعد استپ کنی ، یا اصلا این کار رو نکنی ) 3 _ save as رو بزن بعد یه پنجره باز میشه میگه چند ثانیه ضبط کنم عدد ثانیه رو وارد کن مثلا 120 میشه 2 دقیقه ، همین تور تو اون صفحه میتونی نام فایل رو هم تغییر بدی مثلا بنویسی فرکانس طلا 5500 یا هر چیز دیگه و بعد ok کن

با این کار یه فایل صوتی در کنار جایی که این نرم افزار تو کامپیوتر هست تشکیل میشه با فرمت wav با کیفیت بالا و حجم زیاد که میتونی برای کاهش حجم فایل با نرم افزار های دیگه به mp3 تبدیل کنی . تمام فایلهایی که درست کردی بریز تو رم mp3 پلیر و مثل تراک پخش کن . فقط دستگاه رو تکرار باشه .

خروجی mp3 پلیر استریو هست (دو کاناله ) شما یک کانالشو بده به آمپلی فایر مونو (تک کانال ) و خروجی آمپلی رو باید وصل کنی به چک افزاینده ولتاژ و خروجی ثانویه اون میرن به جفت آنتنها ( شما میتونید از چک اصلا استفاده نکنین چون برد وخطا رو باهم زیاد میکنه . یعنی خروجی آمپلی رو وصل کن به آنتنها )

توجه کنین ولوم آمپلی فایر و ولوم mp3 پلیر قدرت خروجی رو تعیین میکنن و نهایتا قدرت ردیاب شمارو ، ولتاژ بالاتر برد بیشتر و دقت کمتر و ولتاژ پایین تر دقت بیشتر و برد کمتر

امیدوارم متوجه شده باشی و موفق باشی @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 9 مرداد1397 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از توضیحاتتون ولی نرم افزاری که گذاشتید دان کردم اجرا نشد تو سیستم.

پنج شنبه 11 مرداد1397 - 10:13am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:))
تو گوشی باز نمیشه فقط تو محیط ویندوز رایانه
شاید زیپ فایل رو باز نکردی و یا آنتی ویروست نمیزاره فعال بشه .

پنج شنبه 11 مرداد1397 - 2:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
روش امواج صوتی رو چند سال گذشته بنده تست کردم و جواب نداد و جواب درست هم نخواهد داد ! شما باید امواج مثبت ذهنی (مغز ) و ضمیر ناخودآگاه خودتون رو با اعتماد به نفس در تمرین بالا ببرید تا بدون هیچ فرکانسی در طبیعت هرنوع فلزی رو ردیابی موفق داشته باشید ! این راه حل درستش هست که با تمرین روزانه و مفید بهش خواهید رسید فقط با آنتن برنجی که اصولی ساخته شده باشه ، بدون هیچ خوراک و فرکانسی ، موفق خواهید شد شک نکنید ، شک و تردید باعث ناموفقی و انرژی منفی در ذهنتون میشه ، باور داشته باشید که میتونید . یاحق :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 15 مرداد1397 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و مهندس حمید عزیز .
مهندس حمید اگر زحمتی نیست فرکانس هایی رو برای ردیاب موبایل بهتره و شما پیشنهاد میکنید رو قرار بدین با تشکر. فرکانس طلا نقره مفرغ

پنج شنبه 19 مهر1397 - 10:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 145 , 146 , 147 , 148 , 149 , 150 , 151 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure