انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 اسفند1402 - 4:03am

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 روش تفکیک از راه دور با آنتن ال رود 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام ، بله عزیزم شما کارتون درسته ، فقط عمق و جنس و اندازه فلزات هست که شرایط و حرکات آنتنهارو تحت الشعاع قرار داده و مقداری هم بدن اپراتور ، مثلا فاصله انتها موقع سرچ تا زمین ، ولی در آخر با نقطه زن مکان رو حتماً چک کنید و تا خیلی حرفه ای نشدید به عمق گیری با آنتنها بسنده نکنید و موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 19 خرداد1397 - 12:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
سلام ، بله عزیزم شما کارتون درسته ، فقط عمق و جنس و اندازه فلزات هست که شرایط و حرکات آنتنهارو تحت الشعاع قرار داده و مقداری هم بدن اپراتور ، مثلا فاصله انتها موقع سرچ تا زمین ، ولی در آخر با نقطه زن مکان رو حتماً چک کنید و تا خیلی حرفه ای نشدید به عمق گیری با آنتنها بسنده نکنید و موفق باشید

درود مجدد دور جایی ک نقطه کردم تا شعاع ۱۰ متری دایره تشکیل دادم و روی دایره در جهت عقربه ساعت حرکت کردم همش نقطرو نشون میداد....در ضمن انتن ها روی هم بصورت تیک تیک ساعت قیچی میشد و سریع قیچی نمیشد...فاصله عمودی انتها تا زمین رو ۵ سانت گرفتم بازم قیچی کرد...تسست ۱۰ ثانیه هم گرفتم اوکی بود....نظرتون چیه استاد؟

شنبه 19 خرداد1397 - 6:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alirezash111 نوشته است:
مهدی نوشته است:

درود مجدد دور جایی ک نقطه کردم تا شعاع ۱۰ متری دایره تشکیل دادم و روی دایره در جهت عقربه ساعت حرکت کردم همش نقطرو نشون میداد....در ضمن انتن ها روی هم بصورت تیک تیک ساعت قیچی میشد و سریع قیچی نمیشد...فاصله عمودی انتها تا زمین رو ۵ سانت گرفتم بازم قیچی کرد...تسست ۱۰ ثانیه هم گرفتم اوکی بود....نظرتون چیه استاد؟

با سلام
باید فلزی باشه ، ولی عمیق بودن یا سطحی بودنش باید با نقطه زن مشخص بشه ! موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 21 خرداد1397 - 1:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
alirezash111 نوشته است:
مهدی نوشته است:

با سلام
باید فلزی باشه ، ولی عمیق بودن یا سطحی بودنش باید با نقطه زن مشخص بشه ! موفق باشید @};-

سپاس :x

دوشنبه 21 خرداد1397 - 11:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure