انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:58pm

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 فرکانس آزاد 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ;;)
با فرکانس هایی که دوستان در بخش اپراتوری ردیاب انجمن قرار دادن میشه با ردیاب ریفایندر و همون فرکانس ها کار کرد؟
یعنی این فرکانسها برای ردیاب ریفایندر هم دقیق جواب میده؟
کسی فرکانس خوب برای ردیاب ریفایندر داره؟ :x

چهارشنبه 24 شهریور1395 - 10:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟

شنبه 27 شهریور1395 - 10:13am
مدیر کل
مدیر کل

تعجب میکنم چطور مدعیان پرشمار ردیابی در مواردی که اینطور سوالات مطرح میشه ساکت هستن و فقط منتظرن مثلا بنده چیزی بگم و تازه شروع کنن به اظهار فضل!!!
بهرحال ؛ دوست عزیز فرکانسهایی که دوستان زحمت کشیدن و برای ردیاب 35 مطرح کردن و همینطور فرکانسهای ثابت ردیاب 35 همگی در صورت وجود در ردیاب ریفایندر قابل استفاده هستن! در واقع ریفایندر با اینکه محدوده فرکانسی ردیاب 35 رو هم پوشش میده ولی دارای فرکانسهای اعشاری نیست و تنظیم فرکانس در اونجا بصورت یک هرتز به یک هرتز هست. بنابراین فقط فرکانسهایی از ردیاب 35 در ریفاندر قابل استفاده هستن که اعشار نداشته باشن و بصورت عدد صحیح باشن. وگرنه نتیجه خوبی بدست نمیاد. بعنوان مثال فرکانس 612 هرتز برای طلا در هر دو دستگاه قابل استفادست و جواب میده.
اما از حیث دقت بنظر من مشکلی وجود نداره. هر چند امروزه با این قدرت سخت افزاری موبایلهای جدید بنظر من نرم افزار فانکشن موبایلی حداقل برای موج سینوسی از دقت بالاتری برخورداره و البته امکان فرکانس اعشار رو هم داره! لذا از دید بنده هزینه کردن برای ردیابی مثل ریفایندر که صرفا یک فانکشن ژنراتور زیباست و هیچ قابلیت تخصصی در زمینه ردیابی نداره و در عین حال بالانس زمینش هم کاملا نمایشی و تجاری هست ؛ جز دور ریختن پول چیزی نیست.

شنبه 27 شهریور1395 - 1:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی آقا حمید انشالا همیشه موفق باشید :x

یکشنبه 28 شهریور1395 - 8:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

edris نوشته است:
مرسی آقا حمید انشالا همیشه موفق باشید :x

دوستان لطفا فرکانس آب رو بفرمایید چند دفعه دیگه هم درخواست کردم ولی متاسفانه کسی جواب نداد

سه شنبه 7 شهریور1396 - 10:13pm
مدیر کل
مدیر کل

چیزی که بنده قبلا بعنوان فرکانس آب در سیستم ردیاب آنتنی-فرکانسی استفاده کردم 75.37 هرتز بوده و در ردیاب ریفایندر هم از 10000 هرتز استفاده شده.

سه شنبه 7 شهریور1396 - 10:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
چیزی که بنده قبلا بعنوان فرکانس آب در سیستم ردیاب آنتنی-فرکانسی استفاده کردم 75.37 هرتز بوده و در ردیاب ریفایندر هم از 10000 هرتز استفاده شده.

متشکرم مهندس

جمعه 10 شهریور1396 - 10:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure