انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:47pm

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 قدرت تفکیک فلزات توسط فلزیابهای مطرح روز 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
لطفاٌ کسانی که با دستگاه کار کرده اند و تجربه دارند در مورد تفکیک فلزیابی که با اون کارکرده اند توضیح دهند (لطفاٌ از کاتالوگ توضیح ندهید) 1- قدرت تفکیک فلزیاب تا چه عمقی هستش مخصوصاٌ جی پی ایکس 4500 و 5000 و سی تی ایکس 3030 و ایتراک و سفری ( به گفته دوستان اپراتور این وسیله نهایت 30 تا 40 سانت قدرت تفکیک دارد و از این عمق به بالاتر نمیتواند تفکیک کند و تفکیک فقط برای سطح هستش البته این را خودم در مورد جی پی ایکس که یکی آورده بود در عمل به چشم خودم دیدم که قدرت تفکیک بالای 30 سانت در خاک برای یک پیچ 8 سانت عاجز بود و فقط میتوانست پیچ را سنس کند ولی تفکیک نمیکرد ( یعنی ریجکت نمیکرد) لطفاٌ باز هم میگویم کسانی که اپراتور سیستمها هستند توضیح دهند با تشکر

یکشنبه 9 آبان1395 - 3:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
دوستان کسی اطلاعات اپراتوری این وسیله ها را ندارد که توضیح بدهد

دوشنبه 10 آبان1395 - 2:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوست عزیز نیاز به زدن پست جدید در این باره نبود در مورد جی پی و سی تی ایکس بارها توضیح داده شده این پست شما به قسمت مربوطه انتقال پیدا میکنه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 11 آبان1395 - 8:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست گرامی در مورد چی توضیح داده شده است لطفاٌ به سوال من دقت کنید من درباره عمق سیستمها سوال نکردم در مورد قدرت تفکیک سیستمها در عمق سوال کردم مطالب داخل سایت هم هیچ گونه توضیح در این خصوص داده نشده لطفاٌ اگر دوستان اطلاعاتی دارند در میان بگذارند با تشکر

سه شنبه 11 آبان1395 - 11:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سيستم نوشته است:
دوست گرامی در مورد چی توضیح داده شده است لطفاٌ به سوال من دقت کنید من درباره عمق سیستمها سوال نکردم در مورد قدرت تفکیک سیستمها در عمق سوال کردم مطالب داخل سایت هم هیچ گونه توضیح در این خصوص داده نشده لطفاٌ اگر دوستان اطلاعاتی دارند در میان بگذارند با تشکر

اتفاقا در مورد تفکیک این سیستمها کلی صحبت شده تا در مورد عمق زنیش شما اول سری به تاپیک مخصوصش بزن وقتی مطالعه کردین پی به حرف من میبرین.من خیلی عامیانه این مطلبو بیان کردم که شما بخواین از دقت کردن صحبت کنین.

چهارشنبه 12 آبان1395 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یا من خیلی پرتم و یا شما خیلی خیلی عامیانه صحبت کردید بگذریم ، میتونم از شما این سوال را بکنم که قدرت تفکیک جی پی ایکس 4500 یا 5000 چقدر میباشد منظورم را اگر اپراتوری این سیستم ها را بلد باشید و کار کرده باشید باید متوجه شوید ولی باز من موضوع را باز میکنم زیرا کسی رو این مسئله اصلاٌ صحبتی نکرده است شما یک فلز آهنی یا فولادی 10 در 10 را با ایرون ریجکت 6 در چه عمقی میتوانید تفکیک کنید در مورد سی تی ایکس و ایتراک هم به این صورت

چهارشنبه 12 آبان1395 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدا آدم ساده ای مثل جناب سیستم را آفرید و به خودش گفت احسنت :D
viewtopic.php?f=12&t=3690

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 13 آبان1395 - 10:27am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
خدا آدم ساده ای مثل جناب سیستم را آفرید و به خودش گفت احسنت :D
viewtopic.php?f=12&t=3690

ممنون معراج جان تازه وارد انجمن شدم پست ایشونو دیدم خواستم لینکو بزارم که دیدم زحمتشو کشیدین :ymhug:

پنج شنبه 13 آبان1395 - 10:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

اولاً در جواب آقای معراج یا شما اصلاٌ اپراتور نیستید و یا فقط اگر اپراتور هستید بسیار آماتور هستید و جواب آقای رامین که مدیر سایت هستند شما که مدیر هستید چرا متوجه حرف من نشدید آقای باستانشاس متوجه سوال من شدند پس در نظر میگیرم هم آقای معراج و هم شما یک چیزی شنیدید و در عمل و جزییات چیزی برای بیان ندارید لطفاٌ هم بجای اینکه آدرس رو به من بدید کمی اطلاعات اپراتوری و دقت در موضوع سوال بفرمایید و اگر هم نمیدانید کسی مثل آقای معراج لقب خودش را به دیگران نسبت ندهد بلکه بیایند به صورت تایپ کردن موضوع را بشکافد تا امثالی مثل من ساده لو متقاعد شوند

پنج شنبه 13 آبان1395 - 4:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سيستم نوشته است:
اولاً در جواب آقای معراج یا شما اصلاٌ اپراتور نیستید و یا فقط اگر اپراتور هستید بسیار آماتور هستید و جواب آقای رامین که مدیر سایت هستند شما که مدیر هستید چرا متوجه حرف من نشدید آقای باستانشاس متوجه سوال من شدند پس در نظر میگیرم هم آقای معراج و هم شما یک چیزی شنیدید و در عمل و جزییات چیزی برای بیان ندارید لطفاٌ هم بجای اینکه آدرس رو به من بدید کمی اطلاعات اپراتوری و دقت در موضوع سوال بفرمایید و اگر هم نمیدانید کسی مثل آقای معراج لقب خودش را به دیگران نسبت ندهد بلکه بیایند به صورت تایپ کردن موضوع را بشکافد تا امثالی مثل من ساده لو متقاعد شوند

دوست عزیز چرا با این لحن صحبت میکنید شما؟ لوپ کلام اینه که اگه هر کسی بخواد برای هر سوالی یه تاپیک مجزا بزنه اینطوری کلی پراکندگی مطلب بوجود میاد انجمن ما بر خلاف سایر سایتهای دیگه روی نظم بیشتری استواره در مورد سوال شما بنده کاملا متوجه شدم که شما چی میخواین ولی هر حرفی جایی و هر نکته مکانی داره منظورم ما اینه شما به اون ادرسی که لینکش گذاشته شده مراجعه بفرما سوالتو مطرح کن اگه جوابی نگرفتی من در خدمتتون هستم این دیگه مطلبی نیست که شما اینقدر پیچیدش میکنین.یکی بیاد یه تاپیک ایجاد کنه در مورد جی پی 4500 یکی دیگه بیاد همون جی پی رو در مورد 5000 مطرح کنه تو یه تاپیک دیگه یکی بیاد در مورد سی تی ایکس سوال میکنه تو یه تاپیک دیگه قرار باشه هر سوالی یه تاپیک مجزا بخوره که کسانی که به انجمن میان سر در گم میشن که.شما که خودتونو دانا میدونید چرا پی به عرایضم نمیبرین؟حالا باز بیا یه پست بزار که منظورم فلان بوده بسیار بوده

پنج شنبه 13 آبان1395 - 5:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure