انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 3:12am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
 شما چقدر ضرر کردید؟ 
نویسنده پیغام

سلام دوستان من حدود 24ملیون دستگاه خریدم ی یکسالی دستم بود و اخرشم گرفتنم و دستگاه مصادره شد به نظر من این کار بدرد نمیخوره جز پشیمانی چیزی نداره ☺☺ [-X

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 4:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من ی فلزجو 2 ملیونی داشتم مصادره و ظبط شد ی ردیاب داشتم 35 از دست دادم حالا قصد خرید ردیاب دارم انشالا 2

پنج شنبه 9 دی1395 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ی فلزجو داشتم مصادره شد هالا میخام ردیاب خوب بگیرم کلا تو این کار 2 ملیون فلزجو هم مصادره شد 2 ملیون خرج ساخت دستگاهای مختلف

پنج شنبه 9 دی1395 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سه تا جمله میگم
اول این کار بی ضرر نیست
دوم نابرده رنج گنج میسر نمیشود
سوم فلزیاب نخرید برای پیدا کردن گنج , گنج واقعی خود فلزیاب

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

جمعه 9 دی1395 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ی چنس هم داشتم که معرکه بود از ترسمون انداختیمش تو سطلل اشقال

جمعه 10 دی1395 - 12:10pm

سلام .
همیشه آدم دروغگو آدم طمعکار را گول می زند .
این قانون اساسی کاسبی در ایرانه . اگر آدم درست و کسی که پول حلال در میاره پیدا کردید میتونید کاری را که شیطان نکرد شما بکنید "به آدم حلال خور سجده کنید"
من چند سالی است که به طور تفریحی در این زمینه مشغول هستم و هزینه هایی هم کردم که فدای سرتون . در این مدت با جوینده و کاونده و سازنده و فروشنده های زیادی برخورد داشته ام و همه سودای یکشبه پولدار شدن را دارند .
آدم های بدبختی که به هر دری زده اند به در بسته خورده اند و از چاله بی پولی و بیکاری به چاه شیادان و کلاهبرداران افتادن .
خلاصه کلام چند جمله از تجربیات خودم تقدیم دوستان می کنم شاید راهگشا باشد :
1. کاملا معتقدم که گنج و دفینه یک چیز حواله ای است و باید قسمت آدم باشه .گنج شما به نام شما در محل خودش هست و هیچ کسی غیر از شما آن را پیدا نخواهد کرد .
2. بدون سواد و مطالعه کافی در تاریخ و توان تفسیر علائم به بیراهه خواهید رفت . آدم های زیادی دیدم که از روی توهم هر خراش و شکل و اثری را به عنوان جوغن و نشانه و ... تفسیر می کنند .
3. فلزیاب را یا درست کنید یا اگر میخواهید بخرید . حتما با تست خاک بخرید . اشیای فلزی مختلفی را در عمق های مختلف دفن کنید و از فروشنده بخواهید انها را پیدا کند اگر پیدا کرد ارزش خریدن دارد وگرنه کلاه بردار است .
4. فلزیابی مثل ماهیگیری است . در ماهیگیری شما قصد دارید یک ماهی چند کیلویی را در یک دریاچه به طول چند کیلومتر و عرض چند صد متر پیدا کنید . به ظاهر امر محالی است اما شدنی است .
5. اگر کاملا علمی و حساب شده جلو نروید مثل مابقی علاقمندان متضرر می شوید . به جای چند سال بیابان گردی و همنشینی با گرگ و شغال و گورکن چند سال روزی دو سه ساعت صرف مطالعه و تحقیق بکنید .
6. به این کار به عنوان تفریح نگاه کنید نه شغل . زندگیتان را فدای توهم نکنید .

موفق باشید

شنبه 6 خرداد1396 - 7:19am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:-BD آفرین!
الحق والانصاف لب مطلب رو اداکردید.
تنها درمورد بند سوم شما یه توضیحی عرض کنم(قبلا آقاحمید به این موضوع اشاره کرده اند)برای جستجو هر نوع فلزی درخاک،میبایست لوپ مخصوص و کارا برای اون مورد رو انتخاب کنین
مثلا شما از یک لوپ 30سانتی متری نمیتونین انتظار جستجو یه مشت سکه درعمق 4متری داشته باشین
و البته دقت داشته باشین که اکثر دستگاهها فلزات آهنی رو بخوبی میزنن اما برای طلا،نقره و مس(فلزات دیامغناطیس) حساسیتشون خیلی پایینه @};-

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

چهارشنبه 31 مرداد1397 - 12:10pm

تلاشگر2 نوشته است:
سلام دوستان من حدود 24ملیون دستگاه خریدم ی یکسالی دستم بود و اخرشم گرفتنم و دستگاه مصادره شد به نظر من این کار بدرد نمیخوره جز پشیمانی چیزی نداره ☺☺ [-X

با 24 میلیون کاسبی را مینداختید الان پولدار بودید :D

یکشنبه 30 دی1397 - 6:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure