انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 3:56pm

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7
 صحنه هایی که آدمو متاثر می کنه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود به همگی ..در مورد مار تو یکی از شهر های نزدیک ما هنگام خاک برداری یک منطقه ندونسته یه مار رو کشتن که 17متر طول و حدود 120 کیلو بود که کشته شد مار ها نژاد های گوناگونی دارن ..اینکه میگن مال بال دار بله وجود داره ولی نه اونطوری که پرواز بکنه و فقط پرشهاش بلندن یعنی وقتی میپره راخت سه متر تو هوا هست...و مار شاخدار بعضی از مارها هنگامی که سنشون زیاد میشه شاخ پیدا میکنن ولی اونا هم گونه ی مخصوصی دارن ..خلاصه انقدر موجودات عجیب غریبی تو دور و بر خودمون هستند که چون اطلاعات کافی در مورد منطقه هامون نداریم وقتی اونا رو میبینیم خیال میکنیم جن دیدیدم .ممکنه ماری که زیست گاه اصلیش یک کشور دیگه بوده باشه ولی بصورتی به دست انسان ها از اون منطقه به جاهای دیگه رفته باشه و خودش رو با شرایط اون منطقه وفق داده باش هیچ چیز بعید نیست چون خزندگان خیلی سریع خودشون رو با اب و هوای دیگه سازگار میکنن و ممکنه در طول این سازگاری ها فقط از لحاظ رنگ با یکم عوض بشن .........مثلا یه نوع ماهی در افریقا وجود داره هنگامی که اب برکه تموم میشه به عمق زمین میره و تا باران بعدی دوباره پیداش نیست ...

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 6 بهمن1393 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام واسه منم همچین اتفاقی افتاده بچه ها فقط نمیدونم باید باور کنم یا نه...
دایم ی زمینی داره که خودش مثل اینکه با بچه هاش تو قدیم حفاری میکنن به گفته خودش تو زدن اولین کلنگ تو اون هوای خوب یک دفعه هوا غمر در عقرب میشه اینام فرار میکنن.منم ی چند باری واسه ردیاب زدن رفتم اونجا که متاسفانه همین که میخوام شروع کنم ردیاب خراب میشه.تاحالا 3 تا ای سی سوزوندم اونجا.با اینکه تو خونه صد بار روشنش میکنم وتست کامل میگیرم.دوسه باری ام نقطه زن بردم البته شب بود همین که سیستمو راه انداختم صدای یک گلوله بالای سرم تو کوه پیچید با اینکه من دوربین شکاری همراهم هست وهمیشه دورو برمو خوب چک میکنم من اونجا شکارچی ندیدم وشکارچی هم شب تیر نمیندازه خلاصه چندین بار سعی کردم برم کارو تموم کنم ولی اصلا نمیشه که نمیشه دایم میگه اونجا تلسم داره ولی فعلا که تلسمش واسه من خرابی بی دلیل بوده و چیزای عجیب دیگه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 6 بهمن1393 - 1:16pm

ژنرال سلام انشالله خوبى و مثل هميشه پر انرژى چند تا سئوال در باره سنگ ماهى ومجسمه صورت واقعى كه تو قسمت سئوالات باستان شناس گزاشتم كمكم ميكنى! مرسى ازشما البته خودمم يه كوچيك متوجه علائم هستم ووسائلم خوبه ولى مشورت وهمفكرى اونم با كسى كه بجوز علم عشقشم داره يه چيزه ديگس

دوشنبه 19 مهر1394 - 12:02am
مدیر سایت
مدیر سایت

ژنرال ؟!!! کجاست خیلی وقته خبری ازش نیست !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 4 آذر1394 - 12:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان
یه چیز بگم شاید قبول هم نکنید و مزحک هم به نظر بعضی دوستان برسه ولی من میگم

دوستان چه با امزاده چه با مکان های دینی و مذهبی شوخی نکنید (اگر چه خودم اعتقادی به دین ندارم و به خودم ربط داره )
من خودمو یک ایرانی میدونم و وظیفه خودم میدونم که به اعتقادات دیگران احترام بگذارم و اگر کاری باعث لطمه زدن به مقدسات دیگران بشه به هیچ وجه انجام ندم .

مثلا همین حمزه علی که دوستان بش اشاره کردن اگر چه حدود 8 تن طلا ازش بردن و هیچ ارگانی هم گردن نمیگره (از نیرو انتظامی و حلال احمر و میراث فرهنگی بودن با ماشین های دولتی و الان هیچ کودومو نیست و بارم نیست )
ولی مردم بش اعتقاد داشتن و بعضی ها همون رو بهونه میکردن برای ارتباط خودشون با خدای خودشون ولی الان ....

پنج شنبه 12 آذر1394 - 3:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure