انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:03pm

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 درایور و تقویت کننده قدرتمند برای سنسور FLC100 - EMS100 
نویسنده پیغام

شکارچی نوشته است:
درود برهمه دوستان
دیتاشیت هردو سنسور نیاز دارم
همflc100
و. EMS100

برای نوشتن برنامه جدید و طراحی یک مدار دیگه چه اطلاعاتی نیاز هست؟
مهندس حمید یا اساتید دیگه
لطفا اطلاعات کامل که برای یک مدار دیگه لازمه راهنمایی کنید
من خودم الکترونیک نخوندم اما با یکی از اشناها صحبت کردم قول داد برام بنویسه اگه بشه میخوام بگم از۲یا حتی ۴سنسور استفاده بشه شنیدم تا۱۶سنسور جواب میده اما نظر من۲یا۴سنسوره
لطفا هراطلاعاتی که نیاز هست برای یک مدارقوی باتمام امکانات بفرمایید
تا بگم مهندس زحمتش بکشه
.
یه سوال دیگه:؟
مداری که برای EMS100طراحی شده ایا درصورت دسترسی میشه سنسور باflc100جایگزین کرد؟

سلام بر شما.

سنسور EMS100 کپی شده از سنسور آلمانی FLC100 هست.
دیتاشیت ها در سایت های سازنده سنسور ها موجوده.

انشاءالله موفق باشید

درایور مگنومتر رایگان به همراه کیت تقویت کننده -طراحی و ساخت مگنومتر - مشاوره خرید - آموزش صحیح استفاده از مگنومتر

آیدی تلگرام
Exploretechnology@
https://t.me/Exploretechnology

جمعه 8 تیر1397 - 6:51am

سنسور FGM-3 دیگر نیست ،مگر اینکه کسی از قدیم داشته باشد.
پیشنهاد بنده به شما و دیگران این هست که همین درایور رایگان را بسازید ،تست کنید و استفاده کنید،و در عمل و با چشمان خودتون ببینید چجوری هست.
و در ضمن عمق 4-4.5 متر، عمق کمی نیست برای یک درایور رایگان با تقویت کننده اش این هم بدون هیچگونه محدودیتی .

موفق باشید @};-

درایور مگنومتر رایگان به همراه کیت تقویت کننده -طراحی و ساخت مگنومتر - مشاوره خرید - آموزش صحیح استفاده از مگنومتر

آیدی تلگرام
Exploretechnology@

جمعه 8 تیر1397 - 7:16am

pmd نوشته است:
دوست من حرفهای ایشون کاملا صحیح هست فقط یک جمله ایشون مورد داره اینکه فلزیابها ا ۱.۵ متر بیشتر نمیزنن فقط مورد داره در مورد دیگر جملات کاملا صحیح فرمودن مگنومترهای تصویری میتونن حفره رو در عمقهای بالا سنس کنن و فلز رو هم بنده تا ۳.۵ متری تونستم سنس کنم ولی اگر منطقی باشی هیچ نقطه زن پالسی قدرتی در حد یک مگنومتر نداره شاید دوست من اطلاعات ما کم باشه ولی ایشون چون طراح هستن بهتر از بنده و شما میدونن چی طراحی کردن در کل حرفهای حاشیه ای باعث اختلال در پیشرفت طرح میشه شما هم لطف کنید کمی صبور باشید بنده از ایشون ابتدا تشکر میکنم بابت طرحشون و درخواست دارم کارشون رو ادامه بدن

سلام دوست عزیز .
ممنون از لطفتون و توجه به طرح @};-

ما نگفتیم که فلزیاب ها تا 1.5 بیشتر نمیزنند،(پیشنهاد میکنم مجدد مطالعه کنید،متوجه حرف بنده می شوید )گفتیم با توجه به لوپ و اندازه هدف و شرایط ،سیستم نقطه زن تا این مقدار پاسخگو هست.چه بسا وقتی حجم هدف یا تغییرات لوپ،یا سیستم،قدرت سنس بیشتر می شود و هدف آشکار می شود.
در رابطه با صحبت های اقا حمید هم همان صحبت های ما رو تقریبا گفتن.در رابطه با اینکه گفتن مگنومتر قدرت سنس فلز را ندارند (سکه)یا غیره باید گفت که در کانال قرار دادیم که شی یافت شده فلزی که کوچک هستش و در عمق 1.20 متر توسط مگنومتر سنس شده. در رابطه با طلا هم باید گفت که کسی که ثروت داشته،همینجوری رو زمین نمیریخته یا داخل کوزه،صندوق یا در قبر یا ... هست. با این تکنیک میشه یافت.ولی بگیم مگنومتر طلا رو تنهایی سنس کنه دشواره.و مطمینن چیزی که داخل عمق 8 متری یا 6 متری هست،حتما ورودی یا خروجی یا اتاقک و علائم خودش را دارد.

من اطلاع ندارم دوستان چقدر به آیین تدفین یا موارد این چنینی در ایران باستان چقدر آگاهی داشته باشند. به قبر های امروزی هم نگاه کنید یک اندازه خاص هست که شخص در آن دفن میشود و سنگ میگذارند روی آن و خاک میریزند.توجه کنید شخص داخل یک اتاک بسیار کوچیکی قرار میگیرد.
بعضی از قبر ها یا مقابر همانند تومولوس ،گوردخمه ها، قبر های اتاقکی زیر زمینی،یا صندوقچه و خاک دستریز .... غیره... همه این موارد دارای حفره و خلا ،مانند اتاقک و دالان های ورودی یا خروجی ،پلمپ و ...می باشند و قابل تشخیص هست،چه با ردیاب ،چه اسکنر ..غیر از این هم نیست.اگر قبر هم باشد که با نقطه زن چک میکنند.

بعضی از دوستان که نقطه زن دارند ،اسکنر هم دارند...ردیاب هم دارند.. یا ندارند. این دلیل بر بد بودن سیستم ها نیست،مکمل هم می شوند تا شخص به هدف خود برسد و همه اینا در مکان خودشون بهترین هستند.

انشاءالله همه دوستان موفق و سلامت باشند @};-

آیدی تلگرام
Exploretechnology@

جمعه 8 تیر1397 - 8:05am
مدیر کل
مدیر کل

explore245 نوشته است:

سلام.
ممنون از لطف شما @};-

تست های ما میدانی هم بوده، جدا از تست های آزمایشگاهی.
حتی شرکت OKM هم تست واقعی از کاوش ارائه نداده... وفقط اسکن ها را نشان میدهد،همان کاری که ما هم انجام میدهیم
اگه جایی هم بوده به لحاظ امنیت قابل نمایش نیست.
تست مگنومتر همانند نقطه زن ها نیست که مد نظرتون باشه.خود OKM یا شرکت های خارجی هم فقط فیلم آموزش نحوه اسکن ارائه داده و خصوصیاتش رو.
به همان صورت که شما فیلم آموزش با دستگاه زمین شناسی رو فقط میتونید ببینید ،دیدن عکس و فیلم کاوش واقعی کار بعد اسکن ، نیاز به اجازه از شخص هست و میتونه ارائه ندهد.

و این درایور رایگانی که قرار دادیم، هیچگونه محدودیتی در استفاده ازش نیست و دوستان میتوانند همیشه ازش استفاده کنند.

1- اگر تستهای شما میدانی "هم" بوده پس قاعدتا میتونین حداقل از تستهای میدانی خودتون فیلمی قرار بدین! این کاری ساده و کاملا در اختیار و کنترل خود شماست و ربطی هم به مسائل امنیتی یا اجازه کسی نداره!
2- اتفاقا مشکل ما همینجاست که حتی شرکت OKM بعنوان یکی از مطرح کنندگان اصلی این نوع سیستمها در بازار کاوش نمیتونه یک فیلم مشخص از کارایی واقعی دستگاه ارائه کنه! به همین جهت ما این سیستمها رو هم در کاوش واقعی دارای کارکرد قوی نمیدونیم که حالا شما ناتوانی خودتون در ارائه فیلم تست رو با ناتوانی شرکت OKM مقایسه میکنین! آیا ما نباید سوال کنیم چرا چنین شرکتی علیرغم داشتن امکانات مختلف و زمین تست حتی نتونسته یک حفره مشخص در زیر زمین در نظر بگیره و بصورت زنده اسکن اون رو نشون بده؟!
3- بله تست این سیستمها با فلزیاب فرق داره چون قرار هست حداقل حفره رو بخوبی نشان بدن و تست حفره هم که در هوا ممکن نیست! پس برای تست دادن باید حفره ای داخل زمین در نظر گرفت و اسکن معادل اون رو بصورت زنده نشان داد. این مشکل کسی هست که محصول رو عرضه میکنه نه خریداری که از کارکرد محصول اطلاعی نداره و شما توقع دارین باید حتما به فروشنده ای اعتماد کنه که حتی سوابق مثبت کاریش مشخص و ثابت شده نیست!
4- حکایت سیستمهای زمین شناسی تا حد زیادی فرق داره. اولا بر خلاف گفته شما فیلمهایی از نحوه کارکرد و صحت عمل این سیستمها موجود هست. در ثانی عملکرد سیستمهای ژئوفیزیک حداقل برای تشخیص حفره کاملا علمی و اثبات شده و دارای خطای بمراتب کمتری نسبت به مگنتومترهاست. ثالثا در رشته زمین شناسی بصورت تخصصی و به وفور از انواع این سیستمها استفاده میشه.
5- میفرمایین طرح رایگان شما محدودیتی نداره. چرا خودتون رو به اون راه میزنین؟! دوست عزیز محدودیت اصلی دستگاه شما همین 4.5 متر هست که محدودیت سخت افزاری محسوب میشه. مطمئن باشین اگر شما دفعات روشن و خاموش در نظر میگرفتین ولی کارایی نامحدود بود خیلی بیشتر استقبال میشد. در عین حال طرح رایگانی که سنسور گران و کمیابی داره که احیانا باید از ناحیه خود شما هم تهیه بشه نه برای دوستان رایگان و حتی ارزان هست و نه برای شما بدون سود!!! اگر هم از نتیجه این نسخه راضی باشن باید کلی هزینه کنن تا نسخه اصلی رو از شما بخرن. پس هدف ارائه این نسخه به اصطلاح رایگان چیزی جز کسب سود توسط شما نیست!
6- فرمودین فلزی کوچک در 1.2 متری با این مگنتومتر رویت شده. اولا منظور شما از فلز کوچک تکه ای آهن هست نه سکه معمولی که دوست ما اشاره کرده بود! داستان سنس آهن توسط مگنتومتر کاملا تفاوت داره و شما ماهرانه از لفظ فلز بجای آهن استفاده میکنین! در ثانی این عمق کم براحتی قابل فیلمبرداری هست. میشه بفرمایین چرا از اسکن هیچ هدفی در هیچ عمقی و در هیچ شرایطی نمیتونین فیلم بگیرین و در کنار تصویر اسکن نشان بدین؟ یعنی تا ابد باید دوستان عکس اسکن رو ببینن و به نوشته های غیر قابل اثبات زیر اون اسکن اعتماد کنن؟!

جمعه 8 تیر1397 - 2:24pm

حمید نوشته است:

1- اگر تستهای شما میدانی "هم" بوده پس قاعدتا میتونین حداقل از تستهای میدانی خودتون فیلمی قرار بدین! این کاری ساده و کاملا در اختیار و کنترل خود شماست و ربطی هم به مسائل امنیتی یا اجازه کسی نداره!
2- اتفاقا مشکل ما همینجاست که حتی شرکت OKM بعنوان یکی از مطرح کنندگان اصلی این نوع سیستمها در بازار کاوش نمیتونه یک فیلم مشخص از کارایی واقعی دستگاه ارائه کنه! به همین جهت ما این سیستمها رو هم در کاوش واقعی دارای کارکرد قوی نمیدونیم که حالا شما ناتوانی خودتون در ارائه فیلم تست رو با ناتوانی شرکت OKM مقایسه میکنین! آیا ما نباید سوال کنیم چرا چنین شرکتی علیرغم داشتن امکانات مختلف و زمین تست حتی نتونسته یک حفره مشخص در زیر زمین در نظر بگیره و بصورت زنده اسکن اون رو نشون بده؟!
3- بله تست این سیستمها با فلزیاب فرق داره چون قرار هست حداقل حفره رو بخوبی نشان بدن و تست حفره هم که در هوا ممکن نیست! پس برای تست دادن باید حفره ای داخل زمین در نظر گرفت و اسکن معادل اون رو بصورت زنده نشان داد. این مشکل کسی هست که محصول رو عرضه میکنه نه خریداری که از کارکرد محصول اطلاعی نداره و شما توقع دارین باید حتما به فروشنده ای اعتماد کنه که حتی سوابق مثبت کاریش مشخص و ثابت شده نیست!
4- حکایت سیستمهای زمین شناسی تا حد زیادی فرق داره. اولا بر خلاف گفته شما فیلمهایی از نحوه کارکرد و صحت عمل این سیستمها موجود هست. در ثانی عملکرد سیستمهای ژئوفیزیک حداقل برای تشخیص حفره کاملا علمی و اثبات شده و دارای خطای بمراتب کمتری نسبت به مگنتومترهاست. ثالثا در رشته زمین شناسی بصورت تخصصی و به وفور از انواع این سیستمها استفاده میشه.
5- میفرمایین طرح رایگان شما محدودیتی نداره. چرا خودتون رو به اون راه میزنین؟! دوست عزیز محدودیت اصلی دستگاه شما همین 4.5 متر هست که محدودیت سخت افزاری محسوب میشه. مطمئن باشین اگر شما دفعات روشن و خاموش در نظر میگرفتین ولی کارایی نامحدود بود خیلی بیشتر استقبال میشد. در عین حال طرح رایگانی که سنسور گران و کمیابی داره که احیانا باید از ناحیه خود شما هم تهیه بشه نه برای دوستان رایگان و حتی ارزان هست و نه برای شما بدون سود!!! اگر هم از نتیجه این نسخه راضی باشن باید کلی هزینه کنن تا نسخه اصلی رو از شما بخرن. پس هدف ارائه این نسخه به اصطلاح رایگان چیزی جز کسب سود توسط شما نیست!
6- فرمودین فلزی کوچک در 1.2 متری با این مگنتومتر رویت شده. اولا منظور شما از فلز کوچک تکه ای آهن هست نه سکه معمولی که دوست ما اشاره کرده بود! داستان سنس آهن توسط مگنتومتر کاملا تفاوت داره و شما ماهرانه از لفظ فلز بجای آهن استفاده میکنین! در ثانی این عمق کم براحتی قابل فیلمبرداری هست. میشه بفرمایین چرا از اسکن هیچ هدفی در هیچ عمقی و در هیچ شرایطی نمیتونین فیلم بگیرین و در کنار تصویر اسکن نشان بدین؟ یعنی تا ابد باید دوستان عکس اسکن رو ببینن و به نوشته های غیر قابل اثبات زیر اون اسکن اعتماد کنن؟!

براي درايور هم دوستان مي توانند از سنسور هاي FLC100 ,EMS 100 يا سنسور هاي دستساز(تضمين داده نمي شود) که بر پايه FLC100 هم ساخته شده براي اين درايور استفاده کنيد. و سنسور FLC100 را ميتوانيد از نمايندگي استفان ماير آلمان در ايران خريداري کنيد يا از سنسور EMS100 که گفتم استفاده کنيد. و سنسور را از هر جا دوستان خواستن تهيه کنند و ما سنسور نميفروشيم.

در مورد بحث محدوديت، سيستم خود شما هم محدوديت داره،بعد به ما گير ميديد!!درايور رايگان ما ،محدوديت از لحاظ سخت افزاري نيست،نرمافزاري هستش و فقط محدود شده تا مقداري که گفته شده اسکن ميکند چه بسا تا 2 متر هم ميشد محدود کنيم.حالا ما گذاشتيم تا 4-4.5 متر اسکن کنند دوستان مشکلي هست ؟و بايد توضیح بدهیم که چرا این مقدار گذاشتیم؟!
انتظار داريد نسخه اصلي را بصورت رايگان ارائه بدهيم با آپشنهاي ديگر که برايشان زحمات زيادي کشيده شده!!!؟؟

هدف شما پس از محدوديت دستگاهتون چه بوده ؟؟فروش با نسخه بدون محدوديت ديگه.غير از اين نيست ديگه.!!!
يک مگنومتر در حالت عادي نياز به حالت اسکن بصورت اتوماتيک و حالت دستي دارد که ما آن را در در درايور رايگان براي دوستان قرار داديم .

ما فيلم تبليغاتي نداريم،بلکه چيزهايي که قابل ارايه در کانال هست توسط مشتري هاي ما کشف ميشه و با اجازه انها در داخل کانال ميزاريم،پس هيچ کس نمياد موقع کاوش فيلم بگيره...چون نياز به فيلم نداره

لطفا اگر این درايور را نساختيد و تست نکرديد و استفاده نکرديد... لطفا تخريب و نظرات گمراه دهنده قرار ندهيد که کارايي نداره و بدرد نميخوره و ...

فقط افرادي که ساختند ميتوانند نظرات واقعي خود را بيان و مطرح کنند

قضاوت با ديگران

با تشکر @};-

آیدی تلگرام
Exploretechnology@

شنبه 9 تیر1397 - 11:47pm
مدیر کل
مدیر کل

1- طی تجربه چند ساله ما در انجمن تهیه این سنسورها مشکل و در عین حال هزینه بر هست و تا قبل از این هم تنها چند نفر از هزاران کاربر انجمن موفق به این کار شدن که تازه در مورد اصلی بودن سنسورها هم همیشه تردید وجود داشته! پس نمیتونین بگین هر کسی میتونه براحتی این سنسورها رو از هر جایی تهیه بکنه. در زمینه ساخت سنسور مشابه نمونه اصلی هم تلاشهایی شده که بنده نشنیدم به نتیجه خوبی رسیده باشه. پس تهیه سنسور اصلی و تقبل هزینه اون خودش برای مصرف کننده یک چالش محسوب میشه و اگر نتیجه کار مطمئن و بدرد بخور نباشه قطعا اکثر دوستان تمایلی نخواهند داشت.
2- فلزیاب پالسی فلزجو هیچ محدودیتی در "کارکرد و کارایی" نداره! دوست عزیز لطفا اگر مقایسه ای میکنین سعی کنین منطق و انصاف رو رعایت کنین وگرنه به ضرر خود شماست. فلزیابی که تمامی امکاناتش کامل هست و نسبت به نسخه بدون محدودیت هیچ تفاوت کارکردی نداره قابل مقایسه با یک سیستم مگنتومتر نیست که شما کارایی اون رو محدود کردین و بعلاوه با سیستمهای OKM مقایسه میکنین که بقول خودتون حتی اونها هم نمیتونن یک فیلم از عملکردش در میدان کاوش ارائه بدن چه برسه به شما که محدودش هم کردین!
3- فلزیاب پالسی فلزجو به گواه همه و طبق شواهد غیر قابل انکار موجود در انجمن از ابتدا بصورت یک مدار عمومی عرضه شد و طی یک سال و نیم پروژه به همین صورت پیش رفت تا در نهایت بنده به تقاضای دوستان و آقا مجتبی موافقت کردم نسخه بدون محدودیت روشن و خاموش بصورت تجاری عرضه بشه. این خیلی تفاوت داره با اینکه شما از ابتدا یک نسخه عمومی با "کارایی محدود شده" رو بصورت تبلیغاتی ارائه بدین و از همون ابتدا فکر نسخه تجاری با کارایی بالاتر رو جهت بهره برداری تجاری کرده باشین.
4- تصاویر و کلیپهای شما مصداق بارز فیلم یا تیزر تبلیغاتی هست! این رو بسادگی میشه از موزیک متن و لوگو و نوشته های تبلیغاتی فاقد ارزش فنی درون این کلیپها متوجه شد! این خودش نشان میده شما هیچ تست میدانی قابل قبولی نگرفتین وگرنه در عوض نشستن پای میز و ادیت کردن تصاویر و کلیپهای تبلیغاتی حداقل یک فیلم از چیزی که واقعا در حال کشف توسط مگنتومتر هست میگرفتین و در دهان ما رو هم میبستین!
5- تصاویری که در کانال شما موجود هست اولا مشخص نیست توسط چه کسانی گرفته شما و حداقل هیچ یک از اون افراد جزو کاربران شناخته شده و معتبر فلزجو نیستن. در ثانی هیچ اعتباری نیست چیزی که اسکن اون در تصویر دیده میشه همون چیزی باشه که شما در پایین تصویر توضیح دادین! ثالثا در اکثر موارد لکه های رنگی مختلفی در تصاویر دیده میشه که شما صرفا طبق تجربه یا "حدس" خودتون در موردش نظر دادین و معلوم نیست تا چه حد با واقعیت تطبیق داشته باشه. رابعا ارسال این تصاویر توسط این دوستان و تقاضای کارشناسی توسط شما خودش نشان میده تصاویر اسکن در بسیاری از موارد اصلا قابل تحلیل توسط مصرف کننده نبوده! این موارد از جمله دلایلی هستن که بنده مگنتومترها رو ابزار مطمئنی جهت کاوش نمیدونم کما اینکه طی این چند سال این مبحث در تاپیکهای مختلف بررسی دستگاههای OKM و امثالهم توسط دوستان مطرح شده.
6- فکر میکنم شما هنوز من رو نشناختین و منظور مطالب بنده رو متوجه نشدین! مطمئن باشین کسی مثل بنده با چند سال سابقه انجمن داری و ده هزار پست و روزانه چندین پیغام جواب دادن خیلی بیشتر دلسوز کاربران و اهالی کاوش هستم وگرنه براحتی میتونستم بهتر از شما و خیلیها تا الان دهها طرح تجاری بهتر از این ارائه کنم. اگر هم اصرار به فیلم و تست میکنم فقط برای این هست که کسی بیهوده هزینه نکنه و مثل همیشه چیزی پایین تر از حد انتظار گیرش نیاد! مگنتومتر در همون حدی که بارها بحثش رو کردیم میتونه کمک کننده باشه ولی اصلا اون چیزی نیست که شما و بسیاری از فروشندگان بصورت مستقیم یا غیر مستقیم تبلیغ میکنین.
7- در نهایت فقط فیلم یک تست ساده رو از شما درخواست میکنم! فرمودین این طرح عمومی رایگان امکان اسکن تا عمق 4.5 متر رو داره. امیدوارم بر اساس محاسبات تئوری این مطلب رو بیان نکرده باشین! وگرنه حتما تستی گرفتین و برد 4.5 متر رو ملاحظه کردین. فیلم همون تست رو هم بذارین از نظر من کفایت میکنه و طبیعتا دوستان هم مختار هستن که خودشون تصمیم بگیرن. توجه کنین گذاشتن فیلم مطلبی که ادعای خود شماست چیزی عاید من نمیکنه بلکه چندین برابر بیشتر بنفع شماست! آیا دلیلی داره که چنین کاری نکنین؟!

یکشنبه 9 تیر1397 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

explore245 نوشته است:
حمید نوشته است:

براي درايور هم دوستان مي توانند از سنسور هاي FLC100 ,EMS 100 يا سنسور هاي دستساز(تضمين داده نمي شود) که بر پايه FLC100 هم ساخته شده براي اين درايور استفاده کنيد. و سنسور FLC100 را ميتوانيد از نمايندگي استفان ماير آلمان در ايران خريداري کنيد يا از سنسور EMS100 که گفتم استفاده کنيد. و سنسور را از هر جا دوستان خواستن تهيه کنند و ما سنسور نميفروشيم.

در مورد بحث محدوديت، سيستم خود شما هم محدوديت داره،بعد به ما گير ميديد!!درايور رايگان ما ،محدوديت از لحاظ سخت افزاري نيست،نرمافزاري هستش و فقط محدود شده تا مقداري که گفته شده اسکن ميکند چه بسا تا 2 متر هم ميشد محدود کنيم.حالا ما گذاشتيم تا 4-4.5 متر اسکن کنند دوستان مشکلي هست ؟و بايد توضیح بدهیم که چرا این مقدار گذاشتیم؟!
انتظار داريد نسخه اصلي را بصورت رايگان ارائه بدهيم با آپشنهاي ديگر که برايشان زحمات زيادي کشيده شده!!!؟؟

هدف شما پس از محدوديت دستگاهتون چه بوده ؟؟فروش با نسخه بدون محدوديت ديگه.غير از اين نيست ديگه.!!!
يک مگنومتر در حالت عادي نياز به حالت اسکن بصورت اتوماتيک و حالت دستي دارد که ما آن را در در درايور رايگان براي دوستان قرار داديم .

ما فيلم تبليغاتي نداريم،بلکه چيزهايي که قابل ارايه در کانال هست توسط مشتري هاي ما کشف ميشه و با اجازه انها در داخل کانال ميزاريم،پس هيچ کس نمياد موقع کاوش فيلم بگيره...چون نياز به فيلم نداره

لطفا اگر این درايور را نساختيد و تست نکرديد و استفاده نکرديد... لطفا تخريب و نظرات گمراه دهنده قرار ندهيد که کارايي نداره و بدرد نميخوره و ...

فقط افرادي که ساختند ميتوانند نظرات واقعي خود را بيان و مطرح کنند

قضاوت با ديگران

با تشکر @};-

نماینده استفان ایران شرکت czsچشم زیر سطح کلاهبرداره...
سنسوراش دونه ای 1800میده ومدعی هست کسی تو ایران نمیتونه ازشرکت اصلی سنسوربخره زرررررررررررررشک :ymblushing:
خودم واردکننده سنسورهستم مستقیم از شهر ووپرتال المان تهیه میکنم بافاکتورخرید دوستان خواستن باقیمت پایین در خدمتم... @};-

پنج شنبه 14 تیر1397 - 10:48pm

shakib نوشته است:
سنسوراش دونه ای 1800میده ومدعی هست کسی تو ایران نمیتونه ازشرکت اصلی سنسوربخره زرررررررررررررشک :ymblushing:
خودم واردکننده سنسورهستم مستقیم از شهر ووپرتال المان تهیه میکنم بافاکتورخرید دوستان خواستن باقیمت پایین در خدمتم... @};-

سلام در مورد خرید اینترنتی دقیقا درست میگن شرکت اصلی ارجاع میده به نمایندگیهاش که یکیش ایرانه ولی در مورد خرید غیر مستقیم یعنی خرید یکنفر با ادرس پستی محدوده المان امکانش هست که ایشون بخرن و ارسال کنن به ایران که تو این حالت دوم بدون احتساب مالیات و تعداد خریداری شده بین 39 تا 79 یورو قیمتشه

یکشنبه 17 تیر1397 - 11:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jozef_2536 نوشته است:
shakib نوشته است:

سلام در مورد خرید اینترنتی دقیقا درست میگن شرکت اصلی ارجاع میده به نمایندگیهاش که یکیش ایرانه ولی در مورد خرید غیر مستقیم یعنی خرید یکنفر با ادرس پستی محدوده المان امکانش هست که ایشون بخرن و ارسال کنن به ایران که تو این حالت دوم بدون احتساب مالیات و تعداد خریداری شده بین 39 تا 79 یورو قیمتشه

خیر متاسفانه به شخص نمیفروشن.
باید از طرف شرکت خریداری کنین.شرکت ثبت شده با کد رهگیری ومالیاتی.!

چهارشنبه 20 تیر1397 - 11:46pm

shakib نوشته است:
jozef_2536 نوشته است:
shakib نوشته است:

خیر متاسفانه به شخص نمیفروشن.
باید از طرف شرکت خریداری کنین.شرکت ثبت شده با کد رهگیری ومالیاتی.!

سلام عرض کردم اگر ادرس پستی اروپا مخصوصا اطراف المان و فرانسه ویا جایی که نمایندگی نزدیک به اون محل نداشته باشن موقع درخواست ارایه بدید احتیاج به شرکت داشتن و ....نیست بنده دوتا سنسور شخصا به همین طریق خریدم با توجه به اینکه ادرس من یک هتل در فرانسه بود بدونه هیچ مشکلی ارسال کردن

شنبه 23 تیر1397 - 8:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure