انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:50pm

پاسخ به موضوع  [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 تپه های باستانی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

110 نوشته است:
برادرهای عزیزسلام اینها مربوط به نقشه برداری هستن نترسین برین کارتون رو روبکنین سنسوری وجود نداره هیچ کجا کی میخواد هر هفته بیاد اونجا روبکنه باتری نو بذاره برای سنسور از چه طریقی ارتباط داره با مرکز سیم تلفن! یا بیسیمی مدارمخابراتی باتوان 200 وات هم نمیتونه از زیر زمین سیگنال بدون انتن بفرسته اگر دستگاه باسیم کارت موبایل هم کاربذارن بازم امواجش از زیز زمین توفضای بسته محاله بالا بیاد تا به بی تی اس برسه منوببخش پرحرفی کردم من لیسانس نقشه برداری دارم وبا فرستنده های نظامی خیلی کارکردم قبلا 10 سال نظامی بودم

ممنون دوست عزیز

این نیز بگذرد

چهارشنبه 26 آذر1393 - 7:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

110 نوشته است:
برادرهای عزیزسلام اینها مربوط به نقشه برداری هستن نترسین برین کارتون رو روبکنین سنسوری وجود نداره هیچ کجا کی میخواد هر هفته بیاد اونجا روبکنه باتری نو بذاره برای سنسور از چه طریقی ارتباط داره با مرکز سیم تلفن! یا بیسیمی مدارمخابراتی باتوان 200 وات هم نمیتونه از زیر زمین سیگنال بدون انتن بفرسته اگر دستگاه باسیم کارت موبایل هم کاربذارن بازم امواجش از زیز زمین توفضای بسته محاله بالا بیاد تا به بی تی اس برسه منوببخش پرحرفی کردم من لیسانس نقشه برداری دارم وبا فرستنده های نظامی خیلی کارکردم قبلا 10 سال نظامی بودم

درود. در سفارت آمریکا در روسیه، روسها در تابلویی تزئینی طوریکه هیچ جوره مشخص نبود یک میکروفون ضبط و ارسال صدا کار گذاشته بودن که جالبه بدونین منبع تغذیه اون (باطری) از طریق امواجی که صدا رو به مرکز میفرستاده از همون طریق شارژ میشده!
طی این مدت بارها نظافتچی ها تابلورو تمیز میکردند اما بار آخری که دارن این کارو میکنن تابلو از دیوار سقوط میکنه و از هم باز میشه و آمریکاییها به وجود اون میکروفون پی میبرند که بعد از اعلام شکایت روسها از به عهده گرفتن جاسوسی در سفارت آمریکا سر باز میزنن و جریانو به گردن حکومت استالین و اتحاد جماهیر شوروی میندازن!

اینو گفتم که بدونین چند دهه پیش این نوع تکنولوژی موجود و دردسترس دولتها بوده الان دیگه .........!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 28 آذر1393 - 11:22pm

سورنا داداش این مطالب درسته ولی خیلی پرهزینه هست برای هرکوه بیابانی که نمیشه کارگذاشت شما باپتک محکمترین ضربه روبزنی زمین ارتعاشش حداکثر20متر انتقال پیداکنه اینطوری برای یه جای مثلا 5000متری فکرش روبکن چندتاسنسورمیخواد باطری و انتن وگیرنده واپراتور به کنار بازم ببخشید

جمعه 28 آذر1393 - 11:58pm

دوستان من یک جا رو در مد حفره باردیاب زدم که یک تونل به عمق 4 متر و طول 6 متر وسپس یک اتاقک 2 در 2 رو زده ام به نظرتان حفاری بکنم یک تپه تومولوس کوچک هست :|

سه شنبه 18 اسفند1393 - 12:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان جای که می خواهیدکرد کنید بغل دست برادران زحمت کنش نیست و حتما در حال کار نگه بان دارید نهایت نصف کاره پا به فرار. باید ریسک کرد از کار کردن نترسید

جمعه 29 خرداد1394 - 3:43am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
متاسفانه من هم یه تپه بغل یه منطقه نظامی میشناسم که حدود 100 متری تپه یه دکل نگهبانی هست همیشه هم یه سرباز توشه ~X( ~X( ~X( چند سال پیش چند نفر شبانه رفتن دستگاه بزنن که :D نامرد سربازه تیر هوایی شلیک کرد :)) همه گرخیدند و پا به فرار گذاشتند =))
نمیدونم چرا خود ارتش بارش رو در نمیاره =)) =)) =))

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

پنج شنبه 11 تیر1394 - 6:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بعضی از دوستان طوری در مورد سازمان م ی را ث حرف میزنن که اینگار با سی ای ای طرفن! B-) :|
بابا بیخیال بیاید ببرمتون یه پل باستانی بسیار زیبا برای دوره صفوی رو بهتون نشون بدم که یه غریبه اومده خیلی راحت زیرش قهوه خونه زده کوزه های سکه طلا که تو پایه پل کار گذاشته شده بود رو زده خیلی راحت جول و پلاسشو جمع کرد د فرار /:) مردم محلی هم فرداش رفتن دیدن بله جا تره و بچه نیست :D اونوقت سازمان م ی ر ا ث تو این دو ماهی که این یارو قهوه خونه سنتی زیر پل باستانی زده بود و توشو خالی کرد کدوم گوری بود؟؟؟؟؟؟؟؟همش کشک بابا خودشون عرضه برخورد ندارن فقط میترسونن بعضیام ساده گول ترسوندنشون رو میخورن :-w

پنج شنبه 11 تیر1394 - 7:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دیو سپید نوشته است:
بعضی از دوستان طوری در مورد سازمان م ی را ث حرف میزنن که اینگار با سی ای ای طرفن! B-) :|
بابا بیخیال بیاید ببرمتون یه پل باستانی بسیار زیبا برای دوره صفوی رو بهتون نشون بدم که یه غریبه اومده خیلی راحت زیرش قهوه خونه زده کوزه های سکه طلا که تو پایه پل کار گذاشته شده بود رو زده خیلی راحت جول و پلاسشو جمع کرد د فرار /:) مردم محلی هم فرداش رفتن دیدن بله جا تره و بچه نیست :D اونوقت سازمان م ی ر ا ث تو این دو ماهی که این یارو قهوه خونه سنتی زیر پل باستانی زده بود و توشو خالی کرد کدوم گوری بود؟؟؟؟؟؟؟؟همش کشک بابا خودشون عرضه برخورد ندارن فقط میترسونن بعضیام ساده گول ترسوندنشون رو میخورن :-w

دوست عزیز وقت کردید یه روز بیا پیشم یه بنده خدا تو محل رو بهت نشون بدم زدن دندان و دست مرده رو خورد کردند ! شما گیر اونا هنوز نیافتادی ببینید چه خبره :-o اصلا یکی از بچه های این سایت که دستگاه داده بودم فقط موقع تست دستگاه گرفته بودند تازه محل هم باستانی نبود یه بالایی سرش اوردن که به غلت کردن افتاد :)) سر اخر دادگاه رفت و مقداری پول به م-ی-ر-ا-ث داد تا بلاخره ازاد شد .
مخصوصا سمت اردبیل [-X

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 11 تیر1394 - 2:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
دیو سپید نوشته است:

دوست عزیز وقت کردید یه روز بیا پیشم یه بنده خدا تو محل رو بهت نشون بدم زدن دندان و دست مرده رو خورد کردند ! شما گیر اونا هنوز نیافتادی ببینید چه خبره :-o اصلا یکی از بچه های این سایت که دستگاه داده بودم فقط موقع تست دستگاه گرفته بودند تازه محل هم باستانی نبود یه بالایی سرش اوردن که به غلت کردن افتاد :)) سر اخر دادگاه رفت و مقداری پول به م-ی-ر-ا-ث داد تا بلاخره ازاد شد .
مخصوصا سمت اردبیل [-X

نه داداشم سمت ما ازین خبرا نیست.
من فقط یه دف گیر افتادم اونم توسط پاسگاه که خودی زیرابمون رو زده بود :| دستگاهمون رو گرفتن بعدش یه تعهد دادیم دوباره همون اش و همون کاسه :D

شنبه 13 تیر1394 - 12:27pm

سلام دوستان
کسی تا حالا به اتاقک خشتی زیر زمین برخورد کرده.به ابعاد 2*2
ابعاد خشتها 33*33 سانتی متر
اتاقک خالی
روی یکی از خشتها گوشه اتاقک یک جفت کفش
کف را حفاری کردیم تا 5 مت خبری نبود
جلوی نشانه جفت کفش تا 2 متر خبری نبود
پشت پا که میخوره به یک متری دیوار عرضی اتاقک یک کوزه خالی خالی به ارتفاع 40 سانت سر و ته و دارای دو دسته و خیلی پوسیده و سیاه و پر از گل یافتیم ک زیر کوزه را ادامه دادیم و خوردیم به تعدادی کوزه شکسته و یه قلوه سنگ بیضی شکل طبیعی و یک نصفه .و همین مسیر زیر دهنه کوزه را ادامه دادیم تا عمق 2 متر و 20 سانت و فقط به لایه های گل رس و ماسه و گل مخلوط با یه ماده سفید رنگ شبیه گچ بر خوردیم.
در جای دیگر اتاق ک کندیم خوردیم له لایه 5 سانتی از یک گل سبز کمرنگ و سست مخلوط با تکه سفال ک یادم رفت بگم.
حالا ما موندیم چیکار کنیم
گل سبز را ادامه بدیم
زیر دهانه کوزه بریم پایین یا جای دیگه؟!!؟
دوستان راهنمایی کنن

سه شنبه 11 خرداد1395 - 8:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure