انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:17pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 تعبیر خواب و الهامات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
راستش بارها خوابهایی رو دیدم که بعد از یه زمانی دقیقا تعبیر شده و خیلی از دوستان هم حتما براشون این اتفاق افتاده
توی نت زیاد درمورد تعبیرهای گوناگون نوشته شده ولی خیلی از تعابیر نیستند.
موضوع برام از اونجایی جالب شد که یکی از دوستانم خواب جالبی دید و زنگ زد به یکی از آشناهاشون توی جنوب و تعبیر باور نکردنی براش کرد که 2 روز بعد اتفاق افتاد:
دوستم که مدتی بخاطر دلایلی با یکی از آشناهاش توی یک خونه زندگی میکرده خواب دید که توی خانه هستش و یک مار و یک عقرب درحال حمله به همدیگه هستند و مار که حالت تهاجمی داشته و زورش به عقرب نمیرسه میاد و این دوستمون رو نیش میزنه.
صبحش برام این خواب رو تعریف کرد و زنگ زد به یکی از آشناهاشون توی جنوب و ایشون گفتند که تعبیرش اینه که یه دشمن خونگی داری که ضربه بزرگی ازش میبینی.و تعبیرش رو برای من هم تعریف کرد و باهم به سخره گرفتیم قضیه رو تا 2 روز بعد همون دوست همخونش ماشینش و مبلغ زیادی پول رو ازش دزدید و فرار کرد.

از این قبیل خوابها زیاد میبینم که در ادامه تعریف میکنم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 3 بهمن1392 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چیزی که برام جالب بود اینکه؛خیلی از آفراد هستند که این علم رو دارند و حتی میتونند تعبیر دار بودن خواب رو هم بگن
خیلی خوشحال میشم دوستانی که میتونند بیان و کمک کنند

جمعه 3 بهمن1392 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و اما خواب جالبی که خودم دیدم و برام خیلی ملموس بود:
یک شب پدر مرحومم رو توی خواب دیدم که به من گفت یک کلنگ پیدا براش ببرم و کمکش کنم تا جایی از خانه را بکنیم و وقتی اونجا رو کندیم یک دیگ بزرگ طلا پر از سکه پیدا کردیم
توی نت خیلی گشتم ولی تنها چیزی که دستگیرم شد این بود:اگر متوفی به آدم چیزی بده در خواب نشاندهنده خیر و برکت غیبی هستش
خیلی دوست دارم تعبیر دقیق این خواب رو ببینم

جمعه 3 بهمن1392 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بردیا جان به نظرم بستگی داره که شما اون روز به فکر گنج یا پدرتون بودید یا نه؟؟چون روی دیدن خواب خیلی تاثیر داره

جمعه 4 بهمن1392 - 6:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوست عزیز میتونی کتاب زیر رو دانلود کنی و ازش استفاده کنی یکی از بهترین معبرهای عربی نوشته
موفق باشی
http://www.aqeedeh.com/view/book/259/%D ... %86%D8%AA/

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 4 بهمن1392 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
دوستان دقت کنیدتعبیرهرخوابی برای هرشخصی منحصربفرده وخدتون بایدسعی کنیدخواب خودتون روتعبیرکنید.
خواب انسان رابطه مستقیمی با فعالیت های روزمره ماداره که عواملی چون ساعت خواب تغذیه محیط اجتماعی و...میتونه تاثیرگذارباشه منظورم اینه که کسایی که خواب میبینن تا حدودی میتونن تشخیص بدن که خوابشون مربوط به چه اتفاقی درزندگیشون هست.
پس اگه میخوایدخوابتون روتعبیرکنید یک دفترچه خواب تهیه کنیدوخواب هایتان رابنویسیدحالاهرچقدرمیتونه مسخره باشه مهم اینه که بنویسید10روزبعدازروزی که شروع به نوشتن کردین خوابتون رومرورکنیدمتوجه میشیدکه این خواب ها حتی راهنمای ماهست که بعضیاش حتی از آینده خبرمیده یا راه حلی برای مشکلاتتون داره.
پس اینکه میگن اگه توخواب ببینی مردی تعبیرش اینه که عمرت زیاده بنظرم دوراز ذهنه پس هرکی تودنیا خواب ببینه مرده یعنی عمرش زیاده؟!نه این واقعیت نداره

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 4 بهمن1392 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از همه دوستان سپاسگزارم

جمعه 4 بهمن1392 - 11:20pm

درود
خدمت دوست عزیزم باید بگم که تعبیر و تفسیر و کلا برداشت از خواب ها را نه می توان پیچیده دانست نه روان و ساده
در شرایط خاصی شما رویا و خواب های صادقه میبینی، که توضیحش بسیار زمانبر است
فرمایش دوستمان حامد که فرمودند تعبیر هر کسی منحصر به فرده درست است
جالبه که اگر شما شرایطی را داشته باشید حتی در بیداری هم نشانه هایی دریافت می کنید تا راه یا چاه را نشان بدهند
همه افراد رویای صادقانه و نشانه های بیداری را دریافت می کنند، ممکن است به لحاظ تعداد تفاوت داشته باشد اما همه دریافت میکنند و به سواد و ... هم ارتباطی ندارد.
باید به خواب با دید خودت نگاه کنی و اینجوری که این یک پیام برای من با خط و نشان و علامت های قابل درک و استنباط برای من است
درویش بازی و رمالی و دعانویسان و ... که ادعا دارند در این راه فقط شما را منحرف می کنند. گیر شیادها نیفتی
اینهایی که میگویند علوم غریبه و ... همه اش کلاهبرداری است. اینهایی که ظاهری درست کرده اند و خلاصه نامی شده اند و .... دنبال اینها نباش.
درستکار باش تا بتونی چیزهایی رو ببینی که دیگران نمی بینن، منظورم جن و... چیزهایی که توی فیلم های تخیلی می بینن نیست. منظور درک اتفاقاتی است که دیگران نسبت به اون بی اهمیت هستند.
در ضمن تصور نکنید فهمیدن بیش از دیگران هم خیلی عالیه و مهیج و ... است
شما وقتی بیشتر حس کنید فاصله تان تا دیگران بیشتر می شه و حتی می توان گفت در خیلی موارد مثل باری بر روی دوش شما سنگینی می کنه،خیلی از افراد آرزو می کنند که بیشتر رازها رو کشف کنند و ... ولی قبل از اون باید آرزو کنند که توانایی اینجور زندگی کردن رو داشته باشند.
بذارید یه مثال بزنم
مثلا من دوست شما هستم و شما میخواهید یک وزنه را بردارید من وزنه 40 کیلویی را به دست شما می دهم
شما بعد از یکسال تمرین وزنه دیگری را طلب میکنید من وزنه 60 کیلویی را می دهم
حالا فکر کنید روز اول به شما وزنه 100 کیلویی را بدهم
نه توان برداشتن دارید و اگر هم بردارید اسیب می بینید
این درک از خواب و رویا و ... هم شبیه این است، شرایط روحی و روانی و موقعیت و .... باید اماده باشد
این که شما خیلی از مشکلات و خیلی از شادی های زندگی رو از قبل ندونید قسمتی از خوشبختی و آسایش شما در زندگی است.

در ضمن خیلی کوتاه بگم در اکثر مواقع خوابهای ترسناک که صادقه هم باشند و تاثیر اون خیلی روی شما باقی می ماند معمولا هشدار و اعلان آماده باش هستند
البته این مستند نیست و صرفا برداشت من است
طولانی شد ببخشید

جمعه 3 مهر1394 - 10:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
و اما خواب جالبی که خودم دیدم و برام خیلی ملموس بود:
یک شب پدر مرحومم رو توی خواب دیدم که به من گفت یک کلنگ پیدا براش ببرم و کمکش کنم تا جایی از خانه را بکنیم و وقتی اونجا رو کندیم یک دیگ بزرگ طلا پر از سکه پیدا کردیم
توی نت خیلی گشتم ولی تنها چیزی که دستگیرم شد این بود:اگر متوفی به آدم چیزی بده در خواب نشاندهنده خیر و برکت غیبی هستش
خیلی دوست دارم تعبیر دقیق این خواب رو ببینم

حالا یه دستگاه بزن شاید به نتیجه رسیدی :D
تا حالا چهارتا از جاهایی که برای دستگاه زدن رفته بودم دلیل صاحب خانه یا باغ همین مورد شما بود و میگفتن پدرمون تو خواب به ما گفته فلان جا رو بکن گنج بزرگی داره
دو تا شون که اصلا هیچ نشونه ایی نداشت و ما هم هیچ چیز پیدا نکردیم
یکی از همه مشکوک تر بود اونم به خاطر یه درخت کهن سال ولی متاسفانه اونجا هم دستگاه هیچی نزد

از همه جالبتر یه جا بود که همین 1 ماه پیش رفته بودم و بنده خدا زیر خونش یه تونل 3 متر عمودی و 3 متر هم افقی رفته بود
وقتی بهش گفتم چرا انقدر کندی گفت قبلا ردیاب زدم ( معلوم نیست کدام کلاه برداری سر کارش گذاشته بود)
بهش گفتم تونل رو بزار باشه ، شاید موقع جنگ به دردت خورد =))

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

شنبه 4 مهر1394 - 9:15pm
آواتار کاربر

در مورد خواب
اول بايد بعد از ديدن خواب و بيدارى مطلق با خود بگوييد كه چه مسئله ايي شده و دلايلى كه دال بر ديدن خواب هست
ايا أشخاص و يا مكان تكرارى هست و ايا روز قبل در مورد مسئله ايى صحبت شده كه بر خواب تأثير داشته!
در كل من خواب رو بخوبى بازخوانى ميكنم و تعبير ميكنم
حالا اگر خوابى ديديد كه گنگ و مبهم بود بنويسيد تا تعبيرش رو عرض كنم
ممنون و سپاس

Heinrich Himmler- Reichsführer SS

چهارشنبه 5 مهر1396 - 6:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure