انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:09pm

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 فروش اجناس به صورت مجموعه و کامل یا به صورت تکی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام قیمت سکه بر اساس کمیاب بودن اون قیمت گذاری میشه و همیشه برای فروش اجناستون چنتا مشتری گیر بیارید ببینید کدوم بالاترین قیمتو میده شاید پیدا کردن مشتری واقعی تا یه سالم طول بکشه ولی صبور باشید مال خر و بز خر خیلی زیاده و واس فروش اجناس حتما نقشه طراحی کنید همه احتمالات تو معامله بررسی کنید

یه راه واس مشتری پیدا کردنبه ذهنم رسید که به این شکله
یه سیم کارت بگیری بری بالاشهر جای ثروتمند نشینان شهر شماره سیمکارت خریداری شده و بنویسد تو کاغذ و بندازید
تو حیاط خونش یا ماشینیش زیر شماره ام حتما بنویسید فوری تماس بگیرید
بعد این که شماره رو خوندتماس گرفت شما ام پشت تلفن قضیه رو بگید با احطیات کامل

چون این ادمای پولدار حتما رفیقی اشنایی تو این کارا دارن و تو این معمله یه سودیم میکنه

با

شنبه 21 آذر1394 - 5:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ای خندیدم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 23 آذر1394 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
jafar نوشته است:
ای خندیدم

:)) :D :D :D :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 24 آذر1394 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orcwarrior نوشته است:
به نظرم من اگه بار طلاتون اونقد زیاد هست که با ذوبش بتونین حسابی سیبیلتونو چرب کنید همشو ذوب کنید اینجوری خیلی راحتتر میتونید بفروشید چون مشخصه که مشتری مورد اعتمادی ندارید.......مطمءنن شنیدید که میگن از هر 4 خریدار 3تا و نصفیش مامورن ...

بنازم به راهنمایی و پیشنهاد غیر مسولانه و مخربتون که به راحتی دستور ذوب و تخریب اموال با ارزش صادر میکنید! واقعا متاسفم

پنج شنبه 26 آذر1394 - 7:39pm

سلام دوستان
شما جنس رو جور کنین مشتریش با من نیاز به این پلیس بازی ها نیست

پنج شنبه 3 دی1394 - 7:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

mojtabasarmaste نوشته است:
سلام دوستان
شما جنس رو جور کنین مشتریش با من نیاز به این پلیس بازی ها نیست

:))

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 6 دی1394 - 9:04am

سلام
برای مشتری جنس باید خیلی صبور باشی وکسی که فکر میکنی خریداره ، فقط باید اشاره ای کنی به موضوع عتیقه یا زیر خاکی.اگر مشتری باشه حرافی و وراجی نمیکنه. وازت توضیحات فلان و بهمان نمیخواد.ومیره سراصل مطلب.چون از قدیم گفتن حرفو بنداز زمین،صاحبش از زمین ورش میداره.
هیچ موقع راجع به جنس اطلاعات زیاد ندید مگر دیگه مطمئن باشید طرف خریداره.چون اینکار باعث لو رفتن یا حداقل بز خر شدن جنس میشه.
یه نکته رو فقط در نظر بگیرید.اونم اینه گه هر چی بیشتر مشتری برای مال بیاری،مال رو بیشتر در خطر انداختی.

پنج شنبه 23 اردیبهشت1395 - 6:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاش دوستانی که تجربه فروش داشتند یا تو معاملات بودند مقداری توضیح بدن راجب نحوه معامله چون مثل اینکه بازیش زیاده
یکی تو کوه و بیایبون معامله میکنه یکی جس رو لحظه ایی نشون میده که پول بیاد یکی نقد و دلار و حلاصه کلی شرایط هست که اگه دوستان توضیح بدن ممنون میشیم

جمعه 24 اردیبهشت1395 - 8:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haji نوشته است:
کاش دوستانی که تجربه فروش داشتند یا تو معاملات بودند مقداری توضیح بدن راجب نحوه معامله چون مثل اینکه بازیش زیاده
یکی تو کوه و بیایبون معامله میکنه یکی جس رو لحظه ایی نشون میده که پول بیاد یکی نقد و دلار و حلاصه کلی شرایط هست که اگه دوستان توضیح بدن ممنون میشیم

تجربه می خوای اینم یکی از اون تلخهاش ما یکی از همین پوادار تهرانی ها گفت خریدارم گفتم خوب چی می خری گفت هر چی داشته باشی مفزغ طلا نقره سنگ گفتیم بیا گفت اول میبینم تایید شد میشینم رو جنس تا پول بیاد این رفیق احمق ما روز معامله گفت 400 گرم طلا به صورت مجموعه دارم طرف پاش رو کرد تو یه کفش که من اون ها رو می خوام ما هم گفتیم بخر تا ببریمت رو اون ها گفت من اینها رو نمی خوام من هم گفتم اول اومدی برا اینها نخری دیگه هیچی پاشو برو چند تا هم حرف بار ما کرد بعد از سه روز پذیرایی تهدید من هم حسابی از خجالتش در اومدم با بچه ها کتک زدیمش فرستادیمش خونش تا دفعه دیگه تو خونه خود آدم آدم رو تهدید نکنه خلاصه اول با خریدارت طی کن بعد بیارش یر جنس واقعا هم خریدار باشه نه لاشخور دروغگو تا میان جنس میبینن به قول دوستانم فکر بز خر کردن باشه.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 5:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از شما سایر دوستان تجاربی اگه دارن خواهشن بیان کنن
یک سوال دوستانی که خریداری رو سراغ ندارن و فقط به حرف این و اون یا اینترنت یا هر روش دیگه ایی خریدار پیدا میکنن حالا جدای از سایر بحث ها و خطرات از کجا به مامور نبودنش اطمینان پیدا میکنن ؟ چون من شنیدم برادرا کمتر وقت رو گرفتن طرف سر خرید و فروش دستگاه یا سر حفاری میذارن و بیشتر تمرکزشون رو خرید و فروش جنس هست و اونجا مچ میگیرن و خریدارهای قلابی زیادی دارن که حتی وقتی میان رو معامله معامله رو به بهانه ایی به هم میزنن و از طریق خریدار بعدی طرفو میگیرین و اینکارو میکنن تا مهره هاشون لو نره و حتی شنیدم بسیاری از خریدارای واقعی هم باهاشون هم کاری هایی میکنن لطفا اطلاعات دارین بیان کنین

سه شنبه 28 اردیبهشت1395 - 12:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure