انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:01pm

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دستگاه های ردیاب و نقطه زن فرید باقری 
نویسنده پیغام

سلام بر تمام دوستان و اساتید محترم انجمن

ببخشید نظرتون در مورد ردیاب های فرید باقری چیه مثل این کبری۲

آیا واقعا کارش درسته یا دروغه؟؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید

بنام خدای سمیع و بصیر

خطاپوشِ بخشنده ی بی نظیر

پنج شنبه 24 فروردین1396 - 5:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام
دوست عزيز اين همه ما ميگيم هزينه الكي نكنيد براي دستگاه، بخدا كه فلزياب يا ردياب چيز خاصي نداره ماشالا ما توي انجمن همه نوع دستگاه داريم از ردياب گرفته تا مگنومتر و.... اگر اشنايي با الكترونيك داريد ميتونيد همينارو بسازيد اگر هم نه دوستان هستند واستون ميسازن با كمترين هزينه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

پنج شنبه 24 فروردین1396 - 7:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

منفی

جمعه 24 فروردین1396 - 1:32am

adnistor_6 نوشته است:
سلام
دوست عزيز اين همه ما ميگيم هزينه الكي نكنيد براي دستگاه، بخدا كه فلزياب يا ردياب چيز خاصي نداره ماشالا ما توي انجمن همه نوع دستگاه داريم از ردياب گرفته تا مگنومتر و.... اگر اشنايي با الكترونيك داريد ميتونيد همينارو بسازيد اگر هم نه دوستان هستند واستون ميسازن با كمترين هزينه

وقتتون بخیر داداش گل

میشه از دوستان تو سایت کسی و معرفی کنید ک زحمتشو برامون بکشه سپاسگزارم

بنام خدای سمیع و بصیر

خطاپوشِ بخشنده ی بی نظیر

جمعه 25 فروردین1396 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما چه سيستمي ميخواين ؟ اگر فلزياب پالسي ميخواين من بهتون فلزياب فلزجو رو پيشنهاد ميكنم
viewtopic.php?f=43&t=3526
كه به صورت نا محدوده اگر سيستم ديگه اي ميخواين ميتونيد توي قسمت فروشگاه اعلام كنيد

جمعه 25 فروردین1396 - 4:52pm
مدیر کل
مدیر کل

من برخی فیلمهای تبلیغاتی جناب باقری و آکادمی گنج رو دیدم. حالا که دوستان در تاپیکی به این عنوان نظر خواستن فکر میکنم بد نباشه نظر خودم رو عرض کنم.
دستگاههای ایشون تا اینجا اغلب جنبه تجاری داشته و بیشتر این دستگاهها یا یک وسیله کاملا معمولی در حد پروژه هایی هست که ما شاید بهترش رو بصورت مدار در انجمن داریم یا اصلا همین مدارات هستن که به شکل دیگری عرضه کردن! مثلا یکی از نسخه های قدیمی فلزیاب پالسی فلزجو رو که حاصل تلاش شخصی بنده بوده حتی با قیمتی بالاتر از نسخه نهایی و رسمی و نامحدود فلزجو ارائه کردن که جای شگفتی داره! همینطور مدار زمین شناسی موجود در این انجمن که حاصل تلاش و پیگیری ما و دوستان در فلزجو بوده برای فروش عرضه کردن! وگرنه سایر دستگاههاشون که یا نوعی ردیاب آنتنی هست یا مبنتی بر سنسور مگنت ؛ کارایی آنچنانی نداره.
نکته جالب اینکه شخص آقای باقری در الکترونیک هیچ سر رشته ای ندارن و حتی میتونم با اطمینان بگم به اپراتوری اغلب این دستگاهها تسلط ندارن! این رو بسادگی در اکثر فیلمها میشه دید. بطور مثال در مورد دستگاه زمین شناسی جایی نشون دادن اگر زمین سنگی باشه یا شرایطی داشته باشه که نشه پراب زنی کرد ؛ تنها با اتصال نوک پراب روی زمین میشه اسکن گرفت!!! خب همه کسانی که با این سیستمها کار کردن میدونن این مطلب درستی نیست و بنوعی بازی با شعور مخاطب هست! در یکی از فیلمهای ردیاب کبرا میبینید ایشون نه تنها به اصطلاحات بکار رفته در تنظیمات دستگاه خودشون آشنایی ندارن ؛ بلکه اصلا روش اپراتوری این نوع ردیاب رو هم بدرستی نمیدونن و در نهایت هم جایی ردیاب مثلا واکنش نشون میده و ایشون میگن اینجا چیزی هست ولی فعلا نمیشه روی این مکان کار کرد و با ژست هنری مخصوص خودشون به شکل مضحکی مکان رو ترک میکنن! دستگاههای مبتنی بر مگنت ایشون حتی در فیلم هم کارایی خاصی نشون نمیده و در یک مورد دیدم لوله آب رو سنس کرده و جای دیگه هم ظاهرا به سیم برق واکنش نشون داده بود! درحالیکه تست اینجور دستگاهها به این شکل نیست و بدرد یک کاوشگر نمیخوره. صرف ساختن دستگاه با جعبه زیبا و استفاده از صفحه گرافیکی یا رنگی فریبنده هیچ دلیلی برای کارکرد فنی خوب اون در زمینه کاوشگری نیست. وانگهی این چیزها بلحاظ فنی در سطح کاردستی های دانشجویی هستن و از نظر فاکتورهای موثر در کاوش واقعی مشخصه که روشون کار نشده. بهرحال شاید خود اقای باقری جایی در این فیلمها بدرستی گفتن که من جانماز آب نمیکشم ولی موفقیتم رو در این کار مدیون هوش خودم هستم!!! جا داره اشاره کنم منظورشون قطعا هوش در زمینه الکترونیک یا حتی کاوشگری نبوده وگرنه بعد سالها فعالیت در زمینه کارشناسی آثار و تصاویر و فیلمهایی که از کاوشهای خودشون گذاشتن باید در موقعیت دیگری قرار میگرفتن که اصلا نیاز به فروش دستگاههای رنگارنگ از جمله سیستمهای ما نداشته نباشن! مهارت ایشون در کلام بخصوص از نظر نوشتن مطلب توام با جسارت ایشون در تهیه فیلم با صدا و تصویر خودشون طبیعتا از نظر تجاری کمکشون میکنه! چیزی که کمتر کسی توی این کار جراتش رو داره و این به توانایی و روابط شخص از نظر حفظ امنیت خودش ربط داره نه موفقیت در کاوشگری یا ارائه سیستمهای واقعا کارا! وگرنه همه میدونن شرکتهای زیادی هم هستن که آزادانه دستگاه تولید میکنن و حتی سایتهاشون فیلتر نیست اما شاید حتی یک خریدار دستگاههاشون راضی نباشه و این نکته عجیب و تامل برانگیزی هست!
از طرف دیگه هر یک از این دستگاهها تنها در فاصله کمتر از چند ماه نسخه دیگرش عرضه میشه! مشخصه که اگر هدف کارایی دستگاه و ارائه چیزی بدردبخور باشه روال اصلا این نیست و روی هر سیستمی باید به اندازه ای کار بشه که تا مدتها نیاز به ارائه نوع دیگری از همون دستگاه نباشه. قیمتها هم که بنظر من فراتر از حد ارزش کاربردی دستگاهها هست. همه اینها رو کنار هم بذارین نتیجه این میشه که اساس و تمرکز این مدل فعالیت فقط یک کار تجاری هست!

جمعه 25 فروردین1396 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دمت گرم مهندس حمید
منم دو تا نکته میگم یه جایی اقای باقری میگه من یه روز از دست یه دعانویس که خیلی پول ازم گرفته بود خسته شدم و تو روش وایستادم هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم و درویش هم در عوض به من گفت پودرت میکنم،ولی الان پودر نشدم و وضعم قطعا خیلی بهتر از گذشته است
من استدلال میکنم که ایشون یه روزی مثل بقیه گنج یابان بوده و زمانی وضعش خوب شده که شروع به کارشناسی و فروش کتاب و دستگاه کرده راجع این موضوع فکر کنین بد نیست

نکته دوم: خود این به اصطلاح دکتر و مهندسای گنجیابی میگن به این کار فقط به عنوان یه تفریح نگاه کنید، و به عنوان شغل و سرمایه گذاری روی این کار حساب نکنید، حالا عاقلانه است ادم برای تفریحش به طور مثال بیست ملیون بده دستگاه پی مکس بخره ؟

اگه به این کار علاقه دارید یه دستگاه دو سه ملیونی مثل فلزجو و یا یه وی ال اف ساده تهیه کنید ، که هم به علاقتون برسید و هم ورشکست نکنید

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

شنبه 25 فروردین1396 - 2:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دقيقا همين طور هستش

شنبه 26 فروردین1396 - 7:01am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

یعنی هنوز هم که هنوزه صحبت از فرید باقری هست؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 26 فروردین1396 - 7:03am

با سلام خدمت جناب آقای مهندس حمیدِ عزیز و بقیه ی دوستای گلم

عرض اَدَب دارم خدمت به همه ی شما برادرای دلسوز و عزیزم

راستش رو بخواین بخدا قسم 15 ساله ک تو نخ گنج و این حرفام ولی تا الان حتی یک ریالم نصیبم نشده ولی انقد جاهای درست و حسابی پیدا کردم و دارم ک جبران تموم زحمت و بدبختیاییه ک کشیدم من واقعاً میخوام یه ردیاب درست و حسابی ک هم عمق زنیش عالی باشه هم ردیابیش قویی و بی خطا.... برا همینم با شما برادرای خوبم در میون گذاشتم ک الکی گول نخورم الان ازتون ممنون میشم یه ردیاب خوب تو انجمن ک واقعاً از همه لحاظ بی نقص باشه مرحمد کنید تا بخرم.... بعدم لطف کنید آموزشم بدین تا باهاش بتونم حرفه ای کار کنم تا عمری دعاگوتون باشم در محضر حق @};-

بنام خدای سمیع و بصیر

خطاپوشِ بخشنده ی بی نظیر

شنبه 26 فروردین1396 - 4:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure