انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 11:47pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1395 , 1396 , 1397 , 1398 , 1399 , 1400 , 1401 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

rot نوشته است:
BALE HAST
AZ LF155 TA LF157 TO AX HAST
YE NO DIGAM HAST 057H KE SABZE VA KAMELAN NEZAMIE !VA 650DOLARE
KE AZ MANFIE 75 TA 160DARAJE TAHAMOL DARE

دوست عزیز ظاهرا شما علاقه زیادی دارین هر تاپیک این انجمن رو ابتدا به تصاویر خاص و سپس به انشای فینگلیش خودتون مزین کنین! ابتدا این رو عرض کنم در مورد شماره MAC157 توضیح مکفی چندین بار توسط بنده و دیگران عرض شد. خیر نوع MAC علیرغم جوابدهی ؛ کیفیت نوع LF رو نداره و در دیتاشیت جداگانه اون هم میشه به اختلاف چند پارامتر مهم پی برد. پس اگر دنبال نتیجه نهایی هستین فقط باید از LF157 استفاده کنین. وگرنه بنظر من LF357H فلزی میتونه از MAC157 بهتر باشه! نکته دیگه اینکه هیچ یک از شماره های مشابهی که به 5 یا 6 ختم میشن جوابگو نیستن! اخر شماره این ایسی باید حتما 7 باشه. یعنی 157 یا 257 یا 357. امیدوارم این اخرین باری باشه که این توضیحات رو عرض میکنم!
در ضمن جناب روت عزیز! فکر نمیکنین ماههاست دوستان چشم انتظار نوشتار فارسی شما هستن نه این همه تصویر که همه روزه از مدارات مختلف و قطعات مختلف تهیه میکنین و همراه با توضیح فینگلیش و ناخوشایند در تاپیکهای مختلف قرار میدین؟! هر کسی هستین و هر مقدار علم و تخصصی دارین ؛ اگر نمیتونین به ساده ترین درخواست معقول جمیع کاربران انجمن احترام بذارین متاسفانه من مجبور هستم شرمنده حضور شما در این انجمن بشم! هیچ یک از عذرهای شما هم پس از این همه مدت اصلا برای من قابل قبول نیست. فارسی کردن موبایل یا کامپیوتر یا حتی تهیه یک گوشی دیگه بمراتب ساده تر و کم هزینه تر از این همه کارهایی هست که شما هر روز دارین به نمایش میذارین! پس فقط تا فردا به شما فرصت میدم که از فونت فارسی استفاده کنین. بعد اون با اولین پست غیر فارسی اخراج میشین! لطفا هم با خوندن این پیغام مثل دفعات قبلی با کلام چرب و نرمتون به بنده پیغام خصوصی ندین! من نه به تعریف شما نیاز دارم و نه تایید شما!!! ;) :D

دوشنبه 20 مهر1394 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
حمید نوشته است:
rot نوشته است:
BALE HAST

دوست عزیز ظاهرا شما علاقه زیادی دارین هر تاپیک این انجمن رو ابتدا به تصاویر خاص و سپس به انشای فینگلیش خودتون مزین کنین! ابتدا این رو عرض کنم در مورد شماره MAC157 توضیح مکفی چندین بار توسط بنده و دیگران عرض شد. خیر نوع MAC علیرغم جوابدهی ؛ کیفیت نوع LF رو نداره و در دیتاشیت جداگانه اون هم میشه به اختلاف چند پارامتر مهم پی برد. پس اگر دنبال نتیجه نهایی هستین فقط باید از LF157 استفاده کنین. وگرنه بنظر من LF357H فلزی میتونه از MAC157 بهتر باشه! نکته دیگه اینکه هیچ یک از شماره های مشابهی که به 5 یا 6 ختم میشن جوابگو نیستن! اخر شماره این ایسی باید حتما 7 باشه. یعنی 157 یا 257 یا 357. امیدوارم این اخرین باری باشه که این توضیحات رو عرض میکنم!
در ضمن جناب روت عزیز! فکر نمیکنین ماههاست دوستان چشم انتظار نوشتار فارسی شما هستن نه این همه تصویر که همه روزه از مدارات مختلف و قطعات مختلف تهیه میکنین و همراه با توضیح فینگلیش و ناخوشایند در تاپیکهای مختلف قرار میدین؟! هر کسی هستین و هر مقدار علم و تخصصی دارین ؛ اگر نمیتونین به ساده ترین درخواست معقول جمیع کاربران انجمن احترام بذارین متاسفانه من مجبور هستم شرمنده حضور شما در این انجمن بشم! هیچ یک از عذرهای شما هم پس از این همه مدت اصلا برای من قابل قبول نیست. فارسی کردن موبایل یا کامپیوتر یا حتی تهیه یک گوشی دیگه بمراتب ساده تر و کم هزینه تر از این همه کارهایی هست که شما هر روز دارین به نمایش میذارین! پس فقط تا فردا به شما فرصت میدم که از فونت فارسی استفاده کنین. بعد اون با اولین پست غیر فارسی اخراج میشین! لطفا هم با خوندن این پیغام مثل دفعات قبلی با کلام چرب و نرمتون به بنده پیغام خصوصی ندین! من نه به تعریف شما نیاز دارم و نه تایید شما!!! ;) :D

تشکر مهندس حمید در مورد تایپ فینگلیش جناب rotحرف دل همه بچه های انجمن رو گفتین \M/ :-Q :-BD

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 20 مهر1394 - 3:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

sasanasadi نوشته است:
حمید نوشته است:
sasanasadi نوشته است:
با سلام خدمت مهندس عزیز و دوستان گرامی .
مشکلی تو دستگاه من هست که عدد دیلی رو با لوپ 45 عنکبوتی 6 میشناسه و عددهای زیر هم با راهنمای جناب مهندس همخونی نداره A576 B812 C814 .
کارهایی هم که انجام شده برای برطرف کردن این مشکل
تعویض ماسفت با نوع فلزی
شیلد کل جعبه
کابل استفاده شده کرمان تمام مس .
پروگرام مجدد
اگر دوستان راه حلی هست بفرمایید ممنون.

همونطور که قبلا عرض شد یکی از دلایل داشتن دیلی 6 درست پروگرام نشدن فیوز بیتهاست که البته منجر به کندی عملکرد کل دستگاه هم میشه. حالا اگر دستگاه شما با سرعت عادی کار میکنه و در 4 ثانیه بالا میاد پس این مشکل رو ندارین.
با توجه به اعداد شما مشکل میتونه از دیودهای 4148 و خازن 12 و همینطور دقت مقاومتهای 13 و 14 باشه. این دو مقاومت اگر خطای زیادی داشته باشن میتونه چنین مشکلی ایجاد بشه.

با سلام خدمت شما وتشکر بابت زحمات جنابعالی
قلبا دوست ندارم وقت جنابعالی و اساتید رو بگیرم ولی متاسفانه مواردی که فرمودید چک کردم و برخی قطعات رو تعویض نمودم وبرنامه جدید رو هم با فیوزبیتهای صحیح پروگرام کردم.
مشکل دیلی 6 پابرجاست یه لوپ دیگه هم برای فلزیاب BRNداشتم دیلی اون روهم 6 میشناسه البته منوی دستگاه به خوبی عمل میکنه و عدد A هم کمتر شده.اگر ممکنه راهنمایی کنید. البته پس از تعویض ماسفت 840 متوجه شدم که این یکی رو که نو خریدم همون مارک قبلی هست میتونه از این باشه؟ممنون عکس از مدار هم گذاشتم
مهندس جان اگه میشه ی راهنمایی بفرمایید امروز 3مدل 840 گرفتم بازهم مدار مشکل داره به فکرم زده یه برد جدید بسازم نظرتون چیه این دیلی از 6 تکون نمیخوره

دوشنبه 20 مهر1394 - 5:58pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
اگر به توضیحات دقت کرده باشین عرض کردم عدد C باید حتما تا حد قابل قبولی بیشتر از عدد B باشه. این مساله ظاهرا طبق اعدادی که ذکر کردین درست نیست و این خودش یکی از دلایلی هست که دیلی لوپ اینقدر کم در میاد. بسیاری از قطعات مدار از جمله مقاومتهای 390 اهمی و ماسفت و مقاومتها و خازنهای متصل به ایسی 357 و خود این آیسی مستقیما روی این مساله تاثیر دارن. احتمالا یکی از این قطعات مشکل داره.

دوشنبه 20 مهر1394 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
shadabad نوشته است:
از دو دوست عزیز جناب روت و ساسان تشکر میکنم بابت پاسختون و عکس ها @};-
فقط یه سوال دیگه جناب روت این lf157 که گذاشتین با پیشوند mac هست آیا خود lf157 هم پیدا میشه بدون این پیشوند؟

BALE HAST

JOOOOON NEZAMI ASLI AMRIKAEI
MAHSHAREH MAHSHAAAAAAR...
DADA MOTEFAVET BODAN KHEYLE BEHET KEYF MIDEH NA?
KEYBORDET FARSI NADARE KELIDE CAPS LOCK HAM KHARABE?

ADRESET RO KHOSOSI KON YE KEYBORDE NEZAMIE ASLI AMRIKAEI MAHSHAAAAAAAAR BARAT BEFRESTAM AZEZE DELAM.

دوشنبه 20 مهر1394 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام
اینهم از مقاومت 390 اهم 1%

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 20 مهر1394 - 7:56pm
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
سلام

از کجا خریدید و به چه قیمتی؟

دوشنبه 20 مهر1394 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
aminhorri نوشته است:
reza68 نوشته است:
سلام

از کجا خریدید و به چه قیمتی؟

هم چهره داره هم ایران میکرو

دوشنبه 20 مهر1394 - 9:21pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمید رفتی فینگیلیش rot رو درست کنی یکی دیگه شروع کرد به فینگیلیش نوشتن

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

دوشنبه 20 مهر1394 - 9:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

تشکر از مهندس حمید عزیز بابت توضیح کاملشون :ymhug: @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

دوشنبه 20 مهر1394 - 10:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1395 , 1396 , 1397 , 1398 , 1399 , 1400 , 1401 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mehdighz , vahid628 و 175 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure