انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:17pm

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 درایور و تقویت کننده قدرتمند برای سنسور FLC100 - EMS100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز بهتره بجای پیش داوری خودتون این درایور بسازید تا متوجه قدرت و بردش بشید، بنده به نوبه خودم از ایشون بخاطر ارایه این درایور و تقویت کننده تشکر میکنم

یکشنبه 13 خرداد1397 - 6:07am

Farshadh54 نوشته است:
با تشکر از دوست عزیز بابت ارایه این طرح که واقعا از بقیه درایورها یه سر و گردن بالاتر هست من این درایور با تقویت کنندش ساختم باید بگم که از بقیه درایورهای رایگان کارکرد بهتری داره فقط دوستانی که این درایور ساختن در قسمت تقویت کننده خروجیش که به درایور میره موقعی که سنسور نصب روی 2/5 ولت تنظیم کنن بوسیله مولتی ترن یک کیلو.

سلام جناب فرشاد عزیز.ممنون از لطفتون
@};- انشاءالله موفق باشید

درایور مگنومتر رایگان به همراه کیت تقویت کننده -طراحی و ساخت مگنومتر - مشاوره خرید - آموزش صحیح استفاده از مگنومتر

آیدی تلگرام
Exploretechnology@
https://t.me/Exploretechnology

یکشنبه 13 خرداد1397 - 10:13am

مهرافرین نوشته است:
اگر اطلاعات ایشون در مورد فلزیابها تا همین اندازه باشه که جای تامل داره!! :-?
:D

پیوست:
Capture.PNG

اونوقت مگنتومتر اختصاصی ایشون حتمن تا 10 متر هم میزنه!

:))

سلام .

شما ظاهرا فرق بین مگنومتر وفلزیاب رو نمیدونید ، اگه نظرتون مخالف حرف من هست بهتره یه فیلم با تست بزارید و خلاف نظر من رو ثابت کنید.

شما یک فلزیاب بیار که تو عمق 4 متری یه فلز 20*20 سانتیمتری بگیره.
اون عمق 1.5 هم واسه لوپ 50 و برد متعارفه ،مثل چیپی یا غیره

درایور مگنومتر رایگان به همراه کیت تقویت کننده -طراحی و ساخت مگنومتر - مشاوره خرید - آموزش صحیح استفاده از مگنومتر

آیدی تلگرام
Exploretechnology@

یکشنبه 13 خرداد1397 - 10:19am

arash111 نوشته است:
دوستان بنده به تبلت ویندوزی نمیتونم وصل کنم مشکلش چیه این بولوی سویلش ان نمیشه باید چی کار کرد

طریقه اتصال مگنومتر به لپ تاپ در قالب فایل آموزشی داخل کانال موجود هست. مطالعه کنید @};-

آیدی تلگرام
Exploretechnology@

یکشنبه 13 خرداد1397 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین جناب فروشنده اینکه میخای محصول خودت رو تبلیغ کنی و بفروشی هیچ اشکالی نداره
حتی ممنون بخاطر درایور رایگانی که گذاشتی!

ولی خواهشن درست اینکار رو انجام بده!
هیچ نیازی به زیر سوال بردن خودت نداری!

دیگه حتی یه تازه کار هم فرق بین مگنتومتر و فلزیاب رو میدونه!

مگر اینکه بگی مگنتومتر شما بهتر از فلزیاب میتونه فلزات رو پیدا کنه!!
وگرنه چه دلیلی داره یه مثالی بزنی که توش ازم بخای فلزیابی بهت معرفی کنم که بتونه یک فلز 20*20 رو در عمق چهار متری بزنه؟! :-?

اگر شما چنین ادعایی داری ثابت کن ورنه خاموش..

اینکه شما هیچ اطلاعی از قوانین دستگاههای فلزیاب نمیدونی مقصر خودتی فقط یه کم مطالعه کن..
وگرنه نمیگفتی یه فلزیاب با لوپ 50 نهایت یکمترو نیم میزنه!!

این حرف انقدر بی معنی و مسخره هست که تنها شنیدنش از یک آدم کاملن ناآگاه میتونه منطقی باشه!

در این حیطه هم همانند بقیه موارد تنها حضور استادی چون مهندس حمید میتونه نقطه پایان چنین مباحث بیهوده باشه..

هر زمان ایشون تصمیم به ارائه درایور اختصاصی مگنتومتر حودشون رو گرفتند من هم از ایشون تهیه خواهم کرد تا اون زمان ترجیح میدم با همین فلزیاب استاد ادامه بدم.

البته امیدوارم که موفق باشید و طرح شما هم واقعن کارا باشه.

دوشنبه 13 خرداد1397 - 3:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

explore245 نوشته است:
kاوه نوشته است:
درود خدمت دوستان و جناب explore245 بابت ب اشتراک کذاشتن مدار
سوالی داشتم ایا خودتون این مدار رو ساختین کاراییش و جوابدهیش به چه صورته میشه ی توضیح راجع بش بدید؟ممنون

درود بر شما. @};-

این درایور رایگان قابلیت اسکن حفره تا 4 الی 4.5 متر رو داره و تک سنسور میباشد. سنسور هایی که میتونید ازش استفاده کنید FLC 100 و EMS 100 هستش.

بله دوست عزیز ،ساخته خودم میباشد .
البته این نسخه رایگان هستش که قرار دادم ورژن اصلی "قطعات و مقادیر کاملا متفاوتی داره" و "دارای ثبات بالاتر و قدرت بالایی" می باشد.

این مدار و تقویت کننده کاملا تست شده می باشد.

ممنون از پاسختون..
اگه امکانش هست نحوه اتصال درایور وکیت تقویت و سنسور رو ب صورت تصویری و یا ب صورت فلوچارت قرار بدید ممنون

دوشنبه 14 خرداد1397 - 12:52pm

مهرافرین نوشته است:
ببین جناب فروشنده اینکه میخای محصول خودت رو تبلیغ کنی و بفروشی هیچ اشکالی نداره
حتی ممنون بخاطر درایور رایگانی که گذاشتی!

ولی خواهشن درست اینکار رو انجام بده!
هیچ نیازی به زیر سوال بردن خودت نداری!

دیگه حتی یه تازه کار هم فرق بین مگنتومتر و فلزیاب رو میدونه!

مگر اینکه بگی مگنتومتر شما بهتر از فلزیاب میتونه فلزات رو پیدا کنه!!
وگرنه چه دلیلی داره یه مثالی بزنی که توش ازم بخای فلزیابی بهت معرفی کنم که بتونه یک فلز 20*20 رو در عمق چهار متری بزنه؟! :-?

اگر شما چنین ادعایی داری ثابت کن ورنه خاموش..

اینکه شما هیچ اطلاعی از قوانین دستگاههای فلزیاب نمیدونی مقصر خودتی فقط یه کم مطالعه کن..
وگرنه نمیگفتی یه فلزیاب با لوپ 50 نهایت یکمترو نیم میزنه!!

این حرف انقدر بی معنی و مسخره هست که تنها شنیدنش از یک آدم کاملن ناآگاه میتونه منطقی باشه!

در این حیطه هم همانند بقیه موارد تنها حضور استادی چون مهندس حمید میتونه نقطه پایان چنین مباحث بیهوده باشه..

هر زمان ایشون تصمیم به ارائه درایور اختصاصی مگنتومتر حودشون رو گرفتند من هم از ایشون تهیه خواهم کرد تا اون زمان ترجیح میدم با همین فلزیاب استاد ادامه بدم.

البته امیدوارم که موفق باشید و طرح شما هم واقعن کارا باشه.

سلام.
اول بايد بگم عکسي که از کانال بنده گرفتيد و در اينجا گذاشتيد در مورد نقطه زن ها ميباشد و هيچ ربطي به مگنومتر يا اسکنر تصويري نداره،الکی چیزی رو به چیز دیگر ربط ندهید.
مگنومتر ها تاثيرات مغناطيسي رو دريافت ميکنند و کاربردشون حفره يابي و تشخیص فلزات هست.کلا هر چیز که میدان مغناطیسی خاک رو تغییر بده ،قابل بررسی هست.ولی مگنومتر کجااااا، نقطه زن کجاااا
فرق مگنومتر و نقطه زن رو بلد نيستيد اينجور که معلومه!؟اون یک چیزه،اون چیز دیگر !!! بعد ادعا ميکنيد سطح دانش بالايي هم داريد؟ اگه بلد نيستيد سوال کنيد تا علمتون بالا بره.
شما فقط حرف خودتون رو نقص ميکنيد، در طول پيام ها مشخص هست.

دوما ، کافي هست اسم شما را در سايت سرچ کنيم و ببينيم که سطح دانش و علم شما چقدر هست !!! از نحوه صحبت کردنتون معلوم هست شغل شما چيه.

بنده عمرم رو صرف الکترونيک کردم و افتخار هم ميکنم. شما به چيه خودتون افتخار ميکنيد ؟ همون دستگاهي هم که باهاش ميريد کاوش هم ساخته خودتون نيست.علمش رو نداريد بقول خودتون " پس خاموش"

بنده دوست داشتم تا قسمتي از دانشم را با بقيه عزيزان به اشتراک بزارم و از اون استفاده کنند و موفق بشوند و از روي ميل باطني بوده نه چيز ديگه. اين درايور رايگان که نحوه ساختش هم گذاشتم ميتونه 4تا4.5 متر را اسکن کنه
(قابل ذکر هست که هر جسم يا شي ساخت بشر که داخل خاک باشه بر روي خاک تاثير مغناطيسي ميگذارد،از جمله سفال تا فلزات-راهرو ها و اتاقک ها-خاک دست ريز و ... در داخل اسکن قابل بررسی می باشد) .
اين درايور رايگان هستش آقاي استاد، خودتون بسازيد و بعد نظر بديد،اگه نميتونيد بسازيد به فردي که توانايي ساخت داره واگذار کنيد تا براتون بسازه،رو هوا نظر نديد. اين درايور تست شده هست.
و بنده کسي رو اجبار به خريد نکردم اقاي محترم که تهمت ميزنيد.
شما و بقيه دوستان اختيار خود رو داريد که با تحقيق و به انتخاب خودتون سيستم مورد نظرتون رو تهيه و خريداري کنيد.

در پايان عرض کنم که شما فقط به دنبال حاشيه سازي و تهمت زدن و تخريب هستيد و ذهن دیگران را گمراه میکنید ... و لطفا از بحث و حاشيه سازي بپرهيزيد ،اگه میخواهید در این مورد ها صحبت کنید با مدرک و علم صحبت کنید .ممنون

انشاءالله موفق و پيروز باشيد

آیدی تلگرام
Exploretechnology@

چهارشنبه 16 خرداد1397 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

explore245 نوشته است:

سلام.
اول بايد بگم عکسي که از کانال بنده گرفتيد و در اينجا گذاشتيد در مورد نقطه زن ها ميباشد و هيچ ربطي به مگنومتر يا اسکنر تصويري نداره،الکی چیزی رو به چیز دیگر ربط ندهید.
مگنومتر ها تاثيرات مغناطيسي رو دريافت ميکنند و کاربردشون حفره يابي و تشخیص فلزات هست.کلا هر چیز که میدان مغناطیسی خاک رو تغییر بده ،قابل بررسی هست.ولی مگنومتر کجااااا، نقطه زن کجاااا
فرق مگنومتر و نقطه زن رو بلد نيستيد اينجور که معلومه!؟اون یک چیزه،اون چیز دیگر !!! بعد ادعا ميکنيد سطح دانش بالايي هم داريد؟ اگه بلد نيستيد سوال کنيد تا علمتون بالا بره.
شما فقط حرف خودتون رو نقص ميکنيد، در طول پيام ها مشخص هست.

دوما ، کافي هست اسم شما را در سايت سرچ کنيم و ببينيم که سطح دانش و علم شما چقدر هست !!! از نحوه صحبت کردنتون معلوم هست شغل شما چيه.

بنده عمرم رو صرف الکترونيک کردم و افتخار هم ميکنم. شما به چيه خودتون افتخار ميکنيد ؟ همون دستگاهي هم که باهاش ميريد کاوش هم ساخته خودتون نيست.علمش رو نداريد بقول خودتون " پس خاموش"

بنده دوست داشتم تا قسمتي از دانشم را با بقيه عزيزان به اشتراک بزارم و از اون استفاده کنند و موفق بشوند و از روي ميل باطني بوده نه چيز ديگه. اين درايور رايگان که نحوه ساختش هم گذاشتم ميتونه 4تا4.5 متر را اسکن کنه
(قابل ذکر هست که هر جسم يا شي ساخت بشر که داخل خاک باشه بر روي خاک تاثير مغناطيسي ميگذارد،از جمله سفال تا فلزات-راهرو ها و اتاقک ها-خاک دست ريز و ... در داخل اسکن قابل بررسی می باشد) .
اين درايور رايگان هستش آقاي استاد، خودتون بسازيد و بعد نظر بديد،اگه نميتونيد بسازيد به فردي که توانايي ساخت داره واگذار کنيد تا براتون بسازه،رو هوا نظر نديد. اين درايور تست شده هست.
و بنده کسي رو اجبار به خريد نکردم اقاي محترم که تهمت ميزنيد.
شما و بقيه دوستان اختيار خود رو داريد که با تحقيق و به انتخاب خودتون سيستم مورد نظرتون رو تهيه و خريداري کنيد.

در پايان عرض کنم که شما فقط به دنبال حاشيه سازي و تهمت زدن و تخريب هستيد و ذهن دیگران را گمراه میکنید ... و لطفا از بحث و حاشيه سازي بپرهيزيد ،اگه میخواهید در این مورد ها صحبت کنید با مدرک و علم صحبت کنید .ممنون

انشاءالله موفق و پيروز باشيد

درود بر شما جناب فروشنده :D

قبل از هرچیز روشن کنم که من هرگز ادعایی در زمینه الکترونیک نداشتم!اینکه دیگه کاملن مشهود هست! تشکر میکنم که چشم بسته غیب گفتی!! :))
اصلن قرار نیست حتمن برم لیسانس الکترونیک بگیرم تا متوجه حرفهای غیر منطقی شما بشم!!
در عوض من هم در خیلی از زمینه ها تخصصهایی دارم که فکرشو نمیتونید بکنید ;)
هرکسی میتونه به شغل خوش افتخار کنه اما نادانی یعنی اینکه فکر کنیم شغل من برتر از بقیه شغلهاست!

اما بعنوان یک اپراتور حرفه ای و کسی که با الکترونیک آشنایی هرچند اندک دارم و به سبب مطالعاتی که در زمینه ی سیستمهای کاوش زیرزمینی داشتم حق دارم که از شما و امثال شما که ادعاهایی در این زمینه میفرمایید سوال کنم..

در همون عکسی که از ادعای عجیب شما در مورد فلزیابها در پستهای قبلی گذاشتم شما ادعا میکنید که فلزیابها نهایتن برای عمقهای کم ساخته شدند و در بهترین حالت یک لوپ 55 میتونه یک فلز 20*20 رو در عمق 1.5 متری سنس کنه!
بگذریم که همین ادعا از اساس نادرست و غلط هست و گویای نادانی شماست!

جالبتر اینجاست که هیچ اشاره ای به قدرت یک فلزیاب با لوپهای بزرگتر نمیکنید!!

پس موضوع چیه؟؟ :-?

آیا غیر از این هست که تلاش میکنید فلزیابها رو ناکارا جلوه بدین تا دستگاه خودتون رو بفروشید؟؟ :D

ضمنن ما هرگز ادعا نکردیم که یک فلزیاب میتونه یک فلز 20*20 رو در عمق چهارمتری سنس کنه!
اما ظاهرن شما ادعا میکنید که مگنتومتر ساخت شما دارای چنین توانی هست!!

این چیزی هست که از گفته های شما بر میاد!

این گوی و این میدان..
اثبات کنید یا خاموش.

تا ببینیم کی فرق بین فلزیاب و مگنتومتر رو نمیدونه :-w

پنج شنبه 16 خرداد1397 - 12:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود همیشه همینطور بوده برادر مدار رو نساخته چرا نظر میدید این دوستمون که مدار رو قرار داده ایا وظیفه ا در قبال شما داشته بهتره فقط تشکر کنید و این اطمینان رو به شما میدم که عمقی که این مگنومترهای تصویری میزنن رو هرگز هیچ نقطه زنی نزده و نمیزنه پس اگر اطلاعاتی ندارید لطفا نظر ندید در مورد این دستگاهها هم باید بگم سنسورها گیرنده هستن و خطای کمی دارن و حتی ۱ سکه رو میتونه در ۲ متری اشکار کنه فلز ۲۰ در ۲۰ که چیزی نیست براش

شنبه 19 خرداد1397 - 3:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pmd نوشته است:
درود همیشه همینطور بوده برادر مدار رو نساخته چرا نظر میدید این دوستمون که مدار رو قرار داده ایا وظیفه ا در قبال شما داشته بهتره فقط تشکر کنید و این اطمینان رو به شما میدم که عمقی که این مگنومترهای تصویری میزنن رو هرگز هیچ نقطه زنی نزده و نمیزنه پس اگر اطلاعاتی ندارید لطفا نظر ندید در مورد این دستگاهها هم باید بگم سنسورها گیرنده هستن و خطای کمی دارن و حتی ۱ سکه رو میتونه در ۲ متری اشکار کنه فلز ۲۰ در ۲۰ که چیزی نیست براش

خیلی کم میبینیم که یه فروشنده بیاد از یه فروشنده دیگه طرفداری کنه! /:)
مگر در صورت وجود منافع مشترک :D

مثل اینکه همه ما تا الان داشتیم وقت خودمونو هدر میدادیم! :| :))

یکشنبه 20 خرداد1397 - 4:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure