انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:33pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 491 , 492 , 493 , 494 , 495
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

siamakk نوشته است:
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
من یه بار ولتاژ زیاد دادم به مدار که به گفته ی دوستان یکی از آی سی های 6 پایه رو عوض کردم درست شد ولی حالا با iron mask خاموش وقتی فلز رو نزدیک میکنم و سنس ضعیفه ال سی دی نشون میده و پر میشه ولی از بلندگو صدا نمیاد ولی وقتی نزدیکتر می کنم اونموقع صداش میاد بلندگو هم تعویض کردم درست نشد (با ولتمتر هم پایانه بلندگو رو چک کردم ولتاژ نمیده) حالا نمیدونم این عادیه یا مدار اشکال داره؟ کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟

سلام دوست عزیز طبق اطلاعات و سواد کمی که دارم فکر کنم در حالت ایرون ماسک باید هم اینطور باشه که برای فلز آهنی صدا قطع بشه ولی میتر سنس رو نشون بده . @};-

شنبه 25 آذر1396 - 9:42am

ba.davood نوشته است:
siamakk نوشته است:
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
من یه بار ولتاژ زیاد دادم به مدار که به گفته ی دوستان یکی از آی سی های 6 پایه رو عوض کردم درست شد ولی حالا با iron mask خاموش وقتی فلز رو نزدیک میکنم و سنس ضعیفه ال سی دی نشون میده و پر میشه ولی از بلندگو صدا نمیاد ولی وقتی نزدیکتر می کنم اونموقع صداش میاد بلندگو هم تعویض کردم درست نشد (با ولتمتر هم پایانه بلندگو رو چک کردم ولتاژ نمیده) حالا نمیدونم این عادیه یا مدار اشکال داره؟ کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟

سلام دوست عزیز طبق اطلاعات و سواد کمی که دارم فکر کنم در حالت ایرون ماسک باید هم اینطور باشه که برای فلز آهنی صدا قطع بشه ولی میتر سنس رو نشون بده . @};-

خیلی ممنون نه با آیرون ماسک خاموش هم همین مشکل رو دارم @};- دوستان و اساتیدی که بلدن لطفا راهنمایی کنید .
آیا با تغییر مقاومتهای متغییر مشکل حل میشود؟

شنبه 25 آذر1396 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
سلام دوستان دنبال کیت فلزیاب مونتاژشده چنس هستم هرکسی داره بگه سپاس

جمعه 8 دی1396 - 3:57pm
YIM

M22SH4451 نوشته است:
سلام دوستان دنبال کیت فلزیاب مونتاژشده چنس هستم هرکسی داره بگه سپاس

سلام دوست عزیز من دارم.

شنبه 7 بهمن1396 - 12:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 491 , 492 , 493 , 494 , 495

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure