انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 9:19am

پاسخ به موضوع  [ 242 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25  بعدی
 ردیاب های شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

تمام 23 صفحه رو مطالعه کردم اولش که با آب و تاب شدیدی این ردیاب شرکت دیپ فایندر رو تعریف میکردن که اکثرا هم تعریفشو شنیده بودن هیچ کس به معنای واقعی با این ردیابها کار نکرده و ظاهرا نتیجه ای هم براشون نداشته است ابتدای تایپیک اونجور معلوم شد یه نفر با چند تا آی دی اومده و شدیدا در مورد این ردیاب تعریف و تمجید میکنه آخرشم معلوم شده که فروشنده بوده و یهو ناپدید شد =)) وسطاش که یکی قرار بود دستگاه رو تست کنه و نتیجه رو تو تایپیک اعلام کنه که به بیماری مبتلا بود و یکی هم از طرف فلزیاب تک اومد که اونم پیچید :| اخراشم که شد کالبد شکافی این دستگاه و دیگه تموم
نتیجه گیری من: @-)

دوشنبه 23 شهریور1394 - 1:30pm

با سلام
بچه ها من تحقیق کردم ردیابهای شرکت دیپ فایندرز خیلی عالیه و با خود شرکت هم تماس گرفتم .در کشور انگلیس وکلا شرکتهای اروپایی اگه دستگاهاشون بی کیفیت باشه و کارا نباشه سریعا کلی جریمه میشن مثل okm آلمان. در ضمن به من گفتن که ما برای اطمینان خرید مشتریهامون یک کاری که کردیم شما دستگاه رو که بخری فروشنده باید پلمب رو باز کنه و یک 5 پوندی داخلشه که ما یک سریال داریم و شما باید این سریال رو در سایت شرکت وارد کنی اگه سریال درست باشه دستگاه شما بکار می افته تقلبی باشه معلوم میشه.تقلبی باشه احتمالا این چیزهارو نداره من از این بلک هانتر خیلی خوشم اومده 4 فیلتر حذف ذرات و 6 فیلتر حذف تشابهات فرکانسی قیمت تو ایران 75 تومنه ولی خود شرکت 51800 . آدرس سایت شرکت
http://www.deepfinders.com

شنبه 24 بهمن1394 - 12:27pm

دور زمانی بود ایرانی ها جز صادق ترین و منصفترین بودن .اما اکنون جز حقه باز ترین مردم دنیا شدیم.نه انصاف نه وجدان نه خدا!!!!!!طرف اگه ساده باشه یا آگاهی نداشته باشه تا آنجا که ممکنه تیغش میزنیم.فقط به خودمان فکر میکنیم.طرف دستگاه تو کارگاه تو شمال درست میکنه شاید حدود1میلیون براش تمام شه .بعد میاد یه سایت جعلی و اسم جعلی درست میکنه.با آدرس و تلفن واهی .بعد قیمت دستگاه رو تو سایته میزنه 10هزار یورو.بعدبه خریدار میگه برو نگاه کن .برای آوردنشم میگه 3میلیون میگیرم!!!!دستگاه 1میلیونی رو میفروشه 43میلیون.!!!!طرز تفکرشانم این که بالاخره سالی حداقل 7یا8نفر دام نیفتم!!!!!!؟!خوبه دیگه

سه شنبه 26 بهمن1394 - 12:05am

بچه ها من دو دلم ای کاش یکی می اومد و می گفت که با این دستگاههای دیپ فایندرز کار کرده و من مطمئن میشدم چون من نزدیکانم اروپا هستند و خیلی تمایل دارم بلک هانتر رو بخرم .نمی دونم چکار کنم.چون برای اونا پولی نمیشه و آشنا هم دارم که برام بیارن فقط ای کاش از کارایی این دستگاه مطمئن بشم.خود شرکت که میگه خوبه و تضمین میده .هرکی واقعا باهاش کار کرده به من اطلاع بده ممنون میشم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 27 بهمن1394 - 6:53pm

سلام دوستان من هم یک دستگاه دارم RD.PRO بسیار عالی. و دقیق
فقط واسه کار کردن باید حوصله به خرج داد و یک سری تکنیک های تجربي به کار برد
من کامل باهاش کار کردم اگه کسی سوال داشت در خدمتم
راستی دستگاهم رو می فروشم به قیمت خوب خیلی نو هست اگه از دوستان کسی خواست در خدمتم
ایمیل من : fotros_he@yahoo.com

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 9:22pm

داوود نوشته است:
دور زمانی بود ایرانی ها جز صادق ترین و منصفترین بودن .اما اکنون جز حقه باز ترین مردم دنیا شدیم.نه انصاف نه وجدان نه خدا!!!!!!طرف اگه ساده باشه یا آگاهی نداشته باشه تا آنجا که ممکنه تیغش میزنیم.فقط به خودمان فکر میکنیم.طرف دستگاه تو کارگاه تو شمال درست میکنه شاید حدود1میلیون براش تمام شه .بعد میاد یه سایت جعلی و اسم جعلی درست میکنه.با آدرس و تلفن واهی .بعد قیمت دستگاه رو تو سایته میزنه 10هزار یورو.بعدبه خریدار میگه برو نگاه کن .برای آوردنشم میگه 3میلیون میگیرم!!!!دستگاه 1میلیونی رو میفروشه 43میلیون.!!!!طرز تفکرشانم این که بالاخره سالی حداقل 7یا8نفر دام نیفتم!!!!!!؟!خوبه دیگه
.یکیش همین دستگاههای به اسم شرکت دیپ فایندر ......یا یکی دیگه به اسم شرکت lorexمردم سر کیسه میکنن

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شما کاتالوگ این دستگاه رو دقیق بخونید. به وضوح معلومه ترجمه نیست و یه ایرانی خودش این صحبت ها رو سر هم کرده.و از اصطلاحاتی استفاده کرده که در کاتالوگ دستگاههای خارجی وجود داره.بعد هم در یه جایی میگه حتما یه نقطه زن با خودتون ببرید.خیلی ممنون فکر کنم یه ردیاب موبایلی که با 30 هزار تومن درست میشه هم دقیقتر و علمی تر از این هست هم با توجه به فرکانس های اعشاری که داره میتونه عملکرد بهتری از این ردیاب داشته باشه.

یاد حرف یکی از دوستام افتادم که رفته بود سمت مشهد یه درویشی رو ببینه.بهش گفته بود ما یه منطقه ای رو داریم روش کار میکنیم ایا محل مورد نظرمون بار داره و درویش جواب داده بود بله داره فقط یه دستگاه خوب با خودت ببر. :D

چهارشنبه 26 اسفند1394 - 3:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

esibala2013 نوشته است:
با سلام
بچه ها من تحقیق کردم ردیابهای شرکت دیپ فایندرز خیلی عالیه و با خود شرکت هم تماس گرفتم .در کشور انگلیس وکلا شرکتهای اروپایی اگه دستگاهاشون بی کیفیت باشه و کارا نباشه سریعا کلی جریمه میشن مثل okm آلمان. در ضمن به من گفتن که ما برای اطمینان خرید مشتریهامون یک کاری که کردیم شما دستگاه رو که بخری فروشنده باید پلمب رو باز کنه و یک 5 پوندی داخلشه که ما یک سریال داریم و شما باید این سریال رو در سایت شرکت وارد کنی اگه سریال درست باشه دستگاه شما بکار می افته تقلبی باشه معلوم میشه.تقلبی باشه احتمالا این چیزهارو نداره من از این بلک هانتر خیلی خوشم اومده 4 فیلتر حذف ذرات و 6 فیلتر حذف تشابهات فرکانسی قیمت تو ایران 75 تومنه ولی خود شرکت 51800 . آدرس سایت شرکت
http://www.deepfinders.com

اخه چرا الکی یه حرفی میزنی و مردمو گمراه میکنی پسرخوب؟من چند ماه پیش پست گذاشتم که اصلا همچین شرکتی در انگلیس وجود نداره...من کسیو فرستادم وتلفنش هم الکیه..شما باکیو چه شماره ای حرف زدی؟نکنه فروشنده ای تو گنبد؟

جمعه 6 فروردین1395 - 9:00pm

دوستان این دستگاه یکی از آشغالترین دستگاههایی بود که برای تعمیر پیشم اوردن کاملا بدرد نخوره شکل موجهایی با دقت بسیار کم و بی کیفیت داشت بلاخره مواظب کلاه بردار ها باشید \:d/ \:d/

جمعه 16 اردیبهشت1395 - 1:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز یه سوالی داشتم در مورد ردیاب کبرا کسی باهاشون کار کرده یا نه میخواستم اگه خوب باشه بگیرمx2یاx3یاx5لطفا اگه اطلاعاتی در موردش دارید بگید میخواستم اگه جواب میده بگیرم

جمعه 17 اردیبهشت1395 - 12:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 242 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure