انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:08am

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

پی سی بی کل مدار ک باید بزنم رو هم بزارین لطفا کلشو هم کوچیکه هم بزرگه

سه شنبه 18 آبان1395 - 8:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام از دوستان تقاضا دارم چند تا سوال بندرو جواب بدن خدا خیرتون بده من بارها و بارها ب عکس مدار نگاه کردم شاید ساعتها متوجه شدم تقربیا چیکار باید کرد
ساخت برد که معلومه باید چیکار کنی فقط خازنها چند ولت باشه و از چ نوعی میخام طبق فایل اصلی باشه
پی سی بی مدار چند درچنده

میله فریت جنسش چیه و زیرش ک سیم پیچیده میشه زیرش چی بزاریم قطرمیله چقد بشه ک سیمو میپیچیم.
۳.فریت رو بالای برد چسب بزنیم ی جا ث ابت؟

جمعه 21 آبان1395 - 1:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید خاهشن شما جواب مارو بدین این فریت جنسش چیه؟از کجا باید جورش کرد؟قطرش چقد باید باشه؟ممنونم

جمعه 21 آبان1395 - 2:53pm
مدیر کل
مدیر کل

اگر منظورتون چیزی هست که تصویرش در صفحه 4 تاپیک وجود داره ؛ اینها موسوم به فریت رادیو هستن و جنسشون هم زغال فریت و به رنگ مشکی هست. در بوبین رادیوهای قدیمی هم یافت میشن و قطرشون معمولا دور و بر 1 سانت هست. قطر و طول دقیق رو باید از دوستانی که از مدار جواب گرفتن بپرسین. فکر میکنم این فریتهای رادیویی هنوز در بازار الکترونیک پیدا میشه. اگر نه میتونین براحتی در اوراقی رادیوها پیدا کنین. اگر خودش سیم پیچ داشت اون رو در بیارین و سیم پیچ مخصوص این مدار رو روی اون بپیچین.

جمعه 21 آبان1395 - 3:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس مشتی هستی دمتگرم داداشی....حواستم به همه چی هس چی کجاس کدوم صفه.خدا بهت عزت بده

جمعه 21 آبان1395 - 6:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت اساتید اقایون من اینو درست کردم طبق نقشه همه چیو درست کردم سیم پیچ مگا رو همینطور وصل کردم بعد روشن کردم دستگاهو دسگا دو تا چراغش روشن میشه اولش بعدش هیچ صدایی نمیده .حالا برای تنظیم مگا باید چیکار کرد؟چطوری ب اوسیلوسکوپ وصل میشه؟مگه طبق نقشه بپیچی نباید کار کنه؟

سه شنبه 2 آذر1395 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
لطفا یکی از دوستان طریقه تنظیم لوپ امگا با اسکوپ رو توضیح بده

سه شنبه 2 آذر1395 - 10:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

alamut777 نوشته است:
سلام خدمت اساتید اقایون من اینو درست کردم طبق نقشه همه چیو درست کردم سیم پیچ مگا رو همینطور وصل کردم بعد روشن کردم دستگاهو دسگا دو تا چراغش روشن میشه اولش بعدش هیچ صدایی نمیده .حالا برای تنظیم مگا باید چیکار کرد؟چطوری ب اوسیلوسکوپ وصل میشه؟مگه طبق نقشه بپیچی نباید کار کنه؟

دوست عزیز باید از پیزو کوچک استفاده کنی با قطر 1 سانت

جمعه 5 آذر1395 - 5:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اساتید ایرادات این مدارو نمیگن؟من ساختم جواب نمیده مدار کجاهاش ایراد داره؟

دوشنبه 22 آذر1395 - 6:51pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوست عزیز ، خوشبختانه این مدار فقط با مونتاژ درست ، درست کار نمیکنه
بماند که هرکسی میاد یه تغیری توش ایجاد میکنه و بدترش میکنه #:-s
برای ساخت کویل ، میتونید از اسیلوسکوپ کمک بگیرید اما تنظیم کویل و فریت ، دانستن میخواد و تنها با داشتن اسیلوسکوپ کار حل نمیشه .
کالیبره کردن نهایی مدار بسیار حساس است . و همین حساسیت است که حساس بودن به طلا را ممکن می سازد
اینم یه نظر از آقای مورگان در مورد درصد شانس ساخت مدار بوسیله ی افراد معمولی که گفتن حدود 10 درصد است :

This way maybe you cant find wath you search,the Phenomenon.
I admit,its very dificult to make a perfect clone of the original,even with osciloscopes and other stuf,you will have 10% of chance to be sucessful.
Max,Fred,Andreas and a few others was not able to make a working LRL PD clone...

لا اله الا هو

جمعه 26 آذر1395 - 9:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure