انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 9:06pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 روشهای سالیابی در باستان شناسی (آکادمیک) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
با سلام به آقا شایان.میشه لطف کنی که بگی از کجا متوجه شدی که مثلا" ماجرای کفن تورین وجود نداره و رد این مسئله درسته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! اگه لطف کنی تخصص یا تحصیلات یا مطالعات مستندتون رو با ذکر منبع ذکر بفرمایید.برادر خوب من وقتی در مواردی مطلع نیستید خلق خدا رو سهوا" گمراه نکید.جناب قدیس هم این موردی رو که شما تایید میکنید بعد از اون پست خودشون دیگه تایید نکردند و لازم به تذکر است که ایشان مطالبی ارزنده هم در پستهاشون وجود داره و سعی داره در حد توانش خالصانه کمک کنه و ما دستشون و به سپاس صمیمانه میفشاریم @};- @};

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

شنبه 26 مرداد1392 - 8:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر شما جناب شایان،لطف دارید.

شنبه 26 مرداد1392 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

peroosha نوشته است:
با سلام به آقا شایان.میشه لطف کنی که بگی از کجا متوجه شدی که مثلا" ماجرای کفن تورین وجود نداره و رد این مسئله درسته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! اگه لطف کنی تخصص یا تحصیلات یا مطالعات مستندتون رو با ذکر منبع ذکر بفرمایید.برادر خوب من وقتی در مواردی مطلع نیستید خلق خدا رو سهوا" گمراه نکید.جناب قدیس هم این موردی رو که شما تایید میکنید بعد از اون پست خودشون دیگه تایید نکردند و لازم به تذکر است که ایشان مطالبی ارزنده هم در پستهاشون وجود داره و سعی داره در حد توانش خالصانه کمک کنه و ما دستشون و به سپاس صمیمانه میفشاریم @};- @};

سلام جناب پروشا
بنده اصلا در مورد پست خاصی نظر ندادم
بنده کلا تمام پستهایی که از ایشون دیدم بنا به تجربه اندک و شنیده های تاریخی از استادان بزرگوار به عقیده شخصی خودم بیشترشون درسته
حتی در مورد پیدا شدن انجیلی که قدمتش به قبل از میلاد مسیح میرسه من هم شندیده بودم و خیلی هم در موردش دنبال مطلب گشتم ولی متاسفانه نتونستم چیزی پیدا کنم و حتی با چند نفر هم که در میون گذاشتم اکثرا منکر میشدن ولی ایشون اشاره درستی در این باره داشتند
شما هم اگر میدونید بنده و یا هر شخص دیگری هم در هر موردی داریم اشتباه میکنیم خیلی ممنون میشم که راهنمای کنید
تا به اشتباهاتمون پی ببریم تا اینکه یه جورایی جبهه بگیرید
اینجا هیچ کسی هیچ ادعایی نداره و هیچ کسی هم نمیاد خودشو کامل معرفی کنه که من چنینمو چنان
بنده هنوز هم میگم ایشون اطلاعات جامع و خوبی دارن دوستان ازش استفاده کنید .شما هم اگر اطلاعات مفیدی دارید خوشحال میشیم اینجا بذارید تا امثال ما که به قول شما نا خواسته دیگران را گمراه میکنیم یاد بگیریم و دیگه گمراه نکنیم
اگه بی ادبی شده من از تمامی دوستان عذر خواهی میکنم
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

شنبه 26 مرداد1392 - 6:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پسر خوب پست شما موجود هست و اون مطلبی رو که درباره کفن تورین و ... هستش رو تایید کرده اید.یعنی میفرمایید ما اینجا بلا به نسبت نمیفهمیم که شما بخوای ما رو بپیچونی؟ ثانیا" شما مرجع رسیدگی به تایید یا رد چیزی و تشخیص نیستید که اینجانب یا بقیه بخواهیم خودمون و به شما ثابت بکنیم :)) =)) که مورد پسند شما واقع بشه یا نشه.لطف کن به صورت مودبانه به دیگران مهمل نگو برادر من.اگر هم مطالبی به صورت اشتباه و کذب و مکرر در سایت از کسی پخش بشه مطمئنا" سعی خواهد شد که راهنمایی و اصلاح بشود.اگر هم در خودتون توانی ملاحظه میکنید که در مباحثات اظهار نظر یا مخالف نظر باشید(به صورت دوستانه) که خوشحال میشویم از شما چیزی یاد بگیریم.مثل همین مطلبی که من در پستای قبلی عرض کردم و جناب قدیس اونو رد کردند و من توضیح کوتاهی خدمتشون عرض کردم و رفرنس عمومی دادم خدمتشون و ایشان هم دیگه چیزی در اینباره نفرمودند.حالا وقتی شما اومدی همین مطلب و بر داشتی و زیر اون تایید میکنی یعنی اینکه از این مقوله سر در میارید.اگر اینجور هست که شما تو ضیح بدید و اینجانب هم توضیح عرض میکنم.چه ربطی به قدیس آریای بیچاره داره که شاید روحش هم خبر نداشته باشه از دیالوگ من و تو پس شایسته تر اینه که با مسایل با سوادانه بر خورد کرد نه اینکه من یه اشتباهی بکنم بعد با حرفای بلا به نسبت خاله زنکی پای کس دیگه رو بکشم وسط و پشتش قایم شم و بین دو تا بنده خدا ی دیگه کدورت ایجاد کنم چون که یه حرف اشتباه زدم و نه میتونم ثابتش کنم و نه نمیتونم بگم اشتباه شده.خلاصه این گوی و این میدان دوست من @};- @};-

آخرین بار توسط peroosha در شنبه 26 مرداد1392 - 7:09pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 26 مرداد1392 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عزیز دل برادر شما خوبی
بنده در مورد کتاب انجیل و شخص قدیس اریا نظر دادم کفن کجا بود که بخوام در موردش نظر بدم چون اون مطالب کفن تو همین مطالب کتاب هستش شما بد متوجه شدی بنده اصلا در مورد کفن نظری ندادم چون نه چیز ی در این مورد میدونم و نه اطلاعی دارم که بخوام نظر بدم
شما هم لازم نکرده که بخوای خودتو به کسی ثابت کنی همین که با این لحن صحبتت داری به اصطلاح وازه استادی هم به دوش میکشی ثابت شده هستی

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

شنبه 26 مرداد1392 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عرض کرده بودم که سعی نکن مودبانه به کسی توهین کنی برادر من.آره عزیز من من خوبم و معنیش اینه که حالم خوبه و بیمار نیستم شایان جان.شما باید بیشتر به حالت توجه کنی دوست من چون دیگران متوجه ی توهینهای چند پهلو و دو به هم زدنها میشن.العاقل و یکفی بالشاره یعنی گفتم بهت که شما مرجعی نیستید که کسی و تایید یا رد کنید.لطفا" دیگه در اینباره برای اینجانب پست نذار دوست من ولی هر کار دیگه داشتی و کاری از دستم بر اومد در خدمتم. والسلام @};- @};- @};- @};-

شنبه 26 مرداد1392 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام آیا اینتصاویر مربوط به سال یابیه؟

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

شنبه 26 مرداد1392 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

peroosha نوشته است:
عرض کرده بودم که سعی نکن مودبانه به کسی توهین کنی برادر من.آره عزیز من من خوبم و معنیش اینه که حالم خوبه و بیمار نیستم شایان جان.شما باید بیشتر به حالت توجه کنی دوست من چون دیگران متوجه ی توهینهای چند پهلو و دو به هم زدنها میشن.العاقل و یکفی بالشاره یعنی گفتم بهت که شما مرجعی نیستید که کسی و تایید یا رد کنید.لطفا" دیگه در اینباره برای اینجانب پست نذار دوست من ولی هر کار دیگه داشتی و کاری از دستم بر اومد در خدمتم. والسلام @};- @};- @};- @};-

دوست عزیز شما هم مرجعی نیستی که بخوای کسیو تایید یا رد کنی بنده نه به شما توهین کردم نه بی احترامی این شمایی که با لحن بد و حالت جبهه گیری اومدی داری پست میزنی .
بله شما درست داری میگی کاملا تو پستها معلومه که کی داره مودبانه به کی توهین میکنه
شما هم هی نیا یه پست بزن بعد 2 ساعت روش فکر کن که ایا خوب زدی پستو یا بد بعدش بیایی یا پاکش کنی یا دوباره ویرایشش کنی
از یه طرف میایی پست میزنی که من جواب شما رو دادم دیگه خود دانی
بعد میری یه کم فکر میکنی میایی پاکش میکنی و این پستو میزنی
بنده اصلا با شما کاری ندارم چون از الفاظ و تعنه های شما تو چند تا پست کاملا شما رو شناختم
درخت پر بار سرش همیشه پاینه
ما نفهمیدیم که باید اون خنده ها و مسخره کردناتونو باور کنیم
یا این گلایی رو که به اصطلاح برای دوستی فرستادی که همه فک کنن بابا تو دیگه کی هستی
بنده نه ادعایی دارم نه با کسیم خصومت
در ضمن هر جا هم که دلم بخواد پست میزنم وخیلی راحت میگم که پست زدن من و همه کسایی که تو این انجمن هستن به هیچ کسی ربطی نداره

شنبه 26 مرداد1392 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام آیا این تصاویر مربوط به سالیابی هست؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

شنبه 26 مرداد1392 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سولدوز جان برادر من متوجه منظورت نشدم دوست عزیز.ولی این به اصطلاح اسکنه کاری ها رو میگی که باید شرح داده بشه.تصاویر رو بذار قسمت علائم تا دوستان کمکت کنن.اگه دوستان وقت نکردن بنده اونجا خدمتتون هستم و میتونم چند مطلب کلی از قضیه بهت بگم در حد اندک بضاعت دانسته هام.

شنبه 26 مرداد1392 - 10:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure