انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:53pm

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 نا امیدی از لورنز Z1 و نا امیدی از جاهای مشکوک 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بنده نگفتم توانایی درک چیزی
بلکه عرض کردم توانایی درک پی دی
{ چیزی } همه چیز رو شامل میشه از جمله کامپیوتر
بله طراح میتونه با کامپیوتر ، طرح نوآورانه ایجاد بکنه
اما
با در دست داشتن پی دی ، چه طرح نوآورانه ای میشه ایجاد کرد ؟ این فقط یک دفینه یاب است . اگر هم میخواهید داخلشو ببینید و نوآوری کنید، عکساش و شماتیکش در سایت موجوده ، کسی جلوتونو نگرفته
کسی که نتونه مثل خودش بسازه ، چگونه نوآوری جدیدی به آن اضافه خواهد کرد ؟
شما کلمه ی { استاد }رو با کلمه ی { آموزش دهنده به هر کس } اشتباه گرفتید
مطمئن باشید کسی که لقب استاد رو برای بنده برگزیده ، درکش از شما بیشتر بوده و شما نمیتونید به انتخابش توهین کنید
بنده هم لنگ این لقب نیستم و خودم رو شاگرد هم نمیدونم
بارها عرض کرده ام که اگر کسی چیزی بلد باشد ، مجبور نیست که به هرکسی آموزشش بده . خصوصا توی فضای مجازی و عمومی
بله هر چیزی نباید تو دست هرکسی دیده بشه . چون حیف میشه
پیوست:
10531472320155364259.jpeg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

لا اله الا هو

سه شنبه 14 آذر1396 - 8:45am
مدیر سایت
مدیر سایت

سنه دژ نوشته است:
اما
با در دست داشتن پی دی ، چه طرح نوآورانه ای میشه ایجاد کرد ؟ این فقط یک دفینه یاب است . اگر هم میخواهید داخلشو ببینید و نوآوری کنید، عکساش و شماتیکش در سایت موجوده ، کسی جلوتونو نگرفته
مطمئن باشید کسی که لقب استاد رو برای بنده برگزیده ، درکش از شما بیشتر بوده و شما نمیتونید به انتخابش توهین کنید
بارها عرض کرده ام که اگر کسی چیزی بلد باشد ، مجبور نیست که به هرکسی آموزشش بده . خصوصا توی فضای مجازی و عمومی
پیوست:

موافقم جناب سنه دژ ، شما بزرگواری @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 14 آذر1396 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله دوستان حق با ایشون هست!
مثلن تو همین سایت اکثرن درکی از چگونگی عملکرد فلزیاب ندارند ولی یکی مثل استاد حمید یه فلزیاب حرفه ای طراحی میکنه و میده دست همونایی که هیچ درکی ازش ندارن!!
آیا استاد حمید نادان بوده؟؟ :-?
آیا نمیدونسته با اینکه نمیشه با فلزیاب هیچ طرح نوآورانه ای داشت باز هم طرحی رو که خودش درست کرد و در واقع ابداع کرد در اختیار مردم قرار میده؟؟!
اونوقت کسی که از روی طرح یکی دیگه با اندک تغییرات به نتیجه میرسه چنان خودش رو موفق میدونه که آدم حیرت زده میشه!! تو گویی خود کردی همه آنچه کردی =))
بله کسی مجبور به کمک به دیگران نیست.. اما نمیدونم تو کدوم دین و آیین بود که عالم بی خیر رو به زنبور بدون عسل تشبیه کرده بود یا یه همچین چیزی.. :-?
و مسلمن کسی که چنین عنوان‌هایی رو انتخاب میکنه از من و شما خیلی با سوادتر هست فقط باید دید منظورش از استاد دقیقن چی بوده؟ :p
بهرحال در دنیای استادی خود خوش باشید :))

سه شنبه 14 آذر1396 - 4:47pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

- مهندس حمید لطف داشتن و به اختیار خودشون ، طرحشون رو عمومی کردن
اما این دلیل نمیشه که هرکسی هرچی میدونه ، باید عمومی بکنه . در تعلیم علم ، باید نداریم
برای شما همبن بس ، که حرف بنده رو عوض میکنید و به انسان بزرگواری همچون مهندس حمید هم توهین میکنید #-o
- خوب چرا شما هم نمیرید طرح کسی دیگه رو با اندک تغیرات به نتیجه برسونید و خودتون رو موفق بدونید . کسی جلو شما رو نگرفته . راه باز است و جاده دراز
- اون دین و آئینی که توش عالم بیخیر رو به زنبور بدون عسل یا هر چیز دیگری تشبیه کردن ، آئین مقدس اسلام هست . اما در سوره ی آل عمران و نسا نیز به ما گوشزد فرمودن که علم را به دشمنان و همچنین افراد ناخدا باور ( مانند شما ) یاد ندهیم و با چنین افرادی دوستی نکنیم و از آنها بپرهیزیم. ما نیز بر پیمان خود پایبندیم و شما نمیتونید با این مثالهای کنایه دار ، از ما خرده بگیرید
- خداوند نفرموده که هر علمی را باید به هرکسی یاد بدهید . بلکه بیشترین توصیه اش آموزش قرآن و دین بوده که شما منکر این علم هستید و جویای بقیه ش ( پی دی )
ضمنا بنده تا جایی که راه داشته به دوستان کمک کردم و باز هم کمک میکنم . حتی به پیشرفت طرح پی دی هم کمک کردم . پس عالم بیخیر نیستم . این هم یکی از دروغها و تشبیهات اشتباه شماست .
دروغ و اغراق و حرف عوض کردن و تشبیه کردن نامردانه ، در هیچ دین و آئینی قابل قبول نیست مگر برای کسانی که دین و چهارچوب ندارند
در واقع این شما هستید که مانند زنبور بی عسل ، هرزگاهی وزوز میکنید و نیش میزنید و با این حرفاتون باعث میشید که ما هم در تعلیم و آموزش ، با احتیاط برخورد کنیم و هر مهمی رو به هر کسی یاد ندهیم .
اگر خیری نداری ، حداقل شر مرسان

لا اله الا هو

سه شنبه 14 آذر1396 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرافرین عزیز انتقاد کردن چیزه بسیار خوبیه ولی ایکاش به هیچ عنوان این استیکرهارو نمیزاشتین .(به نظر بنده یک نوع احانت به اشخاصه .این معنیرو میده که من زیاد میفهمم و شماها درکتون پایینه)
در مورد استاد سنه عزیز هم عرض کنم شاید بنده تو این سه سال ۲۰۰ تا پیام خصوصی دادم که از این ۱۵۰ تا برا سنه دژ عزیز بوده و کلیه سوالاتم رو بدون پاسخ نزاشتن.
لطفا دیگه بحث رو کش ندین.
اینم گل برا هر دو عزیز @};- @};-

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 14 آذر1396 - 8:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

در حال حاضر تو این انجمن سه تا استاد بیشتر فعالیت ندارن (مهندس حمید ، استاد باستانشناس، استاد سنه دژ ) شاید یه کاری کردیم اینارو هم فراری دادیم.

To be willing is to be able

سه شنبه 14 آذر1396 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سنه دژ نوشته است:
اما
پیوست:

جناب سینه دژ حق دارن مطمئن باشید اگه شما هم جای ایشون بودید همین کار رو میکردید قرار نیست همه حاصل زحماتشون رو بیان تقدیم کنن هیچ کس این کار رو نمیکنه بیخودی از دست هم ناراحت شدن و تیکه بار هم کردن فکر نکنم دفینه پیدا کنه

سه شنبه 14 آذر1396 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان گرامی من هیچ توقعی از کسی ندارم بلکه تنها هدف من زیر سوال بردن این استدلال ابلهانه هست که من هرچه آموختم بتنهایی بوده و هر چیزی که بواسطه ی آموخته هایم ساختم متعلق بخودم هست و خودم اختیار دار هستم!!
شاید نباید با چنین گمراهی بحث بیمورد کرد اما مسئله این نیست بلکه این حقیقت هست که چنین طرز فکر غلطی نباید مورد تایید باشد!

بسی خوشحالم که دانشمندان بزرگ تاریخ چنین باور احمقانه ای نداشتند وگرنه معلوم نبود همه ی ما الان تو چه وضعیتی بودیم!!
همه ی ما آنچه تا به کنون آموختیم مدیون کسانی هستیم که پیش از ما اونچیزها رو کشف کردن پس اخلاقن بدهکار و مدیون اون بزرگواران حقیقی هستیم..
نادانانی که از روی حماقت خود را برتر از خداناباوران میدانند نمیتوانند منکر این حقیقت باشند که بسیاری از آنچیزهایی را که آموخته اند مدیون همین بزرگواران هستند که برترین دانشمندان تاریخ را شامل میشود و عاجز از کتمان این حقیقت هستند که روزبروز بر تعداد دانشمندان خداناباور افزوده میشود که در عصر حاضر شامل طیف گسترده ای از بزرگترین دانشمندان میشود..!!
و بسیار مسروریم که خدا باوری یا ناباوری تاثیری در میزان علمی شخص نمیتواند داشته باشد!

قضاوت در مورد توهینها و استدلالات ابلهانه ایشون با خودتون..
اما نمیتونید هیچکس نمیتونه از یک کار غلط و غیر اخلاقی دفاع کنه!
اگرچه بتوانید بیطرف قاضی باشید.

چهارشنبه 14 آذر1396 - 1:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هنرجو نوشته است:
مهرافرین عزیز انتقاد کردن چیزه بسیار خوبیه ولی ایکاش به هیچ عنوان این استیکرهارو نمیزاشتین .(به نظر بنده یک نوع احانت به اشخاصه .این معنیرو میده که من زیاد میفهمم و شماها درکتون پایینه)
در مورد استاد سنه عزیز هم عرض کنم شاید بنده تو این سه سال ۲۰۰ تا پیام خصوصی دادم که از این ۱۵۰ تا برا سنه دژ عزیز بوده و کلیه سوالاتم رو بدون پاسخ نزاشتن.
لطفا دیگه بحث رو کش ندین.
اینم گل برا هر دو عزیز @};- @};-

دوست عزیز برعکس برداشتتون اتفاقن متنفرم از آدمهایی که خودشون رو برتر از بقیه میدونند و در واقع قصد سخره گرفتن چنین اعتقادی رو داشتم..

چهارشنبه 14 آذر1396 - 1:38am
استاد
استاد
آواتار کاربر

بنده اینقدر دهنم کثیف نیست که کلمات توهین آمیز شما رو تکرار کنم و قضاوت رو به دوستان میسپارم
دروغها و عوض کردن حرف نیز دیگه برای شما عادی شده

بنده پی دی رو از روی جناب آلونسو ساختم که عزیزانی منتشر کردند و نهایتا آنها نیز بخاطر وجود افرادی مثل شما در سایتشان ، به این نتیجه رسیدن که پروژه ی بررسی و ساخت را در انجمن مخفی برگزار کنند و تایپیک عمومی نیمه کاره ماند
پی دی هم متعلق بخودم نیست و سازنده ش معلومه
و بله اختیار آنچه را که خودم بهش رسیدم دارم ( منظور فقط نکته ی نهایی هست ) چون بنده در انجمن مخفی نبودم و حتی اعضای انجمن مخفی نیز به نتیجه نرسیدند
چیزهایی که دانشمندان کشف کردند و آموزش دادند ، تفاوت بسیاری دارد و خیلی از چیزهای که کشف شده نیز هنوز مخفی هستند
چاقو رو نباید به دست بچه بدی
و تفنگ رو نباید بدست مرد نامرد بدی
هر چیزی جای خود دارد
- بنده هم قبول دارم که هر روز به تعداد ناباوران افزوده میشه و با این اوضاع ، چنین چیزی طبیعیه و دلایل خودشو داره
اما مهم اینه که برداشت شما از علم چی باشه . علم فقط همین اختراعات نیست که دانشمندان را عالم بخوانید
علم اصلی در ماورا نهفته است .
یک شخص با توانایی ماورائی ، میتواند کارهای عجیب و ارزنده ای با دست خالی انجام بدهد که صدها دانشمند و مخترع و پزشک ، با تمام علم و اختراع و ابزار و امکانات موجود ... از عهده ی آن برنمی آیند
خیلی هم تاثیر دارد . پس کدام علم بالاتر است ؟
واقعا حضور افرادی نظیر شما ، باعث دلسردی شاگردانی چون بنده ، در انجمن میشه
گاهی آدم فکر میکنه که حاصل تجربه هاشو داره برای چه کسانی رو میکنه

لا اله الا هو

چهارشنبه 14 آذر1396 - 2:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure