انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:34am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Namrod2 نوشته است:
دوستان شماتیک درسته ولی در PCB خود طراح نحوه قرار گیری پایه های ترانزیستور 327 رو اشتباه قرار داد،، شما با قرار دادن درست پایه های 327 میتونین از مدارتون سنس داشته باشین...!!

دوست عزیز من وبقیه کسانی که سنس دارن این ترانزیستور رو مطابق pcbقرار دادیم مدارهم سنس داره مدار من با تغییرات ایگون سکه ۵۰۰ تومانی رو از ۴۵ سانت وبا حساسیت زیاد از ۵۰-۵۵ سنس میکنه با لوپ ۳۳وفرکانس ۱۰۰ من قبلا مشکل سنس داشتم که از ترانزیستورbfبود اما ۳۲۷ رو مطابق pcb قرار دادم و مشکلی ندارم حالا تست بادوستانه

جمعه 13 بهمن1396 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اساتید عزیز
بهترین اهم برا فریم یک در یک مدار پولونس چنده؟
ممنون

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 21 بهمن1396 - 9:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام 12دور سیم 6دهم مسی

یکشنبه 22 بهمن1396 - 2:02pm

سلام خدمت بزرگواران عزیز...
جناب madrek میتونین ی تستی از پایه های ۳۲۷ بگیرین و نتیجه درست رو قرار بدین؟!
من که تست کردم دیدم ۳۲۷ ترانزیستور بیس کنار هست و تو شماتیک درسته اما تو PCB و نحوه قرار گیری قطعات تو برد اشتباه هست،، شما لطف کنید ی تستی از این قطعه بگیرید!!! شاید من دارم اشتباه میکنم که ۳۲۷ ی ترانزیستور بیس کناره و تا زمانی که درست قرار داده نشده سنس ضعیفی داریم...!!
حالا شما محبت کنید با یک مولتی متر تستی از ۳۲۷ بگیرید و تو پی سی بی هم ی بررسی هم انجام بدید...!!

چهارشنبه 25 بهمن1396 - 11:23pm

در ضمن اون پتانسیومتر 2.2K هم نباید حذف بشه،، اگه نباشه نمیشه مدار رو درست بالانس کرد و رو حالت آستانه گذاشت،، حذف نکنید بهتره...

چهارشنبه 25 بهمن1396 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Namrod2 نوشته است:
در ضمن اون پتانسیومتر 2.2K هم نباید حذف بشه،، اگه نباشه نمیشه مدار رو درست بالانس کرد و رو حالت آستانه گذاشت،، حذف نکنید بهتره...

مدار من مثل ساعت کار میکنه چرا باید دست کاریش کنم اون پتانسیومترم حذف کردم موردی هم نداره مدارم هم خیلی راحت رو استانه قرار میگیره در مورد ترانزیستور من مطابق پی سی بی کار کردم مدار خود ایگون هم دیدم اونم مطابق پی سی بی بوده هیچ موردی هم نداره جوابم داده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 25 بهمن1396 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شما کدوم ۳۲۷ رو میگی هیچکدوم مشکلی نداره پی سی بی کاملا درسته اگه شماتیک مدار رو با دیتاشیت ۳۲۷ مقایسه کنیدمتوجه میشید که قرار گیری ۳۲۷ کاملا درسته کاری به بیس ندارم نمیخوام مدارمو دستکاری کنم اما ایراد مدار شما از ۳۲۷ نیست مطابق پی سی بی جای گذاری کنید موفق باشید

پنج شنبه 25 بهمن1396 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در ۳۲۷ کنار ای سی ۷۴۱ پایه یک به مقاومت یک کیلو وصله و...که این با پی سی بی وشماتیک و دیتاشیت همخوانی داره موردی نیست اگه باز من اشتباه میکنم اساتید لطفا اعلام کنند مرسی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 25 بهمن1396 - 1:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
جناب پرهیزگار تو چند صفحه قبل گفته بود ولتاژ رو ۱۸ ولت کنین
بجای ۵۵۵ آیسی ۷۵۵۵ بندازین و خازنهارم ولتاژشو ببرین بالا
سیستمم مث ساعت کار میکرد اما عوض کردم کلا سیستمو روشن میکنم خاموش میشه دلیلش چیه

پنج شنبه 30 فروردین1397 - 1:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان من هم pcb از حسین اقا گرفتم ومدار بردش کمه وهمچنین صدا ش یه جوریه دوستان تا فلز را به کویل نچسپونیم صداش صاف نمیشه دوستان لطفا اخرین تغییرات را اعلام کنند

پنج شنبه 30 فروردین1397 - 3:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 124 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure