انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:41am

پاسخ به موضوع  [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 157 , 158 , 159 , 160 , 161 , 162 , 163 ... 197  بعدی
 اپراتوری و اعلام نتایج و عملکرد نقطه زن فلزجو PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Javad96 نوشته است:
سلام دوست من
منظور سرعت 10 بود اشتباه تایپی بود
در کل امروز حفاری شد یکی از اونها هیچی نداشت خاکش خیلی نرم و دستی بود خیلی هم راه میداد ولی بعد دو مترو نیم خوردیم به سنگ کپر که دیگه بیخیال شدیم . ولی بعد نیم متر دوباره ابزار زدیم بازم گرفت . ولی بعدش دستگاه سوخت و ما موندیم بی دستگاه . من روی دستگاه یه کلید گذاشته بودم که اگه گیر افتادم یه موقع بزنم اتصالی کنه میکرو بسوزه که نمیدونم چی شد و دست کی خورد بهش . :D
موفق باشید تا کاوش بعدی.

خسته نباشید :))

بهتر نبود رمز میزاشتید؟!

شنبه 19 خرداد1397 - 4:17am
مدیر سایت
مدیر سایت

Javad96 نوشته است:
سلام خدمت استاد حمید عزیز
استاد امشب به تپه ای باستانی رفتم جهت کاوش جا برای دوستانم بود و می دونستیم که اونجا قبر داره ولی از گبری بودنش مطمئن نبودیم خلاصه استاد عزیز ۵ نقطه رو مشخص کردم با سنش تقریبا یکسان انگار همه تو یه اندازه دفن شده بودن و عدد ای دی ۳۴ و ۲۶ و ۵۶ حفاری موند برای به روز دیگه استاد به نظر تون کدوم بهتره در ضمن دستگاه هیچ بوق الکی نداره و عدد تفکیک هم با اختلاف یکی دو تا بالا پایین بودش ‌.حذف آهن ام فعال بود و غیر آهن رو نشون میداد تنظیمات رو هم فرکانس ۱۵۰ پالس ۲۷۰ دیلی دستی ۴۰ گرند ۶ ساعت ۱۰ مابقی پیش فرض. احتمال داره حفره رو سنس کرده باشه ‌
ممنون

با سلام
سپاس ، آقا جواد شما از چگونگی محیط سنس و نوع لوپ فرمایشی نکردی ! اگر حجم سنس نداشتی ممکنه که فلزات سطحی رو زده باشی که روی این تپه ها زیاد وجود دارن ، اعداد آی دی که فرمایش کردید اگر بالوپ 60 و 1 متری هم باشه همشون نشانگر ریز بودن فلزات هست ، که اگر مثلا با لوپ یک متری ابتدا سنس کردید و بعد باید با لوپ 30 یا 20 هم نقطه ها رو تست میکردید که اگر این لوپ های 20 یا 30 سنس قوی در حد میتر 200 الی 900 میدادن مطمئن میشدید که فلزات ریز سطحی هست و دیگه نیازی به حفاری نداشت ؛ در ضمن عدد تنظیمی مفید حذف آهن برای هر لوپ مفاوت هست که اگر عدد مناسبش گذاشته نشه مقداری در تفکیک ممکنه تشخیص نا مناسب داشته باشید ، به هرحال بهترین کار برای اطمینان از عمق هدف استفاده از یک لوپ کوچیک و یک لوپ بزرگ هست و تجربه در تست های زیاد دستگاه برای اپراتور خیلی مفیده . :YMPEACE: @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 19 خرداد1397 - 7:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرافرین نوشته است:
Javad96 نوشته است:
سلام دوست من
در کل امروز حفاری شد یکی از اونها هیچی نداشت خاکش خیلی نرم و دستی بود خیلی هم راه میداد ولی بعد دو مترو نیم خوردیم به سنگ کپر که دیگه بیخیال شدیم . ولی بعد نیم متر دوباره ابزار زدیم بازم گرفت . ولی بعدش دستگاه سوخت و ما موندیم بی دستگاه . من روی دستگاه یه کلید گذاشته بودم که اگه گیر افتادم یه موقع بزنم اتصالی کنه میکرو بسوزه که نمیدونم چی شد و دست کی خورد بهش . :D
موفق باشید تا کاوش بعدی.

بهتر نبود رمز میزاشتید؟!

البته روشن نشدن دستگاه در کنار لوپ وکلنگ و ازهمه مهمتر محل حفاری شده چیزی از جرم کم نمیکنه
وصدالبته مطرح کردنش
تجربه ای شد برای
داشتن میکرو وباطری اضافه :

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

شنبه 19 خرداد1397 - 7:49am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

شکارچی نوشته است:
مهرافرین نوشته است:
Javad96 نوشته است:
سلام دوست من
موفق باشید تا کاوش بعدی.

بهتر نبود رمز میزاشتید؟!

البته روشن نشدن دستگاه در کنار لوپ وکلنگ و ازهمه مهمتر محل حفاری شده چیزی از جرم کم نمیکنه
وصدالبته مطرح کردنش
تجربه ای شد برای
داشتن میکرو وباطری اضافه :

کاملا درسته ..چون وقتی خدای نکرده بخوان صورتجلسه و گزارش بنویسند کاری ندارن دستگاه روشنه یا نه ! مینویسند فلانی به همراه فلانی با این مشخصات به همراه یک دستگاه غیر مجاز کشف فلزات و ابزار حفاری در فلان موقعیت و زمان ... دستگاه هم نداشته باشی باز هم خود عمل حفاری جرم داره ..

چهارشنبه 30 خرداد1397 - 10:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خسته نباشید
ما یجارو دستگاه زدیم با لوپ یک در یک
پهنای باند ۲۰۰
اسپید ۱۸
فرکانس ۱۵۰
دلی۳۰

به ما عدد آیدی ۷۰دادوعدد تفکیک مثبت ۳۰ نظرتون چیه درحالت nonfe

پنج شنبه 31 خرداد1397 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فلز شما با ارزش هست ولی لطفا ابعاد حجم فلز و عدد میتر رو هم قید نمایین و یا اینکه لوپ ۶۰ عکس العمل نشون داد یا خیر؟
حساسیت ۱۸ هم زیاده .(البته اگر منظورتون حساسیت بود)

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 31 خرداد1397 - 1:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

هنرجو نوشته است:
فلز شما با ارزش هست ولی لطفا ابعاد حجم فلز و عدد میتر رو هم قید نمایین و یا اینکه لوپ ۶۰ عکس العمل نشون داد یا خیر؟
حساسیت ۱۸ هم زیاده .(البته اگر منظورتون حساسیت بود)

مهندس منظورتون از ابعاد و حجم فلز چیه....ما با لوپ ۶۰ هم تست کردیم همین علائمو داد بهمون

پنج شنبه 31 خرداد1397 - 2:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فاصله ای ک دستگاه با فلز سنس میکنه عددی ک روی دستگاه میزنه ۲۳ هست...عدد آیدی ۷۰ میده و عدد دیگه و مثبت ۳۰ در حالت nonfe

پنج شنبه 31 خرداد1397 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهروز عزیز فلزتون غبر اهنی هست ولی چون اطلاعاتی که دادین نمیشه عمق تقریبی و اندازه تقریبی رو حدث زد .
حتما حفاری کن ولی بعد ۳۰ سانت کندن محلت رو مجددا با لوپ ۶۰ چک کن که فلزتون سطحی نبوده باشه.
گاها اتفاق برا بنده افتاده با فریم یک در یک چنین تفکیکی داده ولی با لوپ ۶۰ چون فلز ریز بوده تفکیک اهنی نشون داده (دو عدد میخ کنار هم یا فلز اهنی کوچیک در اومده البته سطحی بود)

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

جمعه 1 تیر1397 - 11:26pm

سلام خدمت دوستان و خسته نباشيد استاد حمید
میخواستم برای فلزجو لوپ 45 درست کنم میشه مشخصات لوپ 45 ومیزان عمق زنیش رو بگید و اینکه ایا لوپ 45 بدرد کار تو زمین میخوره چون بیشتر از این لوپ یکم تو حمل و نقل جابجایش سختره مخصوصا داخل ماشین یا جاهای دیگه و اینکه استفاده از یک لوپ خوبه یا باید چند تا لوپ کوچیک بزرگ باشه

شنبه 2 تیر1397 - 11:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1964 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 157 , 158 , 159 , 160 , 161 , 162 , 163 ... 197  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure