انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:17pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر شما امیدوارم مشکلتون حل شده باشه در مورد منبع تغذیه شما اگر تک تک باطریهاتونو با مولتی متر روی رنج ولت اندازه گیری کنی باطری که ولتاژ پایینتر از 3.5 ولت داره باطری هست که خراب شده و باید تعویض بشه در مورد ثبات که این مدار فوق العادست و در مورد عمق زنی شما با کابل فرمان 5 در 75 صدم با سری کردن لوپ 1.5 در 1.5 بساز بهترین عمق زنی رو میتونید با این مدار بزنی فکر میکنم حدود 4 متر باید باشه برای یه سینی 50 سانتی

چهارشنبه 5 اردیبهشت1397 - 6:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون مشکلم حل شد با تعویض قطعات و زحمت بسیار!هر چند مدارات دیگه خیلی سختتر از اینن
تو اون مطلب کسی جواب نداد
بعدش اقا پرهیزگار شما پ د ساختین من چون نمیدونستم باید ببری بیرون تنظیمش کنی بیشتر از ۳۰سانت نزد
منتهی یکی گفت بعد انجام ریزه کاریا باید ببری بیرون تنظیم کنی؛که اون پیچ گوشیتی کوچیکو میگفت ۲.۵ میزد! من دیگه وقت ندارم چیزی بسازم!ارزششو داره بگم ب یکی ببره بیرون!بعد یه شخص میگفت جوابم بده زیر خاک نمیزنه!شما بیردن تنظیم کردی؟

چهارشنبه 5 اردیبهشت1397 - 1:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر شما من فقط پ د کا نیکلاس رو قبول دارم و بهترینشم فکر میکنم همون باشه من با اون داخل روستا که خودتون هم میدونید اطراف پر از فلز ریز و درشت هست فقط یکجا سنس داشتم یه لوله اب 30 سانتی پوسیده با قدمت بالای 40 سال رو تونستم در عمق 180 سانتی با فاصله 8 متری زیر تیر چراغ برق محل بزنم و اطمینان دارم بهترین زمان برای کار این گیرنده فقط بعد از غروب افتاب و شب هست
فرکانس تنظیمی بنده برای خاک الموت دقیق دقیق روی 60 کیلوهرتز بوده دوستان بهتره اطراف این فرکانس کار کنن تا به نتیجه برسن

پنج شنبه 6 اردیبهشت1397 - 8:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود!مدارم درست شده اما چون ولتاژ بالا استفاده کردم مدار هر یک دیقه یا بیشتر از اون تق تق استانه یهو تند میشه بعد برمیگرده!نمیدونید کدوم قطعات معیوب شده tip 3055رو هم عوض کردم

شنبه 8 اردیبهشت1397 - 12:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست گرامی alamoot777شما بفرمایید قبل از تغییرات با لوپ 1*1 حداکثر چقدر برد داشتین ؟

شنبه 8 اردیبهشت1397 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احتمالا نویز می افته رو مدارت و تق تق تند تر میشه.
طی تستی که بنده با پولونس انجام دادم زمانی که مدار تق تق با فاصله می کنه به بعضی املاح یا وضعیت خاک هم ه
حساس میشه و تق تق سریعتر میشه و دیگه بعضی مواقع از بالانس در میاد.
ولی اگه میخوایین سر زمین بوقهای اضافی قطع بشه درست ولوم رو در نقطه ای تنظیم کنین که تق تق می خواد شروع بشه .اینجوری دیگه
مشکل بوق اضافی حل میشه ولی هر چند دقیقه تست کنین که حساسیتش کم نشه.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 8 اردیبهشت1397 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

BMP نوشته است:
دوست گرامی alamoot777شما بفرمایید قبل از تغییرات با لوپ 1*1 حداکثر چقدر برد داشتین ؟

دوست عزیز بنده با تغییرات جناب ایگون ساختم .مدار بنده بردش با فلزجو یکیه

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 8 اردیبهشت1397 - 10:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

هنرجو نوشته است:
BMP نوشته است:
دوست گرامی alamoot777شما بفرمایید
دوست عزیز بنده با تغییرات جناب ایگون ساختم .مدار بنده بردش با فلزجو یکیه

تشکر دوست عزیز @};-

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 11:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

نه یکی از قطعات معیوب شده ؛بردش با فلزجو یکیه که مشخص نمیکنه من اونموقع ک فلزجو داشتم با حساسیت ۲۰ یه شی ۳ سانتیو ۱ متر راحت میزدم اما خب نمیشه با ۲۰ کار کرد
با لوپ ۱ یه سر بیلو تو ۲۲۰ راحت سنس میکرد

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 6:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان مدارم درست شده اما نمیدونم چرا لوپ ۳۰ وصل میکنم یه فلز ۱۵ سانتیو ۷۰ سانت میزنه تو هر ی دیقه هم از استانه در میره.با لوپ ۱ ۴۰ سانت.۳۰۵۵.کل ۵۵۵ .۷۴۱.با ۳۵۷با۴۰۱۱.۷۹l05 رو عوض کردم چیزی نموند دیگه که مگه ولتاژ ۱۸ به چه قطعاتی فشار میاره

دوشنبه 10 اردیبهشت1397 - 11:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure