انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:13pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تا یکی میاد مثلا بخواد به بقیه کمک کنه و اصل قطعات رو بفروشه همه حمله میکنن و میگن که اله و بله و ....
خب شما که میگین از این قطعات تو بازار پره حداقل بقیه رو راهنمایی کنین و آدرس بدین برن بخرن.
اینجا انگار اکثرا فروشنده و ذینفع هستند و تا میبینن یکی میخواد بازار بقیه رو بزنه فوری تخریبش میکنن.
البته این دوستمون هم که میگفت قطعات اصلی داره انگار که یا دروغ میگفته و یا با این شرایط قیدشو زده.
منم گفتم که ریز قیمت رو بدین اگه واقعا قطعات اصل باشه بچه ها خرید میکنن که انگار خبری نشد.
تو این جامعه همه به فکر خودشونن و جیبشون به جز عده ی قلیلی.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

دوشنبه 28 دی1394 - 5:21pm
آواتار کاربر

محل اقامت: gach
ببخشید تایپیک قدیمی میارم بالا ولی خیلی جالبه.واقعا چه ملتی هستیم.یعنی حتی ادرس دادن هم پولی شده اینجا
تاسف
ممنون از همه چشم و دل سیران این سایت

woke up morning
you got self a gun
mama say you are one in a million
... burn to shine

دوشنبه 6 شهریور1396 - 6:42am

دوست عزیز.... شما اگه قطعات اصلی میخوای میتونی به آسونی تهیش کنی.... به ایدی تلگرام زیر پیام بده.... اسمش حسینه.... مورد تایید چند تن از اساتید و همچنین من هستن ایشون.... بسیار منصف و سریع تحویل میدن سفارشو.... قطعات فلزجو هم بصورت کامل و اصلی دارن...lf357 اصلی هم دارن که خیلی ها دنبالشن.
این لینک کانالشه: برو ببین
https://t.me/joinchat/AAAAAEC1rQ5OUJKy9J3igw

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان منم از دوستمون حسین اقا خرید کردم و بسیار راضی هستم هم از قطعات هم قیمت مناسب و هم سریع بدستم رسید دوستانی که بدنبال قطعات اصلی هستن ایشون بهترین گزینه هستن
@Hosseinmm3

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 11:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mohamad20 نوشته است:
دوستان یه تست واستون میزارم که دیگه حرفی واسه گفتن نباشه با دستگاه خاموش و بعد از روشن کردن دستگاه و لوپ معمولی شبکه بدون فولد شیلد اندازه لوپ 70 در 50 کسانی که گفته بودن لوپ رو شیلد کنی و با هر طرفندی که شده خواستم نویز بگیرم اون لوپ 50 سانتی بود و این یکی 70 در 50 بدون شیلد و از همه مهم تر خاموش بودن دستگاه و بعد از روشن شدن ببیند داخل خونه با اون همه نویز و سایز لوپ بزرگ بدون شیلد و کابل معمولی چه طور کار میکنه با فرکانس 210 پهنای پالس 160 و گراند خاموش بعد از روشن کردن دستگاه ثبات خودش رو همون جور حفظ میکنه.دیگه سیم کابل شبکه رو به صورت 2 تایی پیچیدم تا اهمش 1 بشه و دیلی اتومات 18
http://up44.ir/mv/f8npgtg2

سلام دوستان خواهشمندیم همچین مطالبی رو در بخش اپراتوری نقطه زن فلزجو قرار بدید و این بخش رو بیشتر همراهی کنید که به نفع اپراتوری همه هست . سپاس عزیزان @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 شهریور1396 - 1:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان این لینک دوست خیلی خوبم حسین آقا هستش که در تلگرام کانال دارن و قطعات اصل و اورژینال رو با قیمت خیلی عالی و منصفانه به دوستان ارائه میکنن ، دوستان ایشون بسیار آدم با شخصیت و محترمی هستن و از پیشکسوتان هستن میتونید از طریق لینک زیر بهشون سفارش قطعه بدید : فیبرهای باکیفیت چاپی ، مقاومتها ، انواع خازنهای خارجی اورژینال و انواع رگلاتور و آی سی های اصلی و کمیاب رو میتونید از ایشون تهیه کنید :-BD
https://t.me/joinchat/AAAAAEC1rQ5OUJKy9J3igw

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 شهریور1396 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان در کانال تلگرامی آقا حسین آی سی های ۳۵۷ ژاپنی اصلی پلاستیکی هست که قیمتش هم بالاست
من حدود پنج شش سال پیش ۳۵۷ نمی‌دونم از کدام سایت ها خریدم یکی از ایناست پایا الکترونیک یا روباتیک یا ایران میکرو یا چهره الکترونیک یا جوان الکترونیک. ولی فکر کنم همون روباتیک بود
خلاصه من چهار تا از اینا دارم که اون زمان حدودا یکیشو سه تومن یا سیصد تومن خریدم که کاملاً شبیه اصل هستند اول عکس مال آقا حسین را می‌گذارم بعد عکس مال خودم.
مال من اصله یا نه. قبلا در دلتاپالس کارایی خوب نشون داده اند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همیشه امید داشته باش

سه شنبه 30 آبان1396 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

357 تو تاریخ آبان 96
36 هزار تومان...از مهندس حسین عزیز

بیهوده نشین
وقت طلاست

جمعه 3 آذر1396 - 1:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود دوستان ای سی اصلی lf357 رو میتونید از سایتهای خارجی قیمت بگیرید حدود 30 دلار قیمتشه چطور ای سی اصلی رو بیرون 37 هزار تومن میفروشن در جایی که حود ای سی اصلی داخل سایتهای خارجی 30 دلاره من ای سی اصلی رو به قیمت 140 هزار تومن از پاساژ توکل تهیه کردم که پایه های این ای سی از زیر پرچ شده متاسفانه الان اینجا نیست تا عکسشو براتون قرار بدم نمونه اصلی رو از داخل گوگل سرچ کنید

شنبه 23 دی1396 - 7:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pmd نوشته است:
درود دوستان ای سی اصلی lf357 رو میتونید از سایتهای خارجی قیمت بگیرید حدود 30 دلار قیمتشه چطور ای سی اصلی رو بیرون 37 هزار تومن میفروشن در جایی که حود ای سی اصلی داخل سایتهای خارجی 30 دلاره من ای سی اصلی رو به قیمت 140 هزار تومن از پاساژ توکل تهیه کردم که پایه های این ای سی از زیر پرچ شده متاسفانه الان اینجا نیست تا عکسشو براتون قرار بدم نمونه اصلی رو از داخل گوگل سرچ کنید

کی گفته 30 دلار قیمتشه شما اصلا میدونی خارج کجاست. توی همون خارج کسی نمیره پاساژی جایی جنس بخره همه آنلاین و از سایتهای مشخص و تامین کنندگان بزرگ خرید می کنن که قطعات اصل میدن مثل Digikey یا farnell. آی سی گردن خیلی گردن کلفت تر از یک اپ امپ با کاربرد عمومی هست که هنوز به سی دلار نمیرسه. الان قیمت اش رو میزارم از مرجع دیجیکی. قیمت تک فروشی اش هم به یک دلار نمیرسه. 140 هزار تومن. سی هزار تومن هم تازه 5 برابر قیمت اشه شما 28 برابر قیمت اصلی خریدی. تازه این ای سی کمی قدیمی هم شده.

http://uupload.ir/files/pkxm_2018-04-01_2-43-00.jpg

یکشنبه 11 فروردین1397 - 1:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Google , hitman-666 , Majestic12 و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure