انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:49am

پاسخ به موضوع  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید:
1-بله ، طلسم وجود دارد و میشود اثباتش کرد. 47%  47%  [ 100 ]
2-خیر ، وجود ندارد و اثباتی هم ندارد. 53%  53%  [ 111 ]
مجموع آرا : 211

نظر سنجی{آیا به طلسم اعتقاد دارید؟} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر من آدم تا چیزی رو با چشم خودش نبینه نمیتونه نظر بده

جمعه 20 شهریور1394 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله من 100 در صدم من میگم هست خدم ی چیزایی دیدم

سه شنبه 14 مهر1394 - 10:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام با اجازه اساتید محترم . بنده هم به طلسم ولی از نوع فیزیکی و یا شیمیایی و نه از نوع خرافات ساخته ذهن بشراعتقاد دارم چون حداقل در زمانهای گذشته بشر در حد زمان و آگاهی خود برای حفاظت از جان و مال خود تدابیری می اندیشیده که بعضی از این تدابیر ساده و ابتدایی و بعضی هم مهندسی و حساب شده بودند که نوع دوم امروزه یا بعنوان طلسم و یا بنام تله شناخته شده است @};- @};-

یکشنبه 17 آبان1394 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که میگن طلسم وجود نداره. یجای دارم وسط جنگل شبو روز هم میتونند کار کنند با امنیت کامل یه اتاق بزرگه در عمق 5.5 متر که راه وردی هم داره و البته طلسم بسیار قوی که حتی ملا هم حاضر به کار در این مکان نشد و گفت کلا بیخیالش بشید. من صد متر جلوتر جلو در وردیش کار کردم اتفاقات عجیبی برام افتاد که فکرشم برام عذاب اوره. حالا عده ای خیلی راحت میگن طلسم وجود نداره :( :( :( در مورد این مکان هرکی دوست داشت در خدمتم. ولی هر اتفاق ماورایی هم افتاد پای خودشونه :YMBRINGITON:
ضمنا دوستانی که وارد کار هستند. من خاک چند مکانو که مشکوک بودمو بردم پیش ملا یه کاسه چوبی داشت که وسط کاسه یه میخ کاشته بود و زیر روی این کاسه جدول طلسمات بود. زره ای از خاک هر مکانو جداگانه داخل کاسه میریخت و با کمک یک انگشت خودش و یک انگشت من که زیر سر میخ قرار میدادیم کاسرو از زمین بالا میاوردیم. و بعد شروع به خوندن یه سوره ای کرد. خاک مکان اول هیچی نداشت. خاک مکان دومو قرار دادیم که کاسه یه نیم دایره چرخید که مربوط به در وردی همون مکانه. و خاک مکان سومو که ریختیم با خوندن اولین ایه کاسه شروع به چرخش کرد بقدری که نتونستم کنترلش کنم. و بعد به دوستم گفت شما بیا دوباره با خوندن اولین ایه شروع به چرخش کرد. همین مکانی که عمقش 5.5 متره. همونجا به ما گفت بعد از 70 سال هنوز همچین موردی ندیده بودم با این شدت. اینم بگم هیچ پولی هم از ما نگرفت @};- @};-

یکشنبه 17 آبان1394 - 12:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Mahdi نوشته است:
سلام دوستان
با اجازه برادر عزیزم ژنرال:
دوستان اگه همینجوری آدم بگه چیزی وجود داره نمیشه
مدرک نیاز هست.بنده بارها و بارها شنیدم میگن مثلا فلان جا طلسم مار داره یا طلسم عقرب داره و یا مثلا دست میزنی موجودی ظاهر میشه و ...
سوال اینجاست که چرا تا به حال هیچ فیلم و یا عکسی از این جور جاها تهیه نشده؟
مبحث تله ها که وجود داره بارها ازش عکسبرداری شده و حتی شاید فیلمهایی هم از عملکرد تله ها باشه
یه جا یه کلیپ بود که نوشته بود طلسم مار و توی یه تونل زیر زمینی به مار کبری داشت به دوربین حمله میکرد که این مار توی کل طبیعت رفتارش همینجوری هست(لااقل تو مستندها که همیشه اینجوی نشونش میدن) و بعید به نظر میرسه که اصلا ربطی به اون محل داشته باشه.ظمنا همونطور که قبلا هم یه جا توی همین انجمن ذکر کردم موادی وجود داره که مارها رو به خودش جذب میکنه و حتی ممکنه باعث رفتار غیر عادیشون بشه
تازه توی همون کلیپ هم که به نظر میومد چند مکان مختلف باشه و بعدا ادغام شده باشه آخرش مارها رو بدون استفاده از علوم غریبه "میکشن"
به نظر دوستان چرا فقط شنیده ها ای از مبحث طلسم هست؟ چرا هیچ کدوم از افراد حرفه ای و این کاره تا به حال با طلسم مواجه نشدن؟یعنی توی کوه و بیابون و زیر خاک مار و عقرب نیست که به آدم حمله کنه؟ موجودات وحشی نیست که به آدم حمله کنه؟ آیا همه اینا طلسمه؟
حالا کسی از دوستان هست که با مدرک(مستحکم) اثبات کنه وجود داره؟(اضافه کنم که بحث در مورد "طلسم روی دفینه" هست و بس.پس خواهشا با مبحث وجود جن و جادوگری و ... قاطی نشه)
بنده مشتاقانه منتظر همچین مدرکی هستم :-?

دوست عزیز وجود داره و یکی از مدرک هاشم تو قرآن ذکر شده و من خودم شخصا خودم خوندم
که من مختصر شده و عامیانه میگم که خداوند می فرماید: همانا که جنیان از مرگ سلیمان باخبر شدند (مربوط به لحظه افتادن سلیمان از رو اساش هست) و فهمیدن که دیگر کسی نمی تواند به آنها دستور بدهد شروع کردن به فرار کردن و جادوگری رو به انسان ها آموزش دادند
بله این بود معنی اون آیه ای که من خوندم پس با این اوساف میشه گفت جادوگری وجود داره و بعد اینه ریشه طلسم از جادوگری هست و بخاطره همینه می گن یهودی ها در عمر جادوگری در اون زمان 1 دنیا بودن

دوشنبه 21 آبان1397 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
در مورد طلسم خرس کسی شنیده یا تجربه داره ک مربوط به چاه میشع

دوشنبه 26 مرداد1399 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته نمیدونم تو این تاپیک قبلا نظرمو گفتم یا نه اگه گفته باشم دوباره میگم حقیقتش من هم به طلسم اعتقاد نداشتم و متاسفانه پیدا کردم . اما طلسم فقط مربوط به بار و دفینه نمیشه.معمولا جاهایی که اجاین زندگی میکنن یا میبینن که آدمیزاد داره یک کارهایی میکنه که به مزاج اینها خوش نمیاد هر کار دوست دارن میکنن.چند سال پیش یکی از آشناهامون به همراه چند نفر از دوستان میرن حفاری به گفته خودشون میگن زمانی که حفاریی میکردیم به طرف ما تیر اندازی میشد اما خبری از گلوله واین حرفا نبود من هم اصلا قبول نکردم چنین چیزی ممکن نیست آخه تا اینکه چند سال پیش سر یک زمین که نشون کرده بودم و هر بار اونجا میرفتم تا دستگاه بزنم سیستمم دود میکرد وقطعات آب میشدن اونم چند بار این اتفاق نادر افتاد واقعا نمیدونستم چی باعثشه تا اینکه یک شب فلزجو رو برده بودم بعد سرپا کردن شروع کردم به کاوش توی همون زمین که ی دفعه صدای بلندی مثل صدای گلوله بالای سرم شنیدم واقعا بلند بود نشستم نه نوری نه بوی باروتی نه آدمی که اونجا دیده باشم هوا هم کاملا تاریک ومن تنها بودم چند ساعت قبل هم از بالای کوه اومدم پایین که برم روی زمینهای کشاورزی که خیلی وقت بود درو کرده بودن و هیچ کسی هم اون اطراف نبود .دیگه به این نتیجه رسیدم این زمین طلسم شدست اخرش هم با چند نفر دوباره اونجا رفتیم و دستگاه زدیم هیچی نداشت مونده بودم پس چرا این زمین اینطوریه..
نظریه اول.اجاین این زمین رو پیش قباله عروس خانم کردن ودوست ندارن کسی اونجا باشه ی جورایی مصادره شدست وربطی به جنس و مال نداره
نظریه دوم.جنس داره در عمق بالا که دستگاه توانایی دتکت کردنش رو نداره وطلسمش هم به من ثابت شدست حالا اگه حفاریی میکردیم چه بلایی سرمون میاوردن.
اینجا بود که فهمیدم طلسم فقط وفقط به مال و دفینه ربط نداره میتونه هر چیزی باشه حتی یک درخت که فکرش نمیکنید که مشابه همین موضوع هم اتفاقا هست یک درخت طلسم شده که مردم آمریکا معتقدن نفرین شدست میتونین تو نت پیدا کنین :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 26 مرداد1399 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده حداقل پونصد سند خوندم بیرونم کم نرفتم نصفسندا نوشته طلسم دارد نصفش نوشته ندارد اونایی که نوشته دارد اول کتاب درموردش توضیح داده و اسم ایه قران یاهرچیزی که باید بکنی رو اول کتاب نوشته منم قبل ازتجاربم میگفتم وجود نداره باید برخورد داشته باشی تا بوجودش پی ببری نه اساتیدی ک تو نت هستن هر چیم تجربه دارن مطالب تو نته ک دس به دس شده بدون فعالیت بیرون

دوشنبه 27 مرداد1399 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اره واقعا.ببرستان گل.
بچه ها طلسم رعد وبرق یا طوفان هم داریم مگه..دیشب که تو این پیج پست گذاشتم امروزش با یکی از قدیمیا سر صحبت باز کردم یک داستانی از خودش نقل کرد اما چون میشناسمش وزیاد دروغ میگه باور نکردم اما چون خودش تنها نبوده وبا پسراش برای این امر خطیر رفته بودن ومیدونم اونا اهل دروغگویی نیستن شک کردم که حقیقت نداشته باشه.میگفت ما دوبار رفتیم یک جارو حفاری کنیم به محض اینکه کلنگ میزنیم زمین صدای عجیبی میاد بعد هوا به شدت خراب میشه بارونی و رعد برق دقیقا هم تابستون بوده وهوا کاملا صاف بعد اینکه فرار میکنن هوا به حالت قبل خودش برمیگرده ..و یک چیز دیگه اینکه همین بابا میگفت یک جای دیگه رفتیم مثل اینکه از این هاجی ملاها برده بودن به این بنده خدا میگه اینجایی که مارو آوردی طلسم داره وطلسمش به دست یک پسر بچه باز میشه وباید اسمش هم رضا باشه وگرنه کار نمیکنه البته ممکنه برای این بچه هم خطر جانی داشته باشه.گویا یک بچه هم از فامیل با همین اسم میبرن اما دلش نمیاد بلایی سرش بیاد وبرمیگردن..این چیزها واقعا هست :-o

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 27 مرداد1399 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله رعدو برقم زیاد شنیدم چن سال پیش رفته بودم اردبیل ی پیرمردی میگف یجارو کلنگ میزنم رعدو برق میزنه من گفتم قبول ندارم گفت بیا بریم بنده وقت نشد برم
در اسناد هم یکیش خوندم طلسم رعدو برق ولی برخورد نداشتم فقط طلسم خرس نمیدونم چیه ک تو سند نوشته

چهارشنبه 29 مرداد1399 - 12:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure