انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:37pm

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 Lorenz Z1 تخیل یا واقعیت؟؟؟!!! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من یه لورنز زد وان خریدم حدود 6 ماهی میشه و تازگی ها تونستم ببرم برای تست بخاطر شرایط اب و هوا و ... مناطق ما هم کوهستانیه .. کردستان هستم... چندباری تست کردم ولی تست های زیر خاکش واقعا نا امیدم کرده... یه سینی 35 در 35 رو توی یک متر بیشتر نزد.. اون هم بدون کد و تفکیک
با تنظیمات Gnd 4.....Filter 3.......Freq 5......Sens 4/5......Auto 2......Tone 2/4/5
با تنظیمات Del عمق خیلی خیلی کمتر میشد می شد مثلا 70 سانت همون سینی که حجم کوچیکی نیست و 35 در 35 بزرگه.. تست شده با کویل 35 دابل.....
واقعا کله م داره میترکه... آیا دستگاهم تقلبیه یا واقعا لورنز نهایت کارکردش همینه؟؟؟ کسی هست کمک کنه و تجربیاتش و بگه ؟؟؟؟ از کدها و تنظیمات خود دفترچه هم استفاده کردم.... اما به درد نخوردن و بهترین تنظیمات که تونستم باهاش عمق یک متر هم بزنم همین تنظیمات بود که نوشتم بالا.... روی تفکیک و کد ها هم که واقعا نمیشه حساب کرد ..... مگر اینکه نوع فلز رو بزاری رو زمین و لوپ دقیق بره روش که بتونه شاید شاید بهت تفکیک بده وگرنه زیر زمین همش کشک بود اونچه که من تست کردم.... :-? :| :( :( :( :( :( :( :( :( واقعا نگرانم پول کمی بابتش خریدش ندادم ... از ترکیه و نمایندگی هم خریدم آپدیت هم کردم .. دیگه نمیدونم دردش چیه؟؟؟

دوشنبه 15 خرداد1396 - 11:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
pesar نوشته است:
سلام دوستان من یه لورنز زد وان خریدم حدود 6 ماهی میشه و تازگی ها تونستم ببرم برای تست بخاطر شرایط اب و هوا و ... مناطق ما هم کوهستانیه .. کردستان هستم... چندباری تست کردم ولی تست های زیر خاکش واقعا نا امیدم کرده... یه سینی 35 در 35 رو توی یک متر بیشتر نزد.. اون هم بدون کد و تفکیک
با تنظیمات Gnd 4.....Filter 3.......Freq 5......Sens 4/5......Auto 2......Tone 2/4/5
با تنظیمات Del عمق خیلی خیلی کمتر میشد می شد مثلا 70 سانت همون سینی که حجم کوچیکی نیست و 35 در 35 بزرگه.. تست شده با کویل 35 دابل.....
واقعا کله م داره میترکه... آیا دستگاهم تقلبیه یا واقعا لورنز نهایت کارکردش همینه؟؟؟ کسی هست کمک کنه و تجربیاتش و بگه ؟؟؟؟ از کدها و تنظیمات خود دفترچه هم استفاده کردم.... اما به درد نخوردن و بهترین تنظیمات که تونستم باهاش عمق یک متر هم بزنم همین تنظیمات بود که نوشتم بالا.... روی تفکیک و کد ها هم که واقعا نمیشه حساب کرد ..... مگر اینکه نوع فلز رو بزاری رو زمین و لوپ دقیق بره روش که بتونه شاید شاید بهت تفکیک بده وگرنه زیر زمین همش کشک بود اونچه که من تست کردم.... :-? :| :( :( :( :( :( :( :( :( واقعا نگرانم پول کمی بابتش خریدش ندادم ... از ترکیه و نمایندگی هم خریدم آپدیت هم کردم .. دیگه نمیدونم دردش چیه؟؟؟

جنس سي ني اگر استيل باشه اين عمق رو بزنه غير عاديه
من احساس ميكنم زمين محل تستتون زيادي املاح داره يا جاي نا مناسب بالانس ميكنيد با لوپ يك متريش تست بگيرين ببينيد نتيجه چيه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 15 خرداد1396 - 11:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

adnistor_6 نوشته است:
pesar نوشته است:
واقعا کله م داره میترکه... آیا دستگاهم تقلبیه یا واقعا لورنز نهایت کارکردش همینه؟؟؟ کسی هست کمک کنه و تجربیاتش و بگه ؟؟؟؟ از کدها و تنظیمات خود دفترچه هم استفاده کردم.... اما به درد نخوردن و بهترین تنظیمات که تونستم باهاش عمق یک متر هم بزنم همین تنظیمات بود که نوشتم بالا.... روی تفکیک و کد ها هم که واقعا نمیشه حساب کرد ..... مگر اینکه نوع فلز رو بزاری رو زمین و لوپ دقیق بره روش که بتونه شاید شاید بهت تفکیک بده وگرنه زیر زمین همش کشک بود اونچه که من تست کردم.... : واقعا نگرانم پول کمی بابتش خریدش ندادم ... از ترکیه و نمایندگی هم خریدم آپدیت هم کردم .. دیگه نمیدونم دردش چیه؟؟؟

جنس سي ني اگر استيل باشه اين عمق رو بزنه غير عاديه
من احساس ميكنم زمين محل تستتون زيادي املاح داره يا جاي نا مناسب بالانس ميكنيد با لوپ يك متريش تست بگيرين ببينيد نتيجه چيه

راستش چند تا جا تست کردم.. محیط ها تقریبا پاک بودن.. بوق اضافی اصلا نداشت دستگاه تو این تنظیمات که گفتم.. استیل نبود سینی جنس روی بود.. 35 در 35... ولی بدبختانه تو 1 متر فقط بوق میزد ... تو هوا 120 و زیر زمین 1 متر... بعضی دوستان میگن دستگاه لورنز باید تو یه قسمتش 4 تا سوراخ داشته باشه .. مال من 5 تا سوراخ داره.. یعنی تقلبیه؟؟ :( :( :( :( بخدا دارم سکته میزنم..

دوشنبه 15 خرداد1396 - 12:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

احتمال اینکه درست بالانس نکنید زیاده
عکسی از دستگاه ارسال بفرمایید

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

دوشنبه 15 خرداد1396 - 1:50pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز سینی از جنس روی با همه فلزیاب های پالسی کمی ضعیف سنس میشه و برد شما هم طبیعی بوده! اگر به نکاتی که بارها در انجمن مطرح شده توجه میکردین وقت خودتون رو روی تست با سینی روی نمیذاشتین. باید از سینی استیل یا مس معمولی (سفید کاری نشده) جهت تست استفاده کنین. با توجه به نکاتی که فرمودین دستگاهتون ایرادی نداره. ضمن اینکه لوپ دابل با اینکه ثبات خوبی داره اما بردش از لوپ مونو کمتر هست. لذا با لوپ 35 دابل در بهترین شرایط نمیشه به بردی بیش از 1.7 متر برای فلز جدید رسید. این مطلب برای همه فلزیاب های دنیا که از چنین لوپی استفاده کنن صدق میکنه چون محاسبه مهندسی داره و چیزی نیست که به این دستگاه یا دستگاه دیگه ربط داشته باشه.

دوشنبه 15 خرداد1396 - 2:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
دوست عزیز سینی از جنس روی با همه فلزیاب های پالسی کمی ضعیف سنس میشه و برد شما هم طبیعی بوده! اگر به نکاتی که بارها در انجمن مطرح شده توجه میکردین وقت خودتون رو روی تست با سینی روی نمیذاشتین. باید از سینی استیل یا مس معمولی (سفید کاری نشده) جهت تست استفاده کنین. با توجه به نکاتی که فرمودین دستگاهتون ایرادی نداره. ضمن اینکه لوپ دابل با اینکه ثبات خوبی داره اما بردش از لوپ مونو کمتر هست. لذا با لوپ 35 دابل در بهترین شرایط نمیشه به بردی بیش از 1.7 متر برای فلز جدید رسید. این مطلب برای همه فلزیاب های دنیا که از چنین لوپی استفاده کنن صدق میکنه چون محاسبه مهندسی داره و چیزی نیست که به این دستگاه یا دستگاه دیگه ربط داشته باشه.

واقعا ممنونم...خیلی افسردگی گرفته بودم..کم کم داره خیالم‌از بابت دستگاه راحت میشه و پی میبرم که اپراتوری رو باید دقیق یادبگیرم.

دوشنبه 15 خرداد1396 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز بنده عرض کردم لرنز تقلبی نداره من که تو این پنج ساله هر چی گشتم تقلبی ببینم پیدا نکردم از لرنز
چند نفر تا حالا مثل شما اومدن پیشم و همین مشکلو داشتن ولی بعد فهمیدن سیستمشون مشکل نداره .
لرنز سیستم خوبیه این خوب بودنو زمانی متوجه میشی که بتونی از سیستمت کار بکشی .کمی سیستم سختیه و موقع کار باید چندین نکنته رو رعایت کنی تا بتونی ازش بهترین نتیجه رو بگیری در غیر اینصورت چیزی جز اعصاب خورد ی نصیبت نمیشه.
تست روی اصلا خوب نیست .روی خیلی رسانایی کمی داره بخاطر همینه که ضعیف سنس میشه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 15 خرداد1396 - 11:25pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
پیشنهاد من فقط تمرین هست
البته لورنز تقلبی هم موجوده ولی اگه از ترکیه گرفته باشی مشکلی نداره و اصله
کلا باید لورنز زیاد تمرین کنی مخصوصا اگه قلقش دستت بیاد دیگه حتی با صدای اونم میتونی تفکیک کنی و نیازی به اعداد کد نخواهی داشت

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 15 خرداد1396 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
hoshi نوشته است:
سلام
پیشنهاد من فقط تمرین هست
کلا باید لورنز زیاد تمرین کنی مخصوصا اگه قلقش دستت بیاد دیگه حتی با صدای اونم میتونی تفکیک کنی و نیازی به اعداد کد نخواهی داشت

لورنز تقلبي نداره من با دوستمون هم عقيده ام مگر اينه يك دستگاه ديگرو توي يك باكس ديگه با اسم لورنز بخوان بفروشن كه نمونش هم هستش اما كاملا مشخصه كه لورنز نيست
اين كه ميفرماييد با صدا ميشه تفكيك كرد اصلا درست نيست كلا يك نوع تون صدا داره چجوري ميشه اخه :-?
تفكيك لورنز تفكيك ضعيفي هستش و به نظر من اصلا نبايد روي تفكيكش حساب باز كرد

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 15 خرداد1396 - 2:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

adnistor_6 نوشته است:
hoshi نوشته است:
سلام
پیشنهاد من فقط تمرین هست

لورنز تقلبي نداره من با دوستمون هم عقيده ام مگر اينه يك دستگاه ديگرو توي يك باكس ديگه با اسم لورنز بخوان بفروشن كه نمونش هم هستش اما كاملا مشخصه كه لورنز نيست
اين كه ميفرماييد با صدا ميشه تفكيك كرد اصلا درست نيست كلا يك نوع تون صدا داره چجوري ميشه اخه :-?
تفكيك لورنز تفكيك ضعيفي هستش و به نظر من اصلا نبايد روي تفكيكش حساب باز كرد

اتفاقا وقتی بزاریش رو tone 5 برای اهن صدای بم و خاص میده و برای بقیه فلزات صدای زیر و نازک داره..تست کن خودت... احتمالا به حرفم برسی..اما اینکه توی عمق هم بتوته این سیستم تغییر صدا رو حفظ کنه مهمه..وگرنه تو عمق ۱۰ یا ۲۰ سانت ...بدرد نمیخوره

سه شنبه 16 خرداد1396 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure