انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 3:49am

پاسخ به موضوع  [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10
 انواع ساروج و روش شکستن آن 
نویسنده پیغام

سلام دوستان ممنون از اینکه همچین سایت خوبی دارین بنده یک سوال دارم از اساتید گرامی که تجربه حفاری و روبه رو شدن با ساروج را دارن.بنده بصورت اتفاقی در جنگل با چند سنگ بزرگ مواجه شدم که در داخل انها چند سنگ به صورت دست چین گذاشته شده بود در کنار ان سنگها مقداری خاک را کنار زدم با سنگی مواجه شدم که شبیه یک حیوان تقریبا شبیه گراز بود بعد چند روز زیر سنگ شکل دار را کندیم اما زیرش خبری نبود متوجه شدم که این فقط یک علامت است دیگه ادامه ندادیم چون دستگاه هم نداشتیم من عکس رو براتون میفرستم اگه چیزی متوجه میشید لطفن راهنمایی کنید.

یکشنبه 25 مرداد1394 - 2:51pm

آیا این ساروج هست یا نه؟؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 26 دی1394 - 3:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام یکی از دوستان بنده تعریف میکرد از نصفه شب پشت کوه ده شون صدای خراش و پتک می اومد فردا صبح رفت
پشت کوه دید حفاری انجام شده البته نصف حفاری و پر کردن یه مقدار داخل چال حفاری خاک برداری کرد دید یه سنگ های کوچک
مکعب مربع و مسطتیل که به تازگی برش خورده بودن پیدا شد میگفت تعدادشون زیاد بود . اندازه انگشت اشاره بودن مسطتیلا
حالا نظر من و رفقیم اینکه اومدن با سنگ فرز شیار هایی با عمق 1سانت یا نیم سانت با فاصله 2یا 1.5ایجاد کردن به طول تقریبا یه متر ایجاد کردن سپس شیار هایی که با سنگ فرز ایجاد کردنو با پتک یا تیشه به طرز خاصی زدن کسارج 1سانت 1سانت خورد شده .......
حالا نظر شما چیه ? این فرضیه درست یا نه

یکشنبه 27 دی1394 - 4:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله ساروجه پرهام جان از این ساروج به ساروج زرد نام برده میشه که بعد از ساروج سیاه در رتبه سخترین ساروج ها هستش

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 27 دی1394 - 4:44pm

با درود خدمت دوستان .پس از تحقیق و کارشناسی گفتن این مواد طبیعی هست ولی من موندم اگه طبیعی هست تیکه سفال وسط ملات چیکار میکرد.و اینکه با فرکانس جدید رد کردم .مطالب خوبی در قسمت ردیاب بخش مکمل و فرکانسگیری گذاشتم خواستید بخونید

پنج شنبه 30 دی1394 - 12:56am

سلام دوستان کسی هست بدونه با گازوییل وصابون زرد مراغه میشه اسید درست کرد لطفا مقدارش چقد در چقدر باشه نسبت صابون به گازوییل

یکشنبه 4 بهمن1394 - 2:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure