انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:48am

پاسخ به موضوع  [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21  بعدی
 کمک در مورد زالوت روسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jegvar نوشته است:
فکر کنم نتیجه گیری این شد که , زالوت دستگاهی هست در حد ایمیجر سونی که کا ایکس اس میفروشه,
هرکی منظورما فهمید دمش گرم

احسنت. یکی از بهترین تعریفهاست برای این شبح. :D

چهارشنبه 1 مهر1394 - 3:44pm

این تاپیک چرا خوابیده . اگر شوخی کمتر بشه موضوع جالب تر میشه.
در واقع باید گفت زالوت وسیله ای بسیار جالبیه ولی مشکل این دستگاه اینه که هر بار که اسکنی انجام میده با برخورد فرکانس به جنس دستگاه فیلتری رو می سوزونه که کمی پولش نفس گیره .این دستگاه دیگه تولید نمیشه و فقط چندتا وارد ایران شده . پس دنبال چیزی باشید که حداقل محدود نباشه به این میزان.

سه شنبه 6 مهر1394 - 12:59am

اگر کسی عکسی داشت بزاره خوشحال میشیم . چون همه در حد شنیدن میدونیم این چیه و بس

سه شنبه 6 مهر1394 - 1:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

h4midreza نوشته است:
دوستان اسم اصلی زالوت آنومالی هست.

=)) =)) =))
:)) :)) :))
سلام بر دوست عزیز
حداقل یک سرچ تو اینترنت میکردی بعدش اسم برای زالوت انتخاب میکردی
آنومالی چیه دیگه داداش
:D :D :D :

جمعه 10 مهر1394 - 2:35pm

Dustin hoffman نوشته است:
h4midreza نوشته است:
دوستان اسم اصلی زالوت آنومالی هست.

=)) =)) =))
:)) :)) :))
سلام بر دوست عزیز
حداقل یک سرچ تو اینترنت میکردی بعدش اسم برای زالوت انتخاب میکردی
آنومالی چیه دیگه داداش
:D :D :D :

عزیز انومالی میشه ناهنجاری مثلا توی انجام مگنتومتری معادن سنگ اهن میگن یه انومالی وجود داره یعنی بعد از انجام زئوفیزیک(مگنتومتری) وکزارش حاصل از ان مشخص میشه یه انومالی با طول وعرض وارتفاع مشخص وعمق ان مثلا 1000000 تن ذخیره اهن مگنت داره :)

پنج شنبه 16 مهر1394 - 10:41am

زالوت به کما رفته دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه 10 آبان1394 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزيز خواهش ميکنم از فکر اين دستگاه بيرون آمده و از بيهوده دامن زدن به اين مسئله جلوگيرى کنيد زيرا هيچ سودى براى هيچکدام از ما حاصل نخواهد شد.
دستگاهى که با انرژى اتمى کارکند اپراتور بايد لباس سربى به قطر 5سانت به تن کند تا از تشعشعات در امان بماند.در کوه و کمر با وزن چند صد کيلو لباس که.....تنها حسن آن حفاظت در مقابل گلوله هاى نيروى انتظامى خواهد بود.ضدگلوله خواهيد بود.
دور از شوخى دستگاهى که کسى نديده و با آن کار نکرده و در دسترس نيست ديگر تبادل اطلاعات چه سودى خواهد داشت.حال اينکه اطلاعات غلط را چشم پوشى کنيم.به نظر اين حقير اين بحث بى فايده است.
اما بنده تصميم گيرنده نبوده و به شخصى جسارت نميکنم.دست شماست برادران گلم.

پنج شنبه 21 آبان1394 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
دکترمیلاد نوشته است:
دستگاه بفروش رسید از دوستان عزیز خواهش میکنم که دیگه پیام خصوصی ندهند

یه روز یه مرده که زبونش میگرفته میره داروخونه میگه اقا دودود مدود دارید؟طرف میگه دودود مدود چیه؟ میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش!یارو میگه منکه نمی فهمم چی میگی بزار همکارمو صدا کنم. همکارش میاد به یارو میگه چی می خوای؟طرف میگه دودود مدود.همکاره میگه چی؟؟؟ میگه دودودمدود!میگه دودود مدود چیه؟؟؟طرف میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش!!یارو میگه منکه نمی فهمم چی میگی.بزار به رییس داروخونه بگم بیاد:بعد رییس داروخونه میاد میگه چی می خوای؟؟؟؟؟؟؟مرده هم میگهدودودمدود. رییس داروخونه میگه دودود مدود چیه؟؟!!!میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش.رییسه میگه صبر کن من یه کارمند آبدارچی دارم عینخودت حرف میزنه.بعد کارمندشو صدا میکنه کارمنده میاد میگه:دی میدای؟؟؟یارو میگه دودود مدود.میگه دن تا می دای؟؟؟میگه دودا. میره یهچیزی از اون پشت میاره میده به یارو اون هم میره. بعدش رییس دارو خونهمیگه چی می خواست؟؟ میگه دودود مدود.میگه دودودمدود چیه؟؟؟میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش. رییسه میگه من که نمی فهمم تو چیمیگی برو بیار ببینم چیه!!!!!! بعد یارو میگه:نَدالیم.دودا داتیم دادَم بُلد!!!!

داستان این دستگاه اینه....

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

پنج شنبه 21 آبان1394 - 7:51pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
دکترمیلاد نوشته است:

یه روز یه مرده که زبونش میگرفته میره داروخونه میگه اقا دودود مدود دارید؟طرف میگه دودود مدود چیه؟ میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش!یارو میگه منکه نمی فهمم چی میگی بزار همکارمو صدا کنم. همکارش میاد به یارو میگه چی می خوای؟طرف میگه دودود مدود.همکاره میگه چی؟؟؟ میگه دودودمدود!میگه دودود مدود چیه؟؟؟طرف میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش!!یارو میگه منکه نمی فهمم چی میگی.بزار به رییس داروخونه بگم بیاد:بعد رییس داروخونه میاد میگه چی می خوای؟؟؟؟؟؟؟مرده هم میگهدودودمدود. رییس داروخونه میگه دودود مدود چیه؟؟!!!میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش.رییسه میگه صبر کن من یه کارمند آبدارچی دارم عینخودت حرف میزنه.بعد کارمندشو صدا میکنه کارمنده میاد میگه:دی میدای؟؟؟یارو میگه دودود مدود.میگه دن تا می دای؟؟؟میگه دودا. میره یهچیزی از اون پشت میاره میده به یارو اون هم میره. بعدش رییس دارو خونهمیگه چی می خواست؟؟ میگه دودود مدود.میگه دودودمدود چیه؟؟؟میگه همونکه دَدَبُدو دِدَنمیدَنَنِش. رییسه میگه من که نمی فهمم تو چیمیگی برو بیار ببینم چیه!!!!!! بعد یارو میگه:نَدالیم.دودا داتیم دادَم بُلد!!!!

:)) :)) :)) :)) :)) دققققییییقاً

پنج شنبه 21 آبان1394 - 9:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

محمد نوشته است:
دکترمیلاد نوشته است:

:-BD :))

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 23 آبان1394 - 9:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 208 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure