انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:57pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
مهرداد مینلب نوشته است:
سلام.
ببین وقتی دسگاه شما میاد با لوپ مو نو کار میکنه این یعنی لوپ دبل ایراد داره. ایراد لوپ هم یا از سیمه. یا از فیشه. یا از مقاومت داخل لوپه. چون سیمپیچها جاشون توی فوم فشرده و چسب امنه پس اون مشکلی نداره. بیشتر مشکل لوپ برمیگرده به دوتا رابط داخل فیش که احتمالا یکیش از لحیم ول کرده. بعداز فیش سیمه که اگر محکم بسته بشه احتمال پارگی از داخل داره وبا بازی کردن با سیم و دسگاه روشن میشه فهمید سیمش جداشده یا نه. اگر اینا نبود لوپ باید باز بشه که اونم چیز خاصی نداره. در کل سادست.
پیشنهاد منم به شما آینه کلا با لوپ بزرگ کار کنی. با کوچیک جنس های عمیق و باارزش و مهم از دستت در میره. شما که داری زحمت میکشی و کار میکنی حداقل یه جور کارکن که فردا لوپ بزرگ گرفتی دوباره همه جاهائی که کار کرده بودی رو دیگه کار نکنی برادر. البته منظورم با همه دوستانه که با کوچیک میرند سرکار.
موفق باشی.

سلام وعرض ادب خدمت اقا مهرداد عزیز @};-
گفتم یه سلامی بدم خدمتون ^:)^

سه شنبه 17 فروردین1395 - 6:10pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
مهرداد مینلب نوشته است:
سلام.
ببین وقتی دسگاه شما میاد با لوپ مو نو کار میکنه این یعنی لوپ دبل ایراد داره. ایراد لوپ هم یا از سیمه. یا از فیشه. یا از مقاومت داخل لوپه. چون سیمپیچها جاشون توی فوم فشرده و چسب امنه پس اون مشکلی نداره. بیشتر مشکل لوپ برمیگرده به دوتا رابط داخل فیش که احتمالا یکیش از لحیم ول کرده. بعداز فیش سیمه که اگر محکم بسته بشه احتمال پارگی از داخل داره وبا بازی کردن با سیم و دسگاه روشن میشه فهمید سیمش جداشده یا نه. اگر اینا نبود لوپ باید باز بشه که اونم چیز خاصی نداره. در کل سادست.
پیشنهاد منم به شما آینه کلا با لوپ بزرگ کار کنی. با کوچیک جنس های عمیق و باارزش و مهم از دستت در میره. شما که داری زحمت میکشی و کار میکنی حداقل یه جور کارکن که فردا لوپ بزرگ گرفتی دوباره همه جاهائی که کار کرده بودی رو دیگه کار نکنی برادر. البته منظورم با همه دوستانه که با کوچیک میرند سرکار.
موفق باشی.

سلام
ممنون آغا مهرداد ، خصوصی بهتون پیغام دادم

سه شنبه 17 فروردین1395 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

chawk نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:
[quo

سلام محمد اقای عزیز.مخلصتم برادر.عرض ادب میکنم .سلام از بندست.
ایشالله سال نو براتون با سلامتی و برکت همراه باشه. @};- :-BD

سلام
ممنون آغا مهرداد ، خصوصی بهتون پیغام دادم

سلام برادر.مخلصم.پیامتونو دیدم.خاهش میکنم...
ایشالله ردیف میشه.توکل به خدا. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 17 فروردین1395 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود خداوند بر دوستان گلم.. :x ....یه سوال دارم از محضر مبارک اپراتورهای حرفه ای که تجربه زدن قبر تو عمق نزدیک به دو متر رو دارن...من خودم نهایت عمقی که تونستم بزنم یک و بیست بوده ...که بوقش پهن بود و معلوم. الان سوالم اینه که یه قبر اگه توی عمق نزدیک به دو متر باشه ایا بوقش پهن هست ؟؟؟یا نقطه ایه؟؟به خاطر عمق بالا... ممنون میشم راهنمایی کنید :)

جمعه 20 فروردین1395 - 3:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
معین نوشته است:
درود خداوند بر دوستان گلم.. :x ....یه سوال دارم از محضر مبارک اپراتورهای حرفه ای که تجربه زدن قبر تو عمق نزدیک به دو متر رو دارن...من خودم نهایت عمقی که تونستم بزنم یک و بیست بوده ...که بوقش پهن بود و معلوم. الان سوالم اینه که یه قبر اگه توی عمق نزدیک به دو متر باشه ایا بوقش پهن هست ؟؟؟یا نقطه ایه؟؟به خاطر عمق بالا... ممنون میشم راهنمایی کنید :)

سلام دوست عزیز بنده تا ب حال عمق 2 متر رو کاوش نکردم(هدفی نبوده)
اما روی لوله ی انتقال آب بین روستا جایی تست کردم و لوله فک کنم 5 اینچ بیشتر نبود تو عمق بالای 1.5 هم بود و شعاع سنس یک متر شایدم بیشتر بود
اما توضیح واضحی رو بگم خدمت شما و بقیه ی دوستان برای جسم بزرگ ما بوق نقطه ای نداریم (نمیدونم این واژه از کجا اومده)
وقتی مثلا ی جسم 40 در 40 تو 2 متر باشه درسته (شدت)صدای هدف خیلی کم هست ولی حتما حتما باید شهاع سنس داشته باشه بالای یک متر
پس ممکن نیست دستگاه یک فلز عمیق رو بگیره ک بزرگ باشه و شعاع نداشته باشه
این تجربه ی بنده بود امیدوارم مفید باشه

جمعه 20 فروردین1395 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معین نوشته است:

من طبق تستی که کردم و چند صفحه قبلم گفته بودم
یه سینی مسی که رویه سینی قلع اندود بود را در عمق 2 متری با اسید چاله کردیم و با لوپ 55 شعاع سنس و بوق یک پارچه ای داشتم .
ما چاله رو با بیل مکانیکی کندیم به شکل یه مستطیل به عرض تقریبی 60 سانت در دو متر که بعد از یک ماه تقریبا کل دو متر رو من شعاع سنس داشتم اما طرف 60 سانت رو تقریبی 1 متر سنس داشتم
فکر کنم بخا طر بکر بودن خاک بود باشه

جمعه 20 فروردین1395 - 5:39pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

البته توی قبر کمتر پیش میاد جنس بزرگ بشه
فکر میکنم بیشتر چیزای ریز باشه که رو این حساب بوق هم باید به همون اندازه یا نهایت کمی بیشتر بخاطر گذر زمان باشه

جمعه 20 فروردین1395 - 9:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان چرا اینجا خلوت شده و کسی پست نمیزاره؟لطفا از تجربیاتتون بزارید برامون

پنج شنبه 27 خرداد1395 - 6:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان وزن لوپ دابل دی 18کماندار چنده ؟؟؟میخوام اگه کسی داره وزنش کنه یااینکه منبع درستی رو معرفی کنه که بفهمم وزنش چنده ممنون

سه شنبه 15 تیر1395 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دفتر چه 4500
http://s7.picofile.com/file/8259740268/ ... _.pdf.html
http://s6.picofile.com/file/8259740368/ ... _.pdf.html

پنج شنبه 24 تیر1395 - 8:40pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure