انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:01pm

پاسخ به موضوع  [ 3 پست ] 
 تحلیل مدارات فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان

من واحتمالا بسیاری از دوستان در این انجمن فقط کپی میکنیم کپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپی

دوستان بیایید از مداری کپی میکنیم حداقل شناختی داشته باشیم از مهندس حمید عزیز ودیگر اساتید خواهشمندم تحلیل مدارات فلزیاب پرکاربرد انجمن را برای علاقه مندم ارایه دهند تا دوستان با عملکرد بخش های مختلف مدارات اشنا شوند
با تشکر

شنبه 23 مهر1395 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
zakari نوشته است:
سلام خدمت دوستان

من واحتمالا بسیاری از دوستان در این انجمن فقط کپی میکنیم کپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپی

دوستان بیایید از مداری کپی میکنیم حداقل شناختی داشته باشیم از مهندس حمید عزیز ودیگر اساتید خواهشمندم تحلیل مدارات فلزیاب پرکاربرد انجمن را برای علاقه مندم ارایه دهند تا دوستان با عملکرد بخش های مختلف مدارات اشنا شوند
با تشکر

دوست عزیز برای هر سوالی یک تاپیک جدا زدید!اول جستجو کنید چون جواب اکثر سوالات شما در تاپیکهای مختلف هست اگر نبود بحث یا مدار جدیدی خواستید ارائه بدید تاپیک بزنید این روش شما فقط مطالب را تکراری و پراکنده خواهد کرد

یکشنبه 25 مهر1395 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت استاد شایانی عزیز

جناب استاد من هر چی گشتم متاسفانه تاپیکی راجع به تحلیل وبررسی عملکرد ووظایف بلوک ها وقطعات حتی یک برد فلزیاب را نیافتم ممنون میشم اگر تاپیکی در این زمینه وجود داره منو راهنمایی نمایید
با تشکر

یکشنبه 25 مهر1395 - 1:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure