انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 3:36am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2174 , 2175 , 2176 , 2177 , 2178 , 2179 , 2180 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

حمید نوشته است:
mirza نوشته است:
با سلام و عرض ارادت خدمت مهندس حميد عزيز
من هم به نوبه خودم از زحمات شما و وقتي كه براي جواب دادن و راهنمايي دوستان ميگذاريد تشكر ميكنم. يه سئوال داشتم مهندس ، ميخواستم بدونم ورژن نرم افزاري كه در اختيار ما گذاشته ايد و هم چنين قطعات دستگاه فرقي با دستگاه نهايي ارائه شده توسط خوتون داره يا نداره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

خیلی ممنون. لطف دارین. @};-
از نظر فنی تفاوت خاصی وجود نداره و همین مواردی هست که دوستمون فرمودن. بلحاظ ساخت هم فقط بحث کیفیت مطرح هست. در واقع ساخت هر فلزیابی بر خلاف اینکه شاید ساده بنظر بیاد ولی دارای دهها و حتی صدها مساله جزئی هست که البته همه موارد قبلا توضیح داده شده ولی مهمه که در عمل تمام اینها در حد امکان پیاده بشن! از این حیث من به مراحل ساخت دستگاه توسط آقا مجتبی نظارت داشتم و یکی از دلایلی که تولید نهاییش چند ماه طول کشید همین بوده.

ممنون از جوابتون مهندس عزيز

چهارشنبه 6 اردیبهشت1396 - 3:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت مهندس عزیز
مهندس حمید عزیز آیا لوپ عنکبوتی را با چسب نواری بپیچیم تا ردیف سیم در موقع استفاده بهم نخوره. تاثیری در برد لوپ داره؟
ممنون از پاسخ‌گویی شما

پنج شنبه 7 اردیبهشت1396 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان این لوپ عنکبوتی روش پیچیدنش به چه صورته همه مراحل ساختشو میدونم فقط اینکه به چه صورت سیم پیچی باید کرد متوجه نشدم

پنج شنبه 7 اردیبهشت1396 - 4:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Farshadh54 نوشته است:
سلام دوستان این لوپ عنکبوتی روش پیچیدنش به چه صورته همه مراحل ساختشو میدونم فقط اینکه به چه صورت سیم پیچی باید کرد متوجه نشدم

سلام دوست عزیز
سیم لاکی یا افشان رو یه بار از زیر شیار رد کن و یک بار از رو و همین جوری ادامه بده تا دور آخر

پنج شنبه 7 اردیبهشت1396 - 9:52pm
مدیر کل
مدیر کل

shahram_e نوشته است:
با سلام خدمت مهندس عزیز
مهندس حمید عزیز آیا لوپ عنکبوتی را با چسب نواری بپیچیم تا ردیف سیم در موقع استفاده بهم نخوره. تاثیری در برد لوپ داره؟
ممنون از پاسخ‌گویی شما

این موارد خیلی بیش از اینکه روی برد تاثیر داشته باشه ممکنه روی ثبات اثر منفی بذاره! بهتره چیزی لای سیمها قرار نگیره.

جمعه 7 اردیبهشت1396 - 3:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوباره مهندس عزیز
من برای ای سی lf357در روی برد از زیف استفاده کردم. آیا زیف موجب نویز میشود؟
با تشکر ویژه که همیشه راهنمایی شما بزرگواری شما رو میرسونه؟

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 3:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام. اساتید مشکل نداشتن نور ال سی دی از چیه

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 8:04pm
مدیر کل
مدیر کل

shahram_e نوشته است:
سلام دوباره مهندس عزیز
من برای ای سی lf357در روی برد از زیف استفاده کردم. آیا زیف موجب نویز میشود؟
با تشکر ویژه که همیشه راهنمایی شما بزرگواری شما رو میرسونه؟

خواهش میکنم.
سوکت زیف که برای یک آیسی اون هم از نوع 8 پین چیز مرسومی نیست و کمکی هم نمیکنه! همینکه از سوکت معمولی یا ترجیحا نظامی جهت نصب آیسی استفاده کنین کافی هست و کمک میکنه در صورت لزوم بسادگی آیسی رو تعویض کنین. بهرحال این آیسی بلحاظ اینکه تقویت کننده بخش گیرنده مدار هست نویزپذیری قابل ملاحظه ای داره و استفاده از سوکت زیف رو برای اون توصیه نمیکنم.

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 11:00pm
مدیر کل
مدیر کل

Farhadzare نوشته است:
سلام. اساتید مشکل نداشتن نور ال سی دی از چیه

اگر در لحظه روشن شدن دستگاه بوق کوتاهی داشته باشین نشون میده میکرو پروگرام شده و باید ال سی دی نور داشته باشه. وگرنه اشکال از خازن 25 یا مقاومت 21 و اتصالش به میکرو و یا اتصالات پایه های 15 و 16 ال سی دی هست. البته سیستم نور برخی ال سی دی ها تفاوت داره و ممکنه بدون دستکاری روی خود ال سی دی کار نکنه که در این صورت بهتره از ال سی دی با مارک دیگه استفاده کنین.

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 11:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس
تنظیمات حدودی که باید برای دستگاه انجام بدیم
در زمین های خیس مخصوصا الان که همش بارون میاد
میخواستم بدونم چیه فرقی میکنه یا نه ممنون

شنبه 9 اردیبهشت1396 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2174 , 2175 , 2176 , 2177 , 2178 , 2179 , 2180 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure