انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:43pm

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فلز یاب پین پوینتر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود و سلام وقت بخیر
پین پوینتر اصل دارای یک سنسور Flc100 میباشد و نقطه زن قدرتمندی ست که همراه سیستمهای پیشرفته شرکت لوکیتورز جهت نقطه زنی دقیق ارائه میشه البته بصورت مجزا هم توسط این شرکت ارائه میشه و مدلهای 2006 بصورت لایو اسکن و گلهای جدید اون بصورت 3D هست.اپراتوری این سیستم نیاز به تحلیل داده ها از جمله رنگ و عدد و بوق داره و باید این سه آیتم کنار هم قرار بگیره و نتیجه بعد از تحلیل اپراتور اعلام بشه ضمنا این سیستم ابعاد کوچک رو نمیزنه و به جنگهای قدیمی بسیار حساسه .حفره یاب قدرتمندی هم هست.پیروز باشید

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

جمعه 3 دی1395 - 1:57pm
آواتار کاربر

محل اقامت: امریکا
12341234 نوشته است:
سلام
این دستگاه مال یکی از دوستان هست وصد در صد اصلیه ولی من ازش خوشم نیومد برنامه گرافیکی رنگی داره یعنی روی هر چیزی رنگ بخصوصی رو نشون میده

مثلا حفره رو با رنگ ابی و فلز رو بارنگ قرمز ایا تبلت اصلی این دستگاه دکمه خاصی داره یا اینکه تفکیک داره

روی دستگاه یا بهتره بگیم روی لوپ دستگاه نوشته pinpointer pro 2008 usa ورنگ زیتونی داره

عکسشو بذار من امریکا زندگی میکنم و تقریبا 8 ساله دارم با انواع دستگاه ها کار میکنم تا حالا پین پوینتی ندیم که رنگی نشون بده برای فقط کار فلزیابی اما حدس من چیز دیگه ای هست این دستگاه برای پیدا کردن میخ در ستون دیوارهای کاذب و چوبی هست همچنین میتواند کابل برق یا فلزات رو هم نشون بده من برات از امازون سرچ کردم تا چندین نمونه اون رو ببینی
https://www.amazon.com/Stud-Finders/b?i ... ode=553280

دستگاه پین پوینت همنطوری دوستان اشاره داشتند یه ابزار کمکی هست شما زمانی که با سر جستجوگر بزرگی کار کنید نمیتوانید نقطه دقیق مکان فلز رو بدونید برای همین چاله ای که میکنید هم بزرگ خواهد بود در اینجا این پین پوینتر بکمک شما میاد تا بتوانید در خاک کنده شده تا چاله ان بدنبال شی فلزی خود بگردید و مسیر انرا بیابید بعنوان یک فلزیاب کامل نیست قدرت چندانی هم نداره مثلا گرت یه سکه پنی رو در فاصله 5 سانتی میتونه پیدا کنه پس میبینید بعنوان فقط ابزاری که میتونه شما رو زودتر به نتیجه برسونه هست وگرنه شما میتوانید با لیه جستجو گر هم همینکار را بکنید تا با مشت مشت انتقال خاک بر روی جستجوگر بیتونید پیدا کنید که شی مورد نظر کجاست

اگر لینکی از دستگاهی که معرفی کردید دارید بزارید برسی خواهم کرد

دوشنبه 23 اسفند1395 - 11:41am
آواتار کاربر

محل اقامت: امریکا
Asort1 نوشته است:
درود و سلام وقت بخیر
پین پوینتر اصل دارای یک سنسور Flc100 میباشد و نقطه زن قدرتمندی ست که همراه سیستمهای پیشرفته شرکت لوکیتورز جهت نقطه زنی دقیق ارائه میشه البته بصورت مجزا هم توسط این شرکت ارائه میشه و مدلهای 2006 بصورت لایو اسکن و گلهای جدید اون بصورت 3D هست.اپراتوری این سیستم نیاز به تحلیل داده ها از جمله رنگ و عدد و بوق داره و باید این سه آیتم کنار هم قرار بگیره و نتیجه بعد از تحلیل اپراتور اعلام بشه ضمنا این سیستم ابعاد کوچک رو نمیزنه و به جنگهای قدیمی بسیار حساسه .حفره یاب قدرتمندی هم هست.پیروز باشید

flc100 سنسور حساس به مغناطیس هست دستگاهی بنام Magnasmart هست کاربرد اینگونه دستگاه ها برای یافت لوله و کابل های برق و لایو هست بطور کلی شرکت های راه سازی و لوله کشی بیشتر از این نوع دستگاه ها استفاده میکنند حالا تبلیغات داره زورکی میگه اره اینها فلزیاب هست قول میدم کسی نمی تونه 20 دقیقه باهاش جستجو کنه چون دیزانش برای این کار نیست نوع فرکانسش برای تراکم فلزی بالا و دراصل تمیز هست
اینهم نمونه مورد بحث
https://www.youtube.com/watch?v=XZCt0wN-yQI

اگر شما مورد دیگری را میشاسید لینک بدهید ممنون

دوشنبه 23 اسفند1395 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود و سلام تشریف ببرید سایت شرکت اکوریت لوکیتورز رو مطالعه بفرمایید.
http://accuratelocators.com/catalogsear ... ointer+pro

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

دوشنبه 21 فروردین1396 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان به نظرتون کدوم یک از این دستگاهها بهتر هستن البته به شرط اصل بودن
پین پوینتر
مولتی سنسور
دابل مگنوم

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 23 فروردین1396 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود و سلام جناب معراج گرامی.بنظر مولتی سنسور بهتر و جدیدتره

چهارشنبه 23 فروردین1396 - 11:43pm
آواتار کاربر

محل اقامت: gach
سلام عزیزان/منم تازه یه دست دومش دستم رسیده.سی دیس رو ندارم.لپ تاپش هم فرمت شدس.میشه یکی لطف کنه نرم افزارهاشو اپ کنه.کلا حدودی چطوری کار میکنه؟؟؟

woke up morning
you got self a gun
mama say you are one in a million
... burn to shine

دوشنبه 31 اردیبهشت1396 - 3:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله این سیستم اسکن ۳ بعدی نداره و اسکن خطی داره فقط حفره میزنه

پنج شنبه 15 تیر1396 - 3:59pm

این پین پوینتر بسازید تست فیلم هاشو دیدم خوب بوده من میخوام شروع کنم به ساختنش.کسی ساخته تا حالا؟
pin pointer fm2 v2
پین پوینتر fm2 ورژن2

این کانال هم یکی از کاربران آموزش ساخت کاملشو گذاشته میتونید ببینید.
https://www.youtube.com/user/MrDextler/videos

دوشنبه 16 مهر1397 - 3:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure