انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:29pm

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

درود اقا میلاد با دست...اما ساختشو باید بگه یکی وگرنه نساز چون نمیشه
از مهندس حمید و دوستان تقاضا دارم اگر کسی میدونه فریت رو چجوری با امگا تنظیم کرد مارو در جریان بزاره سپاسگزار

پنج شنبه 2 دی1395 - 7:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام خودش گفت هر کی میسازه غیب میشه تو چرا غیب شدی بیا اگر فرمولی میدونی بگو.ب کی باید گفت ک با محبت باشه مثل جناب سنه دژ

پنج شنبه 2 دی1395 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
سلام جناب alamut777 عزیز خسته نباشی
اولا بهتون تبریک میگم همینکه مدار رو به این مرحله رسوندی که 12 سانت سنس داری به نظرم کار بزرگی کردی من تو این مدت هم توانجمن خودمون هم انجمن های خارجی خیلی هارو دیدم حتی نتونستن یک سانت سنس داشته باشن
در مورد فریت هم به نظر من چیز مجهولی وجود نداره فقط فاصله سیم پیچ ها از هم و فاصله اونها از امگا کویل مقداری مجهوله که تنها راهش امتحان کردنه و ببینید کدام حالت بهتر جواب میده.مثلا تو این عکس www.longrangelocators.com/forums/showpo ... stcount=81

پنج شنبه 2 دی1395 - 10:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود :x ... میلاد خان ممنون از لطف و توجهت :ymhug: ...این مدار با این عکس حل نمیشع من اینکارو کردم ..اولا ب فریت باید ریل بست بعد من یدونه مجهول دارم ک کسی جواب نمیده فریت رو تو این زاویه ها بالا پایین کردم نشد ساعتها #:-s کسی نیس بگه اگر فریت مچ بشه با امگا چ اتفاقی میفته اصلا باید چکار کرد چون باید مچ بشه ک ب عمق بالا برسی.و فعلا همه فلزات رو میزنه.اینم بگم قطعات من اصل نیست..ولی تا این برد ساخته نشه بهتره ...اگر درست کردم اعلام میکنم مثل بقیه غیب نمیشم .

جمعه 2 دی1395 - 1:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

من یچیزایی فهمیدم در مورد فریت چون نمیدونم باید ازمایش سختی انجام بدم ولی اگر مجهول نبود مثلا میدونستم ولوم کجا باشه ک فریتو تنظیم کنم دیگه میدونستم باید چیکار کنم

جمعه 3 دی1395 - 12:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
شما از کدوم برد استفاده میکنید ،
بنده از پی دی اول سایت یا بردی که جناب بهرام زحمت کشیدن انتظاری ندارم :ymhug:

لا اله الا هو

جمعه 3 دی1395 - 12:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود سنه دژ عزیز برد همونی ک تو فکرته مدار اندریاس ک ی برد کوچک هم داره ...شما اگر میدونی ک فریت رو وقتی میخام نقطرو پیدا کنم چ اتفاقی میفته بگی حله.مثلا گفتی rxجابجا کنی صفرو پیدا کنی حله و کم کم ولومو ببر بالا ب نقطه دقیق برسی خوب من رسیدم rx رو کیپ کردم .حالا برای پیدا کردن نقطه فریت ولوم کجا باشه نقطه ۱میلیمتره که پیدا شد بفهمم برای برد بالا امادست

جمعه 3 دی1395 - 2:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فهمیدم چ خبره فقط بدونم مثلا دارم میگردم دنبال نقطه فریت ولوم کجا باشه قبل بوق یا بعد بوق یا فراتر اینو بدونم ازمایشمو انجام دادم

جمعه 3 دی1395 - 2:52pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خوب ظاهرا میفرمائید که نقطه ی فریت هم پیدا کردید
حالا همه جوره تنظیم کنید ببینید که برای طلا در فاصله ی دور ، برد دارید ؟
بعد از کلی تست به این نتیجه میرسید که همون حالت فلزیاب ضعیف رو داره و نقطه کمکی نمیکنه
راه حل کار این نیست
میدونید مشکل از کجاست ؟
بنظر بنده : کسانی هستند که یه طرحی بصورت کامل برای ساخت ارائه میدن ( پی سی بی - شماتیک - لیست قطعات - شکل مونتاژ و غیره )
اما طرحشون کار نخواهد کرد و خیلی هم بیکار نیست :-\
یعنی اینکه میان یه طرحی رو عمومی میکنن و میزارن تو انجمن که هزاران نفر بسازن و هزاران نفر بیان نظر بدن و در این میان ، کلی نکته ی طلایی بدست میاد و خیلی ها تغیراتی برای بهبود مدار ارائه میکنند و خیلی ریز برای طراح شرح میدن .
بعدش طراح میاد از اون نکات طلایی استفاده میکنه و در مدل خصوصی خودش استفاده میکنه . بعدش میبینید که برای خودش کار میکنه اما برای دیگران نه
چندین تست ویدئو هم گذاشتن که کار میکنه و جعبه و شکل ظاهری در مدل عمومی کاملا مثل مدل خصوصی خودش هست
البته اگر انجمن خارجی رو مطالعه فرموده باشید ، میبینید که خود آندریاس هم به متفاوت بودن مدل دستساز خودش اعتراف کرده .
درود بر شرفش که حداقل اینو اعتراف کرده
همانطور که میبینیم ، حتی یک نفر هم در انجمن خارجی به کارکرد درستی از مدار نرسیده و کسی اعلام موفقیت نکرده
مدل خصوصی طراح خیلی از مدل عمومی متفاوت است

لا اله الا هو

آخرین بار توسط سنه دژ در جمعه 3 دی1395 - 3:26pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 3 دی1395 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نه جناب سنه دژ من تلاشی برای نقطه فریت انجام ندادم فقط میدونم ک باید اونو پیدا کنم ولی نمیدونم ولومو بزارم قبل بوق یا بعد بوق یا فراتر بعد دنبال نقطه بگردم

جمعه 3 دی1395 - 3:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , underground و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure