انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:10pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 تـکـنـولـوژی بـرق مـجـانـی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
دانلود میشه ولی باهیچ پلیری تصویر نداره فقط صدا داره....

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

جمعه 12 تیر1394 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته منم چند بار دانلود کردم و با هیچ پلیری باز نشد
فقط صدا داره و از تصویر خبری نیست

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 12 تیر1394 - 2:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز درود بر شما @};- بنده نظر شما رو تایید میکنم و اینکه اگه همچین چیزی باشه هیچ وقت اطلاعاتش به بیرون درز نمیکنه و اینکه جان شخص مخترع هم در خطره !! اگه همون فیلمی که گذاشتم فن cpu حقیقت داشته باشه دیگه همه چیز حله خودم دست به کار میشم یه ژنراتوری میسازم که تمام محل رو تحت پوشش قرار بده پول برق هم نصف قیمت اداره برق محاسبه میکنم ;;) :-B :D
در ضمن برادر لینک دانلود هیچ مشکلی نداره ! فکر کنم چون دارید باموبایل دانلود میکنید این مشکل رو دارید .بله با موبایل نمیشه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 12 تیر1394 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
درسته منم چند بار دانلود کردم و با هیچ پلیری باز نشد
فقط صدا داره و از تصویر خبری نیست

برادر گرامی شما باید پسوند فایل رو ببینید چیه! بعدش به پلیر خودت نگاه کنید ببینید ایا اون فایل رو ساپورت میکنه یا نه ؟
در ضمن همیشه این دو تا نرم افزار رو تو کامپیوترت داشته باش تا این مشکل رو نداشته باشید با گوگل سرچ کن پیدا کن و نصب کنید .موفق باشید

1-K-Lite Mega Codec Pack 10.3 32 & 64bit

2-VLC media player 2.1.2 32 & 64bit

نصب این دوتا نرم افزار تو پی سی از واجباته :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 12 تیر1394 - 2:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و دروود.
شاید این فرمت با پلیر های رایج و موجود روی رایانه باز نمیشه(nero , kmplayer,wplayer,jetaodio)
با احازه اقای asadof این فیلو با فرمت mp4 اپلود میکنم....فقط ببخشید یکمی حجمش زیاده . حدود 7 مگ...

http://uplod.ir/tueoy69jxba6/Free_Energ ... lb.mp4.htm

شنبه 13 تیر1394 - 11:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
من تونستم دانلود کنم. البته این ویدیو رو دوسال پیش دیده بودم وهر کاری کردم نتونستم درستش کنم. ولی تونستم این مدار رو درست کنم که میشود از امواج رادیویی و مغناطیسی موجود در هوا به ولتاژ تبدیل کرد . و ولتاژ خیلی کمی ازش بگیرم که بازم راضی کننده نبود در حد میلی ولت بود. حالا عکس مدار رو برای دوستان میزارم که بسازنش و اگر تقویت بشه شاید بشه ولتاژی در حد ولت بصورت کاملا رایگان ازش گرفت.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

شنبه 13 تیر1394 - 5:50pm
مدیر کل
مدیر کل

بنظر من وقت خودتون رو زیاد روی این سیستمها نذارین که فایده نداره! بیشتر ویدئو هایی که توی یوتیوب و حتی سایت آپارات خودمون در این زمینه میبینید حالت حقه داره و واقعی نیست و بدلیل جلب توجه و بازدید کننده گذاشته شدن! انواعی هم که جواب میدن مثل همین نمونه تبدیل امواج رادیویی به الکتریسیته ؛ در حدی ضعیف هستن که شاید فقط بدرد روشن کردن یک ال ای دی بخوره! در این حد میشه کارهایی کرد ولی برای مدارات عادی که مصرف برق بیشتر از این حرفاست اصلا جوابگو نیست.
بهترین و عملی ترین راهی که تا بحال نتیجه داده استفاده از باطری خورشیدی هست که حتما باهاش آشنایی دارین. هر چقدر برای قسمت باطری خورشیدی و همینطور باطریهای بک آپ که باید در شب جایگزین بشن بیشتر هزینه کنین برق قوی تری دارین. از این روش امروزه در خانه های به اصطلاح خورشیدی زیاد داره استفاده میشه و در خیلی جاها هم برای تامین انرژی مورد نیاز برای گرم کردن آب و در واقع بصورت آبگرمکن خورشیدی مورد استفاده قرار میگیره. در چنین سطح واقعی و کاربردی بنده ندیدم و نشنیدم چیزی بجز انرژی خورشیدی قابل استفاده باشه. البته استفاده از انرژی باد و یا جریان آب هم هست که هر یک نیاز به شرایط خاص و ابزار خاص خودش داره.

شنبه 13 تیر1394 - 6:46pm

سلام راستش من اینرو با یه دوستم ساخیم بقیه روش های تولید برق به این روش را رد میکنم بنظرم چون بعضی هایشان از آهنربای دائمی هم که استفاده می کردند به مرور ضعیف می شدند و ...

چهارشنبه 4 فروردین1395 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام
این روش تو تمام دنیا دارن رو این روش کار میکنن و از 2010 به بعد جواب قطعی هم گرفتن
ولی تو ایران هنوز خبری نیست . اسدف جان اگه ژنراتور مجانی بسازی به نظرم از هواپیما هم جذابیتش بیشتره و هم ثوابش
من که رفتم تو کارش .
این نرم افزار اندروید به این نام هم شاید بکارتون بیاد البته زمان کار باهاش باید به اینترنت وصل باشین .

موفق پیروز باشید .

iran.kamranjan.freeenergyelectricity_4_1457977638062

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

پنج شنبه 12 فروردین1395 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

signal نوشته است:
باسلام
این روش تو تمام دنیا دارن رو این روش کار میکنن و از 2010 به بعد جواب قطعی هم گرفتن
ولی تو ایران هنوز خبری نیست . اسدف جان اگه ژنراتور مجانی بسازی به نظرم از هواپیما هم جذابیتش بیشتره و هم ثوابش
من که رفتم تو کارش .
این نرم افزار اندروید به این نام هم شاید بکارتون بیاد البته زمان کار باهاش باید به اینترنت وصل باشین .

موفق پیروز باشید .

iran.kamranjan.freeenergyelectricity_4_1457977638062

دوست عزیز کی داره در کل دنیا روش کار میکنه و با کدوم توجیه و نیاز کار رو شروع کرده که اینطور محکم میفرمایید دنیا دارن روی ژنراتور مجانی یا هر مدل سیستم تولید انرژی بدون ورودی کار میکنن !

حداقل 300 ساله فیزیک اثبات کرده قانون بقای ماده و بقای انرژی داریم و حداقل 100 ساله که فیزیک نسبیت تکمیل ترش کرده که قانون بقای ماده و انرژی داریم .

از اون روز به بعد اگر هم کسی دوست داشت فکر کنه میشه ژنراتور مجانی ساخت متوجه شده که چنین چیزی غیر ممکنه ( غیر ممکنه یعنی در کل کائنات و برای همیشه غیر ممکنه ) و شما بغیر از عالم رویا جایی نمیتونی از آب کره بگیری و از هیچی انرژی بسازی حتی در حد ابعاد بسیار کوچک و کسری از ثانیه ... ابعاد بزرگ اونم نامحدود که بماند.

میزان ماده و انرژی در جهان ثابته و فقط از فرمی به فرم دیگه میشه تبدیلشون کرد .
همون قضیه تبدیل وقتی وارد فاز اجرایی و مزیت نسبی و هزینه تبدیل و غیره میشه خیلی از منابع انرژی طبیعی که ظاهرا مجانی بوده توجیه استفاده و تبدیل ندارن .

این طرحی که اینجا گذاشتن قرار بوده انرژی الکترومغناطیسی پس زمینه محیطی رو تبدیل به الکتریسیته بکنه و میزان متوسط این انرژی رادیویی مغناطیسی روی کره زمین اونقدر پایینه و اعداد کوچکه که با جمع آوری چند متر مربعش به زحمت میشه یه ال ای دی میلی واتی رو روشن کرد .

هزینه روشن کردن این ال ای دی مورد مثال با چنین طرحی اونقدر زیاده که با سود پول تجهیزات مورد استفاده تا قیام قیامت میشد گرون ترین منبع انرژی یعنی باتری رو بعنوان منبع تغذیه اون ال ای دی قرار داد وگرنه مثلا با برق کشور ما که هر کیلووات ساعتش ( یا بعبارتی 3600000 ژولش ! ) زیر 50 تومنه شمای نوعی یه ال ای دی رو میتونی حدود 12 سال یکضرب با کمتر از 50 تومن هزینه انرژی روشن نگه داری .
و تازه خود انرژی برق جزو انرژی های گرونه وگرنه با استفاده از انرژی گاز با یک دهم این هزینه میشد همین کار رو کرد
برق رو بگیم کیلوواتی 48 تومن هزینه هر سال انرژی یدونه ال ای دی میشه 4 تومن !

* طریقه محاسبات 1 کیلووات تقسیم بر 10 میلی وات مصرف ال ای دی تقسیم بر 24 ساعت شبانه روز تقسیم بر 365 روز سال.

در کشور ما اگر 50 تا تک تومنی ناقابل رو در بانک بگذاری سالی 10 تومن سود بهش تعلق میگیره و در عرض 12 سال بهره در بهره حساب نکنیم میشه 120 تومن یا روشن نگه داشتن 3 تا ال ای دی بصورت نامحدود .

یعنی شما برای تامین هزینه برق مصرفی یدونه ال ای دی از قرار سالی 4 تومن کافیه 20 تومن سرمایه سپرده گذاری کنی .

20 تومن نصف تا یک پنجم قیمت یدونه دیوده .

از دید اقتصادی و اجرایی اگر یه طرحی میبود که واقعا میتونست فقط با هزینه یدونه دیود 10 میلی وات انرژی پیوسته تولید کنه 50 تا 80 درصد زیان ده بود !( مجانی که نداریم تبدیل انرژی های موجود هزینه اولیه رو لازم داره )
و نسبت به سیستم گازی میزان زیاندهی چند برابر میشد.

اینه که من متوجه نمیشم شما طبق کدوم برآوردها به این نتیجه رسیدی دنیا دارن روی یه همچین سیستمی اونم با اون تعاریف مد نظر شما کار میکنن !!؟
و طبق کدوم برآورد و محاسباتی به این نتیجه رسیدی چنین سیستمهایی ارزش اجرایی دارن که شما رفتی تو کارش ؟

اگر خواستی بری تو کارش و حساب و کتابش رو نمیدونستی یه بحث دیگه است ...
با سیستمهای انرژی خورشیدی اگر سرمایه گذاری اولیه توجیه پذیر باشه چند هزار برابر این سیستم که رفتی تو کارش بهره وری توانی و چند میلیون برابرش بهره وری سرمایه ای وجود داره هنوز خیلی جاها نسبت به انرژی های موجود توجیه اجرا ندارن .

پنج شنبه 12 فروردین1395 - 7:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure