انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:59am

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینه آمپلی فایر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

جمعه 12 آذر1395 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

signal نوشته است:
فانگشن ژنراتوری که استفاده میکنید باید این امکان رو داشته باشه تا بتونید هر فرکانسی رو و با تایمی مشخص ذخیره کنید . معمولا با فرمت wav ذخیره میکنن و شما باید با همون فرمت به صورت موزیک اجرا کنید . اگه به mp3 تبدیل کنید کیفیت اون تغییر میکنه .
صفحه 110 یه نرم افزار گذاشتم کارتونو راه میندازه :D
فرکانس رو انتخاب و فایل رو با هر مقدار زمان که دوست داشتین با فرمت WAV ذخیره کنین .
به نظر من 60 ثانیه انتخاب کنین و در زمان کار پخشتون رو حالت تکرار باشه .
اینطوری هم فایل با کیفیته هم حجمش کمتره
موفق باشید .

سلام استاد . وقت به خیر .
ببخشید نمیشه با موبایل برنامه فانکشن ژنراتور ( function generatore ) همین کار رو کرد . به خاطر کیفیت بالای تولید فرکانس توسط موبایل عرض میکنم .
مرسی .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

شنبه 13 آذر1395 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نوروزخان نوشته است:
اینه آمپلی فایر

یعنی اینو میخای ببری کوه باش ردیابی کنی!!!!!

یکشنبه 13 آذر1395 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

PAYAM20 نوشته است:
نوروزخان نوشته است:
اینه آمپلی فایر

اگه خیلی خوب و امیدوار کننده جواب بده چرا که نه :D

یکشنبه 14 آذر1395 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام از دوستان کسی آموزش این نرم افزار رو نداره ؟ و آمپلی فایرش باید چند وات باشه؟

سه شنبه 16 آذر1395 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز در مورد این نوع ابزار با توجه به کلیه مطالب 137 صفحه تاکنون نتیجه گیری میشه که با توجه به نظرات کاملا علمی جناب استاد حمید در صفحه اول تایپیک نمیتوان بعنوان یک ابزار کارآمد جهت ردیابی دفینه به آن نگاه کرد و صرفا بقول دوست عزیز آقای محمد بعنوان یک کاردستی سرگرم کننده حساب میشه و کارآیی لازم رو جهت حل مشکلات دوستان نخواهد داشت .

سه شنبه 16 آذر1395 - 7:20pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از اینکه عقیده خودتون رو ابراز کردین و البته کاملا هم نظر شما محترم هست. ولی لطف کنین به این وضوح حرف کذب از بنده نقل نکنین! من کجای تاپیک چنین چیزی گفتم؟! بنده اتفاقا همیشه عرض کردم برای کسانی که به ردیاب آنتنی-فرکانسی اعتقاد داشته باشن و استعداد ذاتی جوابگیری ازش رو داشته باشن ؛ همین ردیاب موبایلی برای شروع بهترین گزینه هست و حتی میتونه تا سطح بالاتر هم براشون جوابگو باشه! وگرنه اگر به بحث علمی باشه که هیچ یک از این سیستمهای آنتنی بعلاوه مدلهای مکانیکی شیمیایی یا خوراکی مورد علاقه شما مطلقا بیس علمی اثبات شده ای ندارن! مگر اینکه علم رو چیزی بدونیم که صرفا من یا شما یا دیگری شخصا بهش معتقد باشه که طبیعتا این اسمش علم نیست! مطلب علمی باید به اثبات رسیده باشه و جوامع معتبر علمی قبولش داشته باشن تا واقعا بشه لفظ علمی رو در موردش بکار برد. این موضوع حداقل فعلا در "هیچ" شاخه مربوط به ردیابی صدق نمیکنه. بنابراین همه چیز در زمینه ردیابی از دیرباز تا حالا استوار بر تجربه و آزمون و خطای شخصی افراد بوده و لاغیر.

سه شنبه 16 آذر1395 - 9:51pm
مدیر کل
مدیر کل

نوروزخان نوشته است:
PAYAM20 نوشته است:
نوروزخان نوشته است:
اینه آمپلی فایر

اگه خیلی خوب و امیدوار کننده جواب بده چرا که نه :D

دوست عزیز مجموعه فعالیتهای شما تا اینجا در انجمن بسیار مفید و مثبت بوده و جای تشکر و قدر دانی داره. اما این دلیل نمیشه اگر شما ردیابی رو از مسیر دیگری دنبال میکنین اینطور به تمسخر عکس آمپلی فایر مسجد محل رو بعنوان امپلی فایر پیشنهادی در تاپیک بذارین و دوستان رو به سخره بگیرین! به قول معروف عیسی به دین خود موسی هم به دین خود! اصولا چه در ردیابی و چه در کلیت کاوش مسیرها و روشها و ابزارهای مختلفی قابل استفادست که هر کدوم جوابی دادن که بحث روی اونها هنوز جریان داره. اگر کلا جواب نمیداد که دیگه بحث ادامه پیدا نمیکرد. بهرحال اگر بنا به گفته شما صفحات تاپیک رو مطالعه کرده باشین بار ها قید شده که چه آمپلی فایری میشه استفاده کرد و مدلش زیاد اهمیت نداره. در پاسخ سوال قبلی شما هم باید عرض کنم اگر درست متصل بشه هیچ آسیبی به موبایل نمیرسه! اصولا این طرح مطرح شده چرا که میتونه جایگزین یا حداقل شروع خوبی بعنوان ردیاب فرکانسی برای کسانی باشه که شاید قصد خرید ردیابهای چند میلیونی رو داشته باشن. فکر میکنم چیز بدی نیست اگر دوستان از همین طرح جواب بگیرن و میلیونها پول بابت ردیابهای دیگری که ممکنه بدردشون نخوره ندن. ایضا هزینه بابت جیوه و پودر فلان و فلز بهمان که در برخی ردیابهای عجیب و غریب دیده میشه!

سه شنبه 16 آذر1395 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون از اینکه عقیده خودتون رو ابراز کردین و البته کاملا هم نظر شما محترم هست. ولی لطف کنین به این وضوح حرف کذب از بنده نقل نکنین! من کجای تاپیک چنین چیزی گفتم؟! بنده اتفاقا همیشه عرض کردم برای کسانی که به ردیاب آنتنی-فرکانسی اعتقاد داشته باشن و استعداد ذاتی جوابگیری ازش رو داشته باشن ؛ همین ردیاب موبایلی برای شروع بهترین گزینه هست و حتی میتونه تا سطح بالاتر هم براشون جوابگو باشه! وگرنه اگر به بحث علمی باشه که هیچ یک از این سیستمهای آنتنی بعلاوه مدلهای مکانیکی شیمیایی یا خوراکی مورد علاقه شما مطلقا بیس علمی اثبات شده ای ندارن! مگر اینکه علم رو چیزی بدونیم که صرفا من یا شما یا دیگری شخصا بهش معتقد باشه که طبیعتا این اسمش علم نیست! مطلب علمی باید به اثبات رسیده باشه و جوامع معتبر علمی قبولش داشته باشن تا واقعا بشه لفظ علمی رو در موردش بکار برد. این موضوع حداقل فعلا در "هیچ" شاخه مربوط به ردیابی صدق نمیکنه. بنابراین همه چیز در زمینه ردیابی از دیرباز تا حالا استوار بر تجربه و آزمون و خطای شخصی افراد بوده و لاغیر.

جناب مهندس عزیز ؛ با توجه به اشکالاتی که خودتون از این سیستم گرفتید نظیر (سیستم حذف کننده رو نمیشه باهاش پیاده کرد*** سیستم خروجی هدفون یا هندزفری موبایل برای کار صوتی طراحی شده و حالت آنالوگ داره ؛شکل موج بسته به سخت افزار گوشی کمی از حالت ایده آل خارج میشه*** نقطه ضعف دیگش هم همین مساله قدرت هست که بدلیل ضعیف بودن خروجی هدفون موبایل ؛ برد کمی داره. برای افزایش قدرت باید از آمپلیفایر صوتی استفاده بشه که باز به علت آنالوگ بودن کمی میتونه خطا رو بیشتر بکنه.*** ضمن اینکه مشخص نیست عدد فرکانسی که روی نرم افزار گوشی نشون میده تا چه حد دقیق همون فرکانسی هست که واقعا بعنوان خروجی ارائه میکنه) آیا باز هم بنظرتون کارآمدی مناسبی در جهت اهداف دوستان خواهد داشت ؟؟؟ [-(

سه شنبه 16 آذر1395 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرضم بحضورتون که در مورد عکس ارسالی این دستگاه قدیمی متعلق به خودمه نه مسجد محل ... بنده با توجه به موجودیت این آمپلی فایر و ساختن ردیاب موبایلی و تست های متعدد اون خواستم ببینم که با توجه به آیتم هایی که این آمپلی فایر و وات بالایی که داره آیا جوابگویی بهتری نیز داره یا اصلا فرقی با آمپلی های معمولی نمیکنه .

سه شنبه 16 آذر1395 - 10:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 134 , 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure