انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:00am

پاسخ به موضوع  [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 354 , 355 , 356 , 357 , 358 , 359 , 360 ... 650  بعدی
 ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه (فرانکو) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این سیستم من اکسپوفره

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 12:15pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pmd نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز مدار ردیاب جدید اقا مجتبی همونی که دوتا میکرو داره با بصورت توماسی بسازید ۳ انتنه چوک رو هم ۹۰۰ دور سیم ۷ دهم و ۳ متر سیم ۲۵ صدم روی اون بپیچید با فرکانس ۶۱۲ عالی جواب داده دسته رو هم ابتدای باکس خلاف انتنها بذارید تست کنید من طوری فلز رو میزنم که کاملا مشهود تکان میخوره و دستگاه بسیار عالی کار میکنه یه عکس شب قرار میدم اگر بتونم فیلم بذارم خیلی خوب میشه متاسفانه اجازه رو باید مهندس حمید بده

به چه دلیلی تو سیم پیچ چوک تغیرات دادی درصورتی که طراح از سیم های یک دهم و بیست و پنج صدم گفته استفاده شود چرا از هفت دهم استفاده کردی

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 12:17pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pmd نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز مدار ردیاب جدید اقا مجتبی همونی که دوتا میکرو داره با بصورت توماسی بسازید ۳ انتنه چوک رو هم ۹۰۰ دور سیم ۷ دهم و ۳ متر سیم ۲۵ صدم روی اون بپیچید با فرکانس ۶۱۲ عالی جواب داده دسته رو هم ابتدای باکس خلاف انتنها بذارید تست کنید من طوری فلز رو میزنم که کاملا مشهود تکان میخوره و دستگاه بسیار عالی کار میکنه یه عکس شب قرار میدم اگر بتونم فیلم بذارم خیلی خوب میشه متاسفانه اجازه رو باید مهندس حمید بده

اونقدر بی تجربه و بی عقل و تفکری که نمیدونی تو ردیابها و یونیابها فیلم گذاشتن هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه.کلا فیلم گذاشتن تو پیشرفت کار تاثیری نداره.اقا تو پسر پیغمبری،تو امام سیزدهمی،تو یکی یدونه عالمی ازین تایپیک خارج شو بزار دیگران فعالیت کنن.تو نظر خودتو دادی و دو مرتبه هم تجربه دیگران نشون داد نظرت چقدر ارزش داره.شما که اعتقادی به این مدار نداری حرف خودتو زدی حالا برو بزار دیگران با این مدار کار کنن.تو شخصیتت چندین بار با 4 تا اکانتی که از ابتدای ورودت به این انجمن ساختی مشخص هست و چندین نفر شما رو میشناسن.حالا به هر صورت ادعا داری ادم سالمی هستی ما هم واسه اینکه شرت کم شه ازین تایپیک تحمل میکنیم حرفاتو.لطفا حضورتو ازین تایپیک کم کن.تو که اعتقاد داری کار نمیکنه این مدار حضورت دیگه لزومی نداره.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pmd عزیز با توجه به شناختی که از شما دارم همینجا اعلام میکنم تا همه در جریان باشن ..‌..ایشون نه فروشنده هستن و نه دزد و جاعل و باید عرض کنم این استاد عزیز هم خودش و هم اقاشون اونقدر دارن که محتاح فروشندگی و گذاشتن کلاه سر اینو و اون نباشن خانواده کاملا متدین و خوب و با خدا و از اونجایی که من با ایشون دوستی دیرینه دارم ایشون علاقه به الکترنیک دارن ولاغیر و تا همین امروزم که این پست رو ‌میزارم ایشون با هزینه خودشون چندین و چند مدار رو برای من عیب یابی و فرستادن و چندتا هم مدار با هزینه خودشون برام منتاژ و تقدیم من کردن بنابراین وصله فروشندگی به پی ام دی عزیز نزنید و سعی کنید از اطلاعات مفید ایشون استفاده لازم رو ببرید

خدايا مددی کن

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 12:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود اقا محسن ممنون از شما
دوست عزیز ناراحت نباش فیلم ردیاب رو بعد تغییراتی که گفتم میذارم قبلش تغییرات رو گفتم حرفی نباشه شما هم اروم باش تا فیلمها رو ببینی علم شما کمه اتفاقا ردیابها رو هم میشه تست کرد صبر کن عجله نکن سعی کن در زندگی صبور باشی تا ضرر نکنی الان هم صبور باش بزودی همه چیز مشخص میشه

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد از رضا اشکوری خبر نداری شمارش از گوشیم پاک شده اساسی دلتنگشم

خدايا مددی کن

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pmd نوشته است:
درود اقا محسن ممنون از شما
دوست عزیز ناراحت نباش فیلم ردیاب رو بعد تغییراتی که گفتم میذارم قبلش تغییرات رو گفتم حرفی نباشه شما هم اروم باش تا فیلمها رو ببینی علم شما کمه اتفاقا ردیابها رو هم میشه تست کرد صبر کن عجله نکن سعی کن در زندگی صبور باشی تا ضرر نکنی الان هم صبور باش بزودی همه چیز مشخص میشه

در ردیابی و ازین قبیل دستگاهها مثل فرانکو فیلم هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه چون ماهیت سنس این مدارها مثل فلزیابی نیست که بشه تستهایی مثل فلزیابی هم داشته باشه.با این وجود فیلمهای تست ردیابی که ادعا میکنی رو بزار تا به همه دوستان ثابت کنم که فیلمهای شما جز ضایع کردن خودت چیزی رو ثابت نمیکنه.اونچه در دستگاههایی مثل فرانکو باید انجام بشه تستهای واقعی در محیط کاوش هست بخاطر همینه دایم توصیه میشه بچه ها برن در محیطهای واقعی و روی اهداف واقعی تست و تمرین انجام بدن.حالا شما این فیلمهای ردیابی رو که میگی رو قرار بده تا حداقل من بتونم بی ارزش بودن تجربه و ادعای شما رو برای همه ثابت کنم با فیلمهای خودت.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 1:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شما ظاخرا مشکل مغزی داری اینطور که مشخصه روی بازارچه بد کسی ما دست گذاشتیم من این فیلم رو برای استاد حمید و محسن قرار میدم تایید کردن خودشون برای دوستان قرار بدن لازم به نظر کوتاه بین و سبک مغزی مثل شما نیست بزودی بازار فروش شما جمع میشه

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
pmd نوشته است:

به چه دلیلی تو سیم پیچ چوک تغیرات دادی درصورتی که طراح از سیم های یک دهم و بیست و پنج صدم گفته استفاده شود چرا از هفت دهم استفاده کردی

پی ام دی عزیز نفرمودی؟

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 2:04pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pmd نوشته است:
شما ظاخرا مشکل مغزی داری اینطور که مشخصه روی بازارچه بد کسی ما دست گذاشتیم من این فیلم رو برای استاد حمید و محسن قرار میدم تایید کردن خودشون برای دوستان قرار بدن لازم به نظر کوتاه بین و سبک مغزی مثل شما نیست بزودی بازار فروش شما جمع میشه

من مشکل مغزی دارم شما که سالمی فیلمو قرار بده اگه وجود داری.بخدا تایپیک بوی گه گرفته از وقتی اومدی.تو یه شیاد دروغگویی که عده ای از بچه ها تو رو میشناسن.اقا شرف داری تو؟ابرو داری؟ ازونا لای پات داری؟فیلمو بزار تو سایتهای اپلود فیلم همه برن نگاه کنن چه نیازیه که حمید یا شخص دیگری تایید کنه؟زمانی نیاز به تایید حمید هست که چاره ای جز قرار دادن در این انجمن نباشه.مسلما وقتی میتونی در سایتهای اپلود قرار بدی حمید و دیگران بدون دلیل در پی رد کردن یا تایید کردن نیستن. اونوقت توی همین تایپیک اگه ضایعت نکردم ،اگه ثابت نکردم تو یه ادم بی خرد و بی عقل و بی علم هستی اسممو از عرفان به چغندر تغییر میدم.

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 2:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6500 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 354 , 355 , 356 , 357 , 358 , 359 , 360 ... 650  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure