انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:04pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 187 , 188 , 189 , 190 , 191 , 192 , 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام،دوستان کسی فرکانس نست شده برای مواد مختلف در نرم افزار فانکشن جنراتور رو داره؟؟ممنون میشم برای ما هم بگذاره

دوشنبه 5 بهمن1394 - 4:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
یه عکس و یه فیلم میزارم .فک کنم همه چی واضحه
http://uplod.ir/i3bbdaf2drj7/hazf_konande_.mp4.htm

سلام به همه
راستش من زیاد از الکترونیک سردر نمیارم،،ابزار لازم رو هم ندارم،،بنابر این میدونم که نمیشه امپلی فایر برای تقویت رو به شکل قابل استفاده ای بسازم،،بنابر این از دوستان میخوام کمک کنن،

ضمنا....... من یک حرکتی انجام دادم و از اساتید میخوام محبت کنن و نظر بدن،،
بجای ساخت امپلی فایر،،از اسپیکر کامپیوتر استفاده کردم،، به شکلی که،بعد از رسوندن برق بهش،،،اون فسش نری که به کیس کامپیوتر وصل میشه رو به موبایل وصل کردم،،،بعد طبعا بعد از روشن کردن ردیاب موبایل،صدا به اسپیکر منتقل شد ،با صدای چندبرابر بلندتر،، بعد فیش انتن ردیاب رو به خروجی هدفن که پایین اسپیکر بود وصل کردو،،ینی اگر بجای انتن هنس فری وصل کرده بودم صدا رو میشنیدم،،،حالا انتنهای ردیاب دارن خیلی خوب کار میکنن،،
لطفا دوستان بفرمایند که از این روش میشه برای تقویت استفاده کرد؟؟؟؟

دوشنبه 5 بهمن1394 - 6:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام
لطفا اساتید محترم منو راهنمایی کنن .
اگه بتونیم به زمین انرژی الکتریکی تحمیل کنیم فلزات موجود در آن محوطه انرژی الکتریکی را جذب و قویتر سنس میشن و غیر فلزات بعلت رد دادن انرژی الکتریکی انرژی کمتری دارند و یابه چشم نمی یان ./.
یا اینکه :
اگه بتونیم به زمین انرژی الکتریکی تحمیل کنیم مثل شک الکتریکی انرژی ها و یون های موجود در آن محوطه آزاد شده یا تشدید میشوند که فلزات تشدید ولی گازها و یونها تخلیه و آزاد میشوند ./.
اگه موارد بالا درستند ، بفرمایید کدوم درسته وگرنه اصلاحش کنید و درستشو برای بنده و چندی از دوستان که این برامون سوال شده جواب بدین ./.
و مورد بعدی اگه ما یک خازن داشته باشیم که برقی معادل 500 یا 1000 یا خیلی بیشتر رو بخوایم در محوطه ی مورد نظر تخلیه کنیم چطور اینکارو بکنیم چون زمین نارساناست و خازن ما برقش وقتی در زمین خالی میشه که زمین رسانا باشه برای اینکار چه اقدامی انجام بدیم ؟ در مکمل آقا مجتبی چطور برق به زمین نارسانا منطقل میشه ؟ اصلا برقه یا فرکانس؟ و منظور از اینکه دوستان میگن ، مکمل هرچی ولتاژش بالاتر باشه، حذف کنندگیش بیشتره ، چیه ؟ ولتاژ قوی بچکار می یاد ؟ به همون کاری که من نوشتم یا نه چیز دیگه ای ؟ ممنون میشم اساتید و مطلعین مارو راهنمایی کنند ./.
لطفا آقا مجتبی شما هم نظرتونو بنویسید .
@};- پیشاپیش از جواب همه ی دوستان کمال تشکر رو دارم @};-

چهارشنبه 6 بهمن1394 - 2:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.دوستان کسی فرکانس جدید نداره؟؟مثلا برای طلای قدیمی؟ یا مثلا فرکانس حفره چنده؟؟؟

چهارشنبه 7 بهمن1394 - 2:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان،،
خدمت دوستانی که مثل من نمیتونن امپلی خوبی برای تقویت ردیاب موبایل درست کنن،،
من خودم چون از الترونیک سردرنمیارم،،به دوستان انجمن گفتم کمکم کنن که وقت نداشتن،،به خطر همونرفتم و خیلی اتفاقی یک تعمیرکار تلویزیون و کامپیوتر که خیلی وارده رو پیدا کردم،،به محض نشون دادن نقشه کیت،،ایشون به من گفت که این امپلی فایره و با توجه با اینکه قطعات استوک ضبط و کامپیوتر و...داره ،برای من یک کیت ضبط و پخش سونی قوی رو جدا کرد و سیمهای مربوط رو هم برام متصل کرد و اماده تحویل داد،،کلا با قطعات ۳۰۰۰۰تومن ازم گرفت و خیلی راضی هستم،،،
حالا کسایی که مثل من بلد نیستن،،اگر میخوان ادرس بهشون بدم و یا به اگر وقت ندارن به من بگن تا بدم براشون درست کنه و بفرستم،،
این مغازه الکتریکی در ،،مهر شهر کرج،،هست،، اگر احیانا کسی تمایل داره،ادرس بدم و میخواد پیام خصوصی بدن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 بهمن1394 - 10:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این هم کیت شماره۲ که میگفتن،قدرش کمتره،،اما کیفیت و دقتش از قبلی خیلی بهتر،
لطفا دوستان نظر کارشناسی بدن،،ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 بهمن1394 - 10:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستان من بعد از تستهای مختلف به این نتیجه رسیدم که فرکانسهایی که به موبایل میدیم،بعد از عبور از امپلی فایر و با توجه به قدرت و شکل ای سی امپلی،،فرکانسها تا حدودی فرق میکنن و باید در همون حدود عددی جدید برای اون فرکانس خاص پیدا کنیم،،هر کس فرکانسی مجزا،برای خودش،،مثلا فرکانس ۶۱۲ بعد از عبور از امپلی،،حساسیتش خیلی کم شد نسبت به طلا،،اما بعد از ازمایش فرکانسای بالا و پایین،،،۶۱۲.۲۰ فرکانس مناسبی بود که البته با یک امپلی دیگه با همون گوشی تست کردم که باز هم متفاوت بود،،،

جمعه 16 بهمن1394 - 2:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من تازه مکملتون رو تهیه کردم ممنون میشم لینک دانلود نرم افزار اندورید رو برام اپ کنید

دوشنبه 10 اسفند1394 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
با سلام به دوستان
از اونجا که مکمل تاثییر بسیار مثبت تو ڌرات داره آیا راه اندازی حڌف کننده با ترانس سه ولت با امپلی 2003 چقدر برق میده؟ برای فشار نیومدن امپلی نسوزه مقاومت میخواد؟ آیا تا عمق سه متر میشه روش حساب کرد رو نقطه تست میکنم و اگه دو تا از همین پراب بزنم چطور؟

دوشنبه 2 مهر1396 - 3:00am

با سلام خدمت دوستان و عزیزان
من حدود یک سال با این ردیاب کار کردم و بعد از بیش از پنجاه بار حفاری میخوام تجربمو اینجا بنویسم شاید به یکی عزیزان کمکی بکنه
ردیاب 35 جنس هم میزنه خطا هم میزنه
من یک محیطی ساختم که در طی این یک سال هرچی عامل خطا چه طبیعی چه غیر طبیعی در این محیط چال کردم
یک عدد مس هم حدود یه سال پیش تو این محیط چال کردم
وقتی با ردیاب 35 وزن بالایی بهش میدیم ردیاب درست میره سراغ یون این فلز یا هرچیزی که اونو زدین این یون در نقطه ای قیچی میشه که سمت شمال مغناطیسی هستش و با فاصله ای به اندازه عمق تا انتن هامون سمت شمال مغناطیسی رو میزنه یعنی وقتی ما 2دمتر عمق میزنیم و یک متر و بیست هم انداره دستها تا زمین هستش باید از سمت نقطه ای که گرفتیم به سمت جنوب مغناطیس سه متر و بیست سانت برویم نقطه اصلی ما میشه
با وزن در حد چند صد گرم میتونین روی نقطه اصلی قیچی کنین
مورد دوم اینکه فلز واقعی با استفاده از مکمل در وزن صفر قیچی نمیشه و فقط این ذرات و سفال هستش که با وزن صفر باز هم قیچی میشن
مورد سوم فرکانس 163.3 که همه به عنوان نقره میشناسن من با این فرکانس چهل گرم طلای 18 عیار که در این محیط مادر دوستم در عمق نیم متری چال کرده بود رو تونستم پیدا کنم البته ناگفته نماند محیط پر از عامل خطا که فقط با مکمل روی طلا قیچی شد و من فکر میکنم که این فرکانس طلا هست نه نقره
در کل ردیابی فقط تجربه میخواد انشاالله همگی بتونیم به بار واقعی بزنیم بعد از این همه اوارگی و درموندگی تو بیابون ها
اگه کسی نظری داره میتونه بگه و استفاده بکنیم ممنون

پنج شنبه 2 آذر1396 - 10:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 187 , 188 , 189 , 190 , 191 , 192 , 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure