انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:02pm

پاسخ به موضوع  [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 13  بعدی
 مدار تبدیل ردیاب به فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
جهان بین نوشته است:
دوستان منتظر باشيد با طرح مدار با ميكرو برميكردم
البته محدوديت يكبار استفاده جهت تست و فايل HEX فروسى.

سلام به همه
دوست عزیز ما به همینشم راضی هستیم فقط مدار جواب بده یکبار هم کافیه نهایتش کسی بخواد بیشتر استفاده کنه چند تا آیسی را پروگرام میکنه یا با باتری آمپر بالاتر ولتاژ میکرو را تامین میکنه تا مدت زمان بیشتری مدار روشن بماند

جمعه 22 دی1396 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایشون رفتن که بیان ولی خبری نشد ازشون

خدايا مددی کن

جمعه 22 دی1396 - 10:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
orginal نوشته است:
جهان بین نوشته است:
دوستان منتظر باشيد با طرح مدار با ميكرو برميكردم
البته محدوديت يكبار استفاده جهت تست و فايل HEX فروسى.

سلام به همه
دوست عزیز ما به همینشم راضی هستیم فقط مدار جواب بده یکبار هم کافیه نهایتش کسی بخواد بیشتر استفاده کنه چند تا آیسی را پروگرام میکنه یا با باتری آمپر بالاتر ولتاژ میکرو را تامین میکنه تا مدت زمان بیشتری مدار روشن بماند

جناب جهان بین ، از اساتید درخواست کردن که در مرحله ی اول ، مدار را تست کنند و اگر مشکلی نداشت و توانایی فلزیابی داشت ، بعدا درباره قیمت و بقیه امورات تصمیم میگیرند . با باتری اضافی نیز نمیتوان کار کرد چون بغیر از محدودیت تعداد روشن و خاموش ، میخوان محدودیت زمانی نیز بزارن !
البته بنظر بنده محدودیت یکبار خیلی کمه و شاید نتوان تست کافی گرفت .
بنده به ایشون پیشنهاد دادم که اگر انشالله مرحله ی تست ، با موفقیت تمام شد ، بجای گذاشتن محدودیت استفاده ، محدودیت را بردارند و آیسی پروگرام شده را برای خریداران ارسال کنند که بنظر بنده بهترین راه است که هم جلو کپی گرفته میشه و هم به طراح نیز ظلم نمیشه
و اگر بغیر از مسئله ی خرید ، تصمیم عمومی کردن داشتند ، بازم محدودیت تعداد و زمان میتونن بزارن که بنظر بنده باید تعداد دفعات خیلی کم باشه
البته تصمیم نهایی با ایشان است و باید فعلا منتظر جواب تستها باشیم .
متاسفانه بدلیل بارندگی ، بنده به میدان تست دسترسی ندارم و نمیتونم طرح ایشان را تائید یا رد بکنم . فکر کنم باید توسط اساتید بخصوص آقا مجتبی و مهندس تست و تائید بشه
فعلا باید صبر کنید ~O)

لا اله الا هو

جمعه 22 دی1396 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ عزیز شما از کجا متوجه شدید که در حال تست هست این طرح

خدايا مددی کن

جمعه 22 دی1396 - 11:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بنده فعلا از پیشرفت تست گیری خبر ندارم و بخاطر مشکل دسترسی به میدان تست شخصی ، نتوانستم این امر را بعهده بگیرم . امیدوارم که اساتید گرانقدر بخصوص آقا مجتبی بتوافق برسند و نهایتا بعد از تست ها ، نتیجه را عمومی بکنند . اعلام شده که 20 عدد میتونن در اختیار اساتید بزارن فعلا برای تست . اگر کسی توانایی و مکان تست درست و حسابی دارد ، میتونه به ایشان اعلام بکنه که توی لیست قرار بگیره
طرح جهان بین عزیز ، هرچه باشد ، یک نوآوری در امر ردیابی محسوب میشه و قابل تحسین است اما بنده فعلا پیشاپیش میخوام پیش بینی خود را در مورد تست این روش ، اعلام بکنم :
بله میتوان ردیاب را به واکنش در برابر فلزات تحریک کرد . اینطور که بنده فکر می کنم ، در این طرح آنتنها آزاد نیستند و بنوعی فعال هستند و در میدان اسیر میشن و فقط عوامل موثری مانند فلزات ، میتونن اونا رو از حالت خودشون خارج بکنن و بقول معروف ، قیچی بکنن
اما
یک مشکلی اینجا ممکن است که پیش بیاد که هنوز چیزی در موردش گفته نشده ، و اونم ردیابی از فاصله ی دور است !
اگر این سیستم ، در حالت فعال ، تبدیل به یک فلزیاب بشه ، آیا قدرت ردیابی از دور را خواهد داشت ؟ یا فقط بحالت فلزیاب میشه ؟
اگر بحالت فلزیاب باشه ، پس باید زمین را بگردیم ( مانند لوپ کشی ) و وقتی بر روی هدف رسیدیم ، قیچی خواهیم داشت که اینطور دیگه حالت ( ردیابی از دور ) را نخواهیم داشت و عملا یک ( فلزیاب ) است
بنده پیش بینی میکنم که اینطور باشه :-?
البته اگر به این مرحله برسیم بازم سوال دیگری پیش میاد و اونم مسئله ی عمقزنی هست که بنده امیدوارم که در برابر ، از دست دادن ردیابی ، عمقزنی خوبی داشته باشیم در حد ردیابهای آنتنی دیگر ، نه در حد یک فلزیاب . اینطوری حداقل یک فلزیاب با قدرت عمقزنی بالا خواهیم داشت

لا اله الا هو

شنبه 22 دی1396 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منتظریم همین ....

خدايا مددی کن

شنبه 23 دی1396 - 6:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان من میدان تست واقعی سراغ دارم

یکشنبه 24 دی1396 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

BMP نوشته است:
سلام دوستان من میدان تست واقعی سراغ دارم

میدان تست هست مدار جهان بین عزیز خبری ازش نیست من خودم میدان تست واقعی از جمله دو کاسه مفرقی در دومتری دارم که خودم پیداشون کردم در یه کاووش واقعی و سه سکه طلای ساسانی که با ردیاب رستم زدم در عمق یک و هشتاد سانتی که ازش به عنوان تست دوباره در خاک گذاشتم نزدیک به دوساله البته اینکه بگم گذاشتم اشتباهه یه چهار دیواری نزدیک به یک هکتار هست بیرون از محیط شهری که ماله پدر بزرگمه و دو متر دیوار داره که دادم داداشم اونو توی خاک مخفی کنه و به من نگه کجاست تا برای تست ازش استفاده کنم این محل واقعا سوتو کوره و داخلش فقط فلفل و گوجه برای مصرف شخصی میکاریم و اگه به محیط داخل نگاه کنید اصلا مشخص نیست که کجا کنده شده کجا نه چون هر مدت یه بار بیل زده میشه

خدايا مددی کن

آخرین بار توسط غضنفر در یکشنبه 24 دی1396 - 12:45pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 24 دی1396 - 12:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
بنده هم مکان تست واقعی دارم که هنوز بارش سر جاش هست منظورم این هست که چیزی نیست که خودم گذاشته باشم از قدیم بوده اونجا . در هر صورت اعلان آمادگی دارم برای تست دستگاه آقای جهان بین

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

یکشنبه 24 دی1396 - 12:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:
با سلام
بنده هم مکان تست واقعی دارم که هنوز بارش سر جاش هست منظورم این هست که چیزی نیست که خودم گذاشته باشم از قدیم بوده اونجا . در هر صورت اعلان آمادگی دارم برای تست دستگاه آقای جهان بین

بنده هم طبق کروکی به سر نقطه رسیدم وبا لوپ یک متری تایید کرد خودم با ردیاب تام دک رفتم تایید نکرد به دلیل اینکه بیشتر کوهنوردها در این مکان رفت وامد دارند بهش دست نزدم

یکشنبه 24 دی1396 - 6:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure