انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:16pm

پاسخ به موضوع  [ 292 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30  بعدی
 همه چیز درباره شیلد لوپ 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
برای فریم 1 در 1 در هر صورت 10 دور سیم افشان 1 میل مناسبتر هست. البته 11 دور سیم 0.75 هم جواب خوبی میده. تصور نمیکنم شیلد برای این فریمها چندان اثر محسوسی داشته باشه.
سینی 40 سانتی با فریم 1 متری باید تا حدود 2.8 متر قابل سنس و از حدود 2 متری بخوبی تفکیک بشه. محیط تست باز و عاری از فلز در میزان برد سنس و برد تفکیک موثر هست.
اطلاعات فوق مربوط به فلزیاب پالسی فلزجو بود! اگر نتایجی که فرمودین مربوط به لورنز X5 هست باید خودتون با چند لوپ مختلف و با تنظیمات کاربردی اون دستگاه برای کاوش تست کنین. برد سنس لورنز با فلزجو تفاوت چندانی نداره ولی برد تفکیک فلزجو از لورنز بیشتره.

شنبه 26 فروردین1396 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محلول رسانا با استفاده ار رنگ اکریلیک و پودر گرافیت برای شیلد کردن لوپ که نتیجه کار رضایت بخشه :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 27 بهمن1396 - 5:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز این پودر گرافیت از کجا میشه تهیه کرد؟

جمعه 27 بهمن1396 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز .از گالری و مغازه های فروش لوازم طراحی و نقاشی میتونید تهیه کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 27 بهمن1396 - 11:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت

evilman نوشته است:
محلول رسانا با استفاده ار رنگ اکریلیک و پودر گرافیت برای شیلد کردن لوپ که نتیجه کار رضایت بخشه :-BD

احسنت بسیار عالیه :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 7 فروردین1397 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
evilman نوشته است:

احسنت بسیار عالیه :-BD

خواهش میکنم @};- @};- @};-

سه شنبه 7 فروردین1397 - 3:10pm

evilman نوشته است:

سلام
سمت چپی سیم پیچ هست که همشو با خمیر رنگ اکریلیک و پودر گرافیت آغشته کردید ؟؟
یعنی اول سیم پیچو به صورت تخت درست کردید و بعد خمیر مربوطه رو روش ریختید ؟؟ چون توی عکس یه سیم از داخلش اومده بیرون .

قبل از اینکه نا امید بشی یک بار دیگه امتحان کن .

چهارشنبه 29 فروردین1397 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orkobon نوشته است:
evilman نوشته است:

سلام
سمت چپی سیم پیچ هست که همشو با خمیر رنگ اکریلیک و پودر گرافیت آغشته کردید ؟؟
یعنی اول سیم پیچو به صورت تخت درست کردید و بعد خمیر مربوطه رو روش ریختید ؟؟ چون توی عکس یه سیم از داخلش اومده بیرون .

سلام . سمت چپی قاب زیری لوپ هستش سیم پیچو به صورت معمولی پیچیدم و داخل قاب (سمت راستی) قرار دادم .
اون سیم هم به اندازه 10 الی 20 سانت به محلول اتصال دادم تا از طریق کابل به قسمت شیلد مدار وصل کنم.

چهارشنبه 29 فروردین1397 - 3:12pm

سلام
متشکرم
نتیجه کار بعد شیلد کردن لوپ چقدر رضایت بخش بود . ایا تاثیری روی حذف نویز داشت ؟
با لوپ شیلد شده برد مناسب فلز جو دست پیدا کردید ؟؟
من تو انجمن این سوال رو مطرح کردم :
"من فلزجو رو درست کردم با لوپ 60 عنکبوتی در محیط خانه . لوپ رو وسط خونه روی هوا ثابت کردم . وقتی روشن میکنم تا 2 دقیقه هیچ صدایی نداره بعد 2 دقیقه شروع به تک بوق زندن میکنه سنسش میره رو 14 .
با همین تک بوق ها حساسیتش خیلی زیاده به طوری که یه فلز 12 سانتی رو توی 1.30 میزنه ولی وقتی 2 بار بالانسش میکنم ثباتش خیلی خوب میشه ولی بردش کم میشه همون فلز 12 سانتی رو تو 60 سانتی متری میزنه یعنی بردش نصف میشه
بعد در این حالت سینی 37 سانتی رو تو 1.5 میزنه . در صورتی که قبلش تو 2.20 میزد .
به نظر شما عادیه یا مشکلی وجود داره ؟؟ در ضمن مدار اصلا داغ نمیکنه .
اعداد 280 640 780 هست .
حساسیت 11
گراند خاموش
دیلی دستی 30
دیلی دستگاه 21"

مهندس هم لطف کردند این جوابو دادند
"لوپ 60 فلز 12 سانتی رو تا 1.3 متر و سینی 37 سانتی رو تا 2.3 متر میتونه سنس کنه. طبیعتا در محیط منزل کمی برد کمتر هست و نویز هم تاثیر میذاره. علت اینکه در حالت تک بوق بردتون خیلی بیشتر هست به اثر نویز ربط داره. بنابراین در مجموع نتیجه تست شما خوب و درست بوده."
یعنی مشکل فلزجوی من نویزه میخوام بدونم با مدل شیلد شما مشکل من حل میشه یا نه . ؟؟

قبل از اینکه نا امید بشی یک بار دیگه امتحان کن .

چهارشنبه 29 فروردین1397 - 8:13pm
مدیر کل
مدیر کل

نویزی که معمولا در محیط منزل وجود داره و بخصوص روی لوپهای بزرگتر اثر قویتری میذاره به اون شکل با شیلد حذف نمیشه. حداقل شیلدی مثل گرافیت یا زرورق نازک که روی سنس اثر منفی محسوسی نداشته باشه روی نویزهای قوی هم اثر چندانی نداره. اصولا نویز در محیط منزل طبیعی هست و حتی در دفترچه دستگاههای مینلب هم تاکید شده که تا حد امکان در منزل تست گرفته نشه.

چهارشنبه 29 فروردین1397 - 8:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 292 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure