انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:33am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15
 مدار ال سی دی حرفه ای با صفحه لمسی برای تمام فلزیابها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسلام جناب مولایی عکس نگذاشتید؟

یکشنبه 23 اردیبهشت1397 - 9:29pm
آواتار کاربر

سلام خسته نباشید .تشکر میکنم زحمت کشید ولی این کار اشتباه هست . قبل این زحمتی بکشید باید بهش فکر میکردید چرا این کار میکنید چه سودی داره به غیر مصرف باطری زیاد کنه .نکته خوب این مدار مصرف کمش بوده که با وصل کردن ال سی دی انم از بین میره فکر میکنی شرکت مین لب نمیتواند روی gpx 5000 ال سی دی بزرگ بزاره .به نظر بنده اگر توانایی نوشتن برنامه دارید خود دستگاه دیجیتال کنید که فرکانس یا پالس یا دلیی تغییر بدیم ال سی دی پیشنهای من یک چیزی شبیه 3310 یا هر نمونه بامصرف کم هست باز هم تشکر از زحمتی که کشیدید

چهارشنبه 26 اردیبهشت1397 - 2:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

علي مولايي نوشته است:
مدار دیجیتال من که درست شده فقط مدار پالسی رو هم راه بندازم و بتونم به این مدار دیجیتال نصبش کنم و راهش بندازم عالی میشه ولی خیلی از جاها تو مدار پالسی شماره قطعات مشخص نیست منم دارم بر طبق مدار 12 رگلاتوره یا همون 12 هزار جاهای نامشخص رو مونتاژ میکنم ترانزیستور 2n5415 تو شهر ما نبودش بخاطر همین ترانزیستور اومدم تهران یه اسکوپ خوب هم دارم میخرم که بتونم انشا الله راحت تر رو این مدارات کار کنم

سلام ...این مذار یک عیب نرم افراری ذاشت ..کار میکرذ ولی با مشکل که عیبش را الان در خاطر ندارم شما خوب تست کن ببین در حین کار کرذن به مورذی بر نمی خورین ممنون :-\

چهارشنبه 2 خرداد1397 - 3:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Qazwsx1 و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure