انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:23am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله دوست عزیز. خروجیش بصورت فرکانس مربعی متقارن هست

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

یکشنبه 1 فروردین1395 - 3:02pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

رامزین نوشته است:
عرض احترام خدمت خانواده فلزجو.
سلام

واقعا آدم قلبش به درد میاد این بی مهری برخی رو میبینه!
امیدوارم از این به بعد هیچوقت قلبت به درد نیاد و هیچ بی مهری از هیچکس نبینی.

رحمت به اون شیری که خوردی مهندس حمید برای طراحی ردیاب 35. بنده چندین سال هست اپراتور ردیاب هستم و چند سیستم تعویض کردم این مدت
دقیقا چند سال اپراتور بودید؟ چه تجاربی اندوختید؟ با چه سیستمهایی و چرا تعویضشون کردید؟ چرا تجاربتون رو در اختیار دیگران نمیزارید استفاده کنند؟

، ولی بتازگی 35 این انجمن رو تست کردم و از کاراییش خوشم اومد خصوصا مد فرکانس آزاد و مگنت اون که کارایی فراوان دارد،
لطف کنید کارایی های فراوان مود آزاد رو تشریح کنید و به همه یاد دهید و استفاده کنند و از دعای خیرشون بهره مند شوید.

سیستم وزن که جای خود دارد! مهندس حمید گرامی شما خودت رو اذیت نکن و بنظرم نیازی نیست اینجوری با حوصله بشینی و پاسخ این نابخردان رو بدهی. پیشنهادم اینه در چند خط و یا پست کافی هست که پاسخ رو عنایت بفرمائید اون هم اگر صلاح به پاسخ دادن باشه.
ما نابخرد هستیم شما باخرد و انسان کامل و بی عیب و نقص. خداوند بیشتر به شما عنایت فرماید. بنده هم نیازی نمیبینم پاسخهای طولانی و خسته کننده رو. خیلی کوتاه و مختصر به نفع همه ست.

بعد از اون پستهای اضافی رو پاک کنید چون دلیل آن پر واضح میباشد که نیت برخی به ظاهر دوستان چیه!
همه به ظاهر دوست و رفیق تشریف دارند شما خیرخواه و بال راست انجمن. تبریک میگم.

سیستم 35 رو بنده دارم و استفاده میکنم و راضی هستم و بنده اپراتور میدونم این وسیله چه ارزشی داره نه اونیکه 6ماه کار کرده و اومده اینجا داد هوار که این وسیله جوابگو نیست!
خداوند ازت راضی باد بابت رضایتتون از ردیاب 35. و اینکه شمای اپراتور میدونید ردیاب چه ارزشی داره لطف کنید به بقیه هم یاد دهید تا برای همه با ارزش شود و استفاده کنند. دیگه اونایی که 6ماه کار کرده و 50حفاری کرده و پدرش داومده رو بیخیال.

یکی نیست بگه آخه مؤمن تو با این قیمت چه دستگاهی میتونی تهیه کنی که این قابلیت هارو داشته باشه و اینقدر دست اپراتور باز باشه؟؟
واقعا هیچ!!!

نسبت به قیمت خیلی کارایی داره و به واقع یک ردیابی هست که کار میدهد
بازم از کارایی صحبت کردید ولی دقیقا بفرمایید کاراییهاشو بگید که واقعا کار دهد!!! ما هم امیدواریم که کار دهد.

یعنی اینکه ردیاب جماعت کلا خطا داره ولی مهم این هی که کار بدهد
#:-s بله مهم اینه که هی کار بدهد.

و مابقی قضایا به هوش و درایت اپراتور و استفاده از نقطه زن خوب بستگی داره که این مورد رو بارها گفتند و باز هم میگیم.
خداوند سرشار از هوش و درایت و ذکاوتتان فرماید ان شاءالله. بازم مثل همیشه نقطه زن نقش اصلی را ایفا میکند.

بنده کاری به دقت فرکانسی و خروجی این حرفها ندارم اون مورد رو با چند عدد پایین بالا بدست میاره هر فرد برای خودش،
پس کار به چی دارید؟ شما هی بالا پایین کن برا خودت.

ولی این رو خوب میدونم که هر کسی برای ردیابی ساخته نشده
خوش به حال شما ایکاش بقیه هم مثل شما برای ردیابی ساخته میشدند و از این به بعد نوزادان در راه برای ردیابی ساخته و متولد شوند تا دیگر این بحثهارو نداشته باشیم.

و این مورد رو آویزه گوش کنن اون آقایون بظاهر خبره!
دقیقتر تکرار بفرمایید چیو آویزه ی گوشمون کنیم انسان حقیقتا باطنا خبره!!!!!

از مهندس مجتبی عزیز هم تشکر و قدردانی میکنم دستون درد نکنه بابت همکاری در جهت تولید و محبت هایی که در حق دوستان دارید. @};- @};-

تشکر هم چیز خوبیست.
منم به نوبه خودم از زحمات جناب حمید در ارائه نقطه زن فلزجو تشکر میکنم. ظاهرا عده ایی رو خیلی خوشحال کرده است طرحشون و از بقیه کارهاشون بهتر بوده.
@};-

شنبه 7 فروردین1395 - 4:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

عجب دل پری !!!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 26 فروردین1395 - 10:33am

کاش من هم میتونستیم یکی از این ردیابها با مکملش رو بخرم و باهاش کار کنم
امان از فقیری و یتیمی که همه چیز باید به دلت بمونه

پنج شنبه 26 فروردین1395 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alihoseini.1986 نوشته است:
کاش من هم میتونستیم یکی از این ردیابها با مکملش رو بخرم و باهاش کار کنم
امان از فقیری و یتیمی که همه چیز باید به دلت بمونه

آخی ***!!!

خدايا مددی کن

پنج شنبه 26 فروردین1395 - 8:11pm
مدیر کل
مدیر کل

این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میگردد

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 26 فروردین1395 - 9:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure