انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:12pm

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 نتیجه گیری و نقد تاپیک ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جهت آشنایی و روشن کردن برخی تعاریف و اصطلاحاتی که حین ارایه مطالب استفاده شدن دوستان میتونن منابع تک تک اصطلاحات و دلایل استفاده من نوعی از فلان واژه یا عبارت رو در منابع مختلف ببینن.

از شبه علم

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/شبه‌علم

تا روش اثبات علمی

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/روش_علمی

تا تعاریفی مثل علوم غریبه و خفیه و خمسه محتجبه و کله سر و رمل و اسطرلاب و جفر و کف بینی و غیره

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/علوم_خفیه

و خیلی موارد دیگه که من بارها ازشون استفاده کردم و ندیدم کسی نسبت بهشون سوالی داشته باشه .
یا توضیح بخواد.

اگر در عبارات و اصطلاحات مورد استفاده و نسبتی که به ادعاهای مورد بحث این تاپیک داده شدن نقطه گنگ و مبهمی وجود داره یادآوری کنید تا منابع و توضیحات بیشتر جهت شفاف سازی ارایه بشه.

برچسب زدن بدون توضیح منطقی و منبع یه کار عامیانه برای فرار از حقایقه.

نسبت دادن ادعا و تعاریف به مسایل مستند و طبقه بندی هاش ولو اینکه عده ای ازش برداشت توهین شخصی میکنن یه روش مدون علمی هست ( برخی بخاطر عدم اطلاعشون از طبقه بندی ها برداشت شخصی و توهین دارن وگرنه کسی قصد توهین به کسی رو نداره.
آدمی که حرف منطقی برای گفتن داره و پای استدلالش لنگ نیست نیازی نداره که با جو سازی و حمله به اشخاص و توهین خودش رو توجیه کنه .
یا نقل خاطرات شخصی و رویاپردازی و نقاشی رو منطق فرض کنه )

اگر فلان ادعا در طبقه بندی اومده جزو شبه علم تقصیر از من نیست.

فلان استدلال جزو علوم خفیه تعریف میشه میخوان با علم فیزیک و تکنیک الکترونیک جابجاش کنن مجددا تقصیر از من نیست .

مغلطه هایی مثل تعریف مرموز .... مصادره به مطلوب .... حمله به آدمک پوشالی .... تشبث به نظر جمع و غیره مجددا روشهاییه که توسط عده ای بارها استفاده شده و من نوعی اگر یادآور میشم اینجا رو از این مغلطه استفاده کردی باز تقصیر از من نیست.

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 3:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام.ردیاب رستم یه منطقه مسکونی رو میزنه و دوتا پیشگو و دعا نویس گفتن که دفینه هست. اما سه نقطه رو میزنه شما یه راه کاری رو میتونید ارایه بدین که بهترین نقطه رو حفاری بکنیم؟؟ البته دو متر خاک اونجا پزشده هست

شنبه 17 بهمن1394 - 1:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اساتید محترم اگه طرحی دارن رو کنن و گر نه منم میتونم 1 ترابایت اطلاعات از ویکیپدیا اینجا بزارم . البته من با امیر موافقم . اینآقای رستم دارن بین علوم خفیه با علوم تجربی و علوم ریاضی پل ایجاد میکنن با علم خودشون . منم بعضی وقتا تو خواب پرواز میکنم ولی بیدار میشم بعدش میفهمم شام زیاد خوردم.

Get Rich Or Die Trying

دوشنبه 9 اسفند1394 - 2:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام .وقت بخیر .ایام به کام

از مطالب دوستان استفاده کردم .ممنون .فقط یک مورد رو عرض میکنم

هر چیزی که دیده نمیشه به معنی عدم وجودش نیست

دنیای علم پهناور و بی انتهاست

چهارشنبه 19 اسفند1394 - 6:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
باسلام وصلوات برمحمد وال محمد به دوستان وعزیزان سایت خسته نباشید میگویم لطفا اقای امیر خان باتوجه که شمابه قول خودتون اثبات علمی میدانید وازصحبت های بزرگ نمایانه وحرف های فراتراز گنجایش مغز انسان دوستان مسلمان شیعه ایران عزیز را به عالم تجربه های خیالی وعالم غیر حضور درک های انسان که بازی باکلمات ومبحثهای مثلا علمی وتجربی یک فقط انسان از ۱۰۰درصد درک ومفهوم کلمات ساختگی جدیدفقط قدرت فهم این مفاهیم باقدرت الهی قابل درک هست پس دوستان وجنابان لطفا بااین چنین کلمات خیالی گول نخورید باقدرت ذهن پرورانی بازی نکنید بقول بعضی ها پدافند غیر عامل باتشکر انشا ا... در پناه اقا امام زمان باشیم اشاا...

پنج شنبه 4 آذر1395 - 11:23pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

M22SH4451 نوشته است:
باسلام وصلوات برمحمد وال محمد به دوستان وعزیزان سایت خسته نباشید میگویم لطفا اقای امیر خان باتوجه که شمابه قول خودتون اثبات علمی میدانید وازصحبت های بزرگ نمایانه وحرف های فراتراز گنجایش مغز انسان دوستان مسلمان شیعه ایران عزیز را به عالم تجربه های خیالی وعالم غیر حضور درک های انسان که بازی باکلمات ومبحثهای مثلا علمی وتجربی یک فقط انسان از ۱۰۰درصد درک ومفهوم کلمات ساختگی جدیدفقط قدرت فهم این مفاهیم باقدرت الهی قابل درک هست پس دوستان وجنابان لطفا بااین چنین کلمات خیالی گول نخورید باقدرت ذهن پرورانی بازی نکنید بقول بعضی ها پدافند غیر عامل باتشکر انشا ا... در پناه اقا امام زمان باشیم اشاا...

معذرت میخوام داداش اما ماکه متوجه نشدیم منظور شما چی بود یا کی بود یا اصلا چی گفتین تو این حرفهای بی قافیه و بی ردیف و بی هجو و و و
یا حق

خدايا مددی کن

جمعه 5 آذر1395 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
دقیقا شما دنبال چی هستین یکی دو سال پیش هم همین بحث با شدت پیگیری میشد همه دنبال اثبات دلایل علمی بودن چیزی ثابت نشد کلا با تمام تعاریف فیزیک جور در نمیاد .
اما همچنان انتن می چرخد .
و همین برای من کافیه
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

دوشنبه 8 آذر1395 - 10:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
باسلام وصلوات برمحمد وال محمد. جناب امیر خان نسبت به اینکه شما استادانه وباهوش وذکاوت جلو میروید دوستان را منحرف با کلمات بزرگ گرایانه ودور ازدرک وفهم انسان ومنحرف کردن دوستان وباتوجه به از نوشتار های بی مفهوم ودوراز فکر دوستان را ازگلچینی نسبت به مفاد 100kmکه شما نفوذی هستید وبرای شناسایی دوستان مخترع ومهندسین که به دستور .... در لایحه451 در سازمان... اجرایی ودستور ..... شما اقدام به فعالیت میکنید دوستان وکاربران گرامی مراقب باشید باتشکر درپناه اقا امام زمان باشید

شنبه 13 آبان1396 - 10:10am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

M22SH4451 نوشته است:
باسلام وصلوات برمحمد وال محمد. جناب امیر خان نسبت به اینکه شما استادانه وباهوش وذکاوت جلو میروید دوستان را منحرف با کلمات بزرگ گرایانه ودور ازدرک وفهم انسان ومنحرف کردن دوستان وباتوجه به از نوشتار های بی مفهوم ودوراز فکر دوستان را ازگلچینی نسبت به مفاد 100kmکه شما نفوذی هستید وبرای شناسایی دوستان مخترع ومهندسین که به دستور .... در لایحه451 در سازمان... اجرایی ودستور ..... شما اقدام به فعالیت میکنید دوستان وکاربران گرامی مراقب باشید باتشکر درپناه اقا امام زمان باشید

وجدانا" خودت هم اصلا" فهمیدی چی گفتی؟!!!

شنبه 13 آبان1396 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فکر کنم این دوستمون فیلم زیاد میبینن :D اینجا یه انجمن علمی هستش و بار علمی شم زیاده حالا نفوذی چه صیغه ای خدا میدونه

شنبه 13 آبان1396 - 10:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure