انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:49pm

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 355 , 356 , 357 , 358 , 359 , 360 , 361 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان از همگی شما بدلیل کلماتی که در جواب این شخص قرار میدم عذرمیخوام.من واقعا ادم بی ادبی نیستم ولی این شخص چون قصد سویی داره میبایست در جوابش اینگونه کلمات بکار ببرم تا دروغگوییش به همه ثابت بشه.از همگی جز این شخص دروغگو عذرخواهی میکنم.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عرفان زشته اخه،اصلا گیریم که مخاطبت لایق این حرفاس ولی فک نمیکنی فرهنگ خودتو زیرسوال میبری تو‌چشم خواننده های انجمن.اونا نه تورو میشناسن نه مخاطبتو.
لطفا مراعات کنیم.چه دروغ چه راست ، مردم نون رو تو دهنشون میذارن نه گوششون همه الان تا حدودی عاقل و عالم هستن،
امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 3:12pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
عرفان زشته اخه،اصلا گیریم که مخاطبت لایق این حرفاس ولی فک نمیکنی فرهنگ خودتو زیرسوال میبری تو‌چشم خواننده های انجمن.اونا نه تورو میشناسن نه مخاطبتو.
لطفا مراعات کنیم.چه دروغ چه راست ، مردم نون رو تو دهنشون میذارن نه گوششون همه الان تا حدودی عاقل و عالم هستن،
امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی

حق با شماست.چشم.من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.اگر باعث ناراحتی اعضا شدم از همه شون جز این شخصی که مورد خطاب من بود عذرمیخوام.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم از شما ممنونم که به حرف من ارزش دادی و قبول کردی که نشانه معرفت و شخصیتت هست.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 3:40pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان واساتید عزیز
جناب اقای پرهیزگاریا پی ام دی عزیز عدم موفقیت شما درساخت فرانکو دلیل بر ناکارامدی مدار نمیتونه باشه تعجبم از شماست که با تبلیغات پی دی تون در تلگرام وموفقیت فراوان ادعاشده توسط پی دی کا جدیدتون باز دنبال ردیاب الرود رفتین دیگه اکثر دوستان در فضای مجازی اکثرا افراد باسابقه را میشناسند عرفان عزیز هم فروشندگی تا به حال تو کارشون نبوده وخالصانه درجهت ارتقا مدار تلاش میکنندبهتر برای هم احترام قایل بشیم شاید بعضی از دوستان بخواهند این مداربسازند یا ارتقا بدن

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان لطفا کمی مراعات حال هم دیگرو بکنید من نه قصد حمایت از جناب پی ام دی رو دارم نه در جهت ضایع کردن عرفان عزیز هستم نکنه اول اینکه من توی این به اصطلاح مناظره و همفکری که همش شده بد دهنی و توهینیه هم کلمه ای ندیدم که پی ام دی بگه فرانکو کار آمد نیست ایشون گفتم فلز میزنه و ابدا طلا نمیزنه بله دقیقا منم چندتا پست قبل از این ماجرای بدهنی این عزیزان به هم که در شأن هیچ کدومشون نیست گفتم که آهن و چدن رو صد در صد میزنه البته قدیمی و منم خیلی تلاش کردم با تست میدانی و چند سکه واقعی طلای دوره ساسانی به اهمیت مدار برسم که واقعا حاصل نشد اما انکار نکردم خوب بودن فرانکو رو و این سمت ماجرا عرفان عزیز میگه حتی طلا میزنه و فرانکو خوبه بنابراین هر دو دوست این بحث های بی مورد رو کنار بزارید و باهم به سرانحام رسوندن این طرح تلاش کنید

خدايا مددی کن

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
سلام خدمت عزيزان من از ابتداى اين تاپيک مطالب رو دنبال ميكنم و در اين ميان چند نفر انگشت شمار مثل آقا عرفان تجربياتشون چه در ساخت وچه در اپراتورى به اشتراک گذاشتن و شايسته نيست به ايشون تهمت بزنيم كه ذى نفع هستن در مقوله فرانكو،اين مدار هم اگه از پى دى ها بهتر نباشه قطعا بدتر نيست اما باز هم جاى كار داره

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 6:50pm
استاد
استاد

erfan نوشته است:
pmd نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز مدار ردیاب جدید اقا مجتبی همونی که دوتا میکرو داره با بصورت توماسی بسازید ۳ انتنه چوک رو هم ۹۰۰ دور سیم ۷ دهم و ۳ متر سیم ۲۵ صدم روی اون بپیچید با فرکانس ۶۱۲ عالی جواب داده دسته رو هم ابتدای باکس خلاف انتنها بذارید تست کنید من طوری فلز رو میزنم که کاملا مشهود تکان میخوره و دستگاه بسیار عالی کار میکنه یه عکس شب قرار میدم اگر بتونم فیلم بذارم خیلی خوب میشه متاسفانه اجازه رو باید مهندس حمید بده

اونقدر بی تجربه و بی عقل و تفکری که نمیدونی تو ردیابها و یونیابها فیلم گذاشتن هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه.کلا فیلم گذاشتن تو پیشرفت کار تاثیری نداره.اقا تو پسر پیغمبری،تو امام سیزدهمی،تو یکی یدونه عالمی ازین تایپیک خارج شو بزار دیگران فعالیت کنن.تو نظر خودتو دادی و دو مرتبه هم تجربه دیگران نشون داد نظرت چقدر ارزش داره.شما که اعتقادی به این مدار نداری حرف خودتو زدی حالا برو بزار دیگران با این مدار کار کنن.تو شخصیتت چندین بار با 4 تا اکانتی که از ابتدای ورودت به این انجمن ساختی مشخص هست و چندین نفر شما رو میشناسن.حالا به هر صورت ادعا داری ادم سالمی هستی ما هم واسه اینکه شرت کم شه ازین تایپیک تحمل میکنیم حرفاتو.لطفا حضورتو ازین تایپیک کم کن.تو که اعتقاد داری کار نمیکنه این مدار حضورت دیگه لزومی نداره.

درود.فلز جدید زدن با ردیاب دلیلی بر زدن فلز زیر خاک قدیمی نداره کلا سنسشون فرق داره تقریبا ردیابها هر میدانی میزنند حتی میدان غیر فلزات را

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حالا شما روی سخنت با عرفان بود یا pmd . اگر عرفان باشه که ایشون حرفی از زدن فلز جدید نگفتن.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه دوست عزیز استاد جاوید نظرشو گفتن مثل بقیه

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 9:08pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 355 , 356 , 357 , 358 , 359 , 360 , 361 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , vashteh و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure