انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:57pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 كمك براي خريد ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام
شیوه ردیابی مهمتر از خوده ردیاب هست
شما دو تا میله برنجی داشته باشید ولی روش صحیح کار کردن رو بدونید (نه بحسب تجربه و گفته ها) خیلی بهتره تا اینکه وقت خودتون رو با سیستم های مختلف تلف کنید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 17 مرداد1394 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
باربد نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
احتیاجی به گفتن بنده نیست پست های همین انجمن مطالعه بفرمایید مستفیض خواهید شد!

بله متاسفانه اکثر ما ایرانیها از روی نظرات و حرفهای دیگران حرف میزنیم و اون هم با قاطعیت!
برادر عزیز اگه شما کار نکردید و تجربه نداشتید و حداقل کارکرد ردیابهای گوناگون رو دست اپراتورهای حرفه ای ندیدید چطور عنوان میکنید فرقی باهم ندارند! آخه مگه میشه ردیاب 50 میلیونی و برند، با ردیاب چند میلیونی رده پایین فرق نکنه؟! امکان نداره همچین چیزی. خدایا صبر بده.

درود بر شما
اگه ردیاب خوبی دید سلام ما را هم به اون برسونید اون ردیابی که بتونه تفکیک کنه و خطای ذرات هیچ نداشته باشه وجود خارجی نداره خودتون را خسته نکنید چون نیست و شاید هیچوقت هم نخواهد بود اینکه می بینی یه ردیاب قیمت بالایی داره صرفا فقط خودشون یه قیمت الکی روی اون گذاشتند وبا بالا گذاشتن قیمت تبلیغات برای ردیاب خودشون میکنند

سلام و عرض ادب. نفرمایید استاد جاوید عزیز. آیا شما محصولات ماینلب رو مثلا سری gpx اون رو با پالسی های دستساز هم رده میدونی؟! مسلما نه. بقیه محصولات حتی غیر فلزیابی هم همین جریان هست خودتون هم خوب میدونید. هرکس اگه صحبتی این چنینی میکنه که همه ردیابها یک جورند بایستی حداقل ده نوع انواع ردیاب رو تست و اپراتوری کرده باشه اونم حداقل 6 ماه هر کدومو.
در مورد ذرات و تفکیک هم به همون قضیه برخواهد گشت، هر شرکتی که تبحر لازم رو داشته باشه مطمئنا جزئیات کارش رو فاش نمیکنه! درنتیجه محصولی با خطای کمتر نسبت به رقاباش به بازار روانه میکنه حالا با قیمت بیشتر! حالا بعضا این قیمت بالا به خاطر خاص بودن اون شرکت هم هست نمیشه گفت نیست، ولی بیشتر و بنظر من نود درصد، برای اون پیشرفتی هست که شرکت در مسائل فنی محصولاتش اتخاذ کرده. بدرود.

شنبه 17 مرداد1394 - 6:38pm
استاد
استاد

درود بر شما
دوست عزیز نقطه زن با ردیاب فرق داره از لحاظ کارایی.محصولات شرکت مینلب جتی 4500 قدرت تفکیک بین اهن پوسیده و فلزات دیگه را نداره حتی نمیتونه مس و طلا ی مدفون شده قدیمی را از هم تفکیک کنه

ردیاب یه دنیای ناشناخته بی در و پیکر داره گاه منتظرنتیجه یه ردیاب تا 4 ماه هم بودم ولی عاقبت همه اونها در برابر ذرات زانو زدند این یه حقیقت مطلق هست.اکثر کسانی که محصولات گران قیمت داشتند به یه نوعی باهاشون در تماس بودم بعضیها توی سایت بودند بقیه هم بیرون که جواب اخر همه اونها منفی بود.دستگاه ردیابی که صد درصد بزنه وجود خارجی نداره شاید بهترین اونها محصولات شرکت مینرو باشه که اونم ادم خاص خودش را میخواد باهاش کار کنه
پس در کنار ردیاب یه جی پی و یک لورنزz1 باید داشته باشید

شنبه 17 مرداد1394 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم با جناب جاوید هم عقیده هستم تا حالا با 5 نمونه ردیاب کار کردم که امسال پا تو سال پنجم میذاره که با این ردیابها کار میکنم چندین مورد کار کردیم و چه سرما و برفی که نخوردیم! چه هزینه هایی که متقبل نشدیم! چه خطراتی که به جون نخریدیم! اما نهایتا نتیجه همینی شد که جناب جاوید فرمایش دادند من نمیخوام ردیابی کاملا زیر سوال ببرم شاید مدارات محرمانه ای هم وجود داشته که حداقل 90% درست بزنه اما دسترس ما نیست یا حداقل من که ندیدم...!

یکشنبه 18 مرداد1394 - 9:32am

یکی از دوستام که تجربه ی کاری با چندین دستگاه رو داره میگفت ریفایندر دستگاه خوبیه، خیلی ها ازش نتیجه گرفتن ولی به خاطر کاراییش تقلبیش توبازار ریختس،میگفت ریفایندر ردیاب خوبیه ولی ردیاب امینیترون دیگه ما رو مستقیم برد سر بار،اون میگفت امینیترون بهتره

شنبه 24 مرداد1394 - 7:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

یکی از دوستان بنده میگفت ردیاب یون یاب داره که 50 میلیون خریدش اسمشم گفت یادم رفت
میگفت تا شعاع 2 کیلومتر میزنه و جنس هم باید بالای 3 کیلو باشه اگه اینطوری باشه که این دوستمون میگفت این ردیاب یه هیولاست و تمام زیرخاکیهارو افتاب بین میکنه!!!!
کسی چیزی در مورد این ردیاب شنیده؟

شنبه 24 مرداد1394 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

deepmax_z1 نوشته است:
یکی از دوستام که تجربه ی کاری با چندین دستگاه رو داره میگفت ریفایندر دستگاه خوبیه، خیلی ها ازش نتیجه گرفتن ولی به خاطر کاراییش تقلبیش توبازار ریختس،میگفت ریفایندر ردیاب خوبیه ولی ردیاب امینیترون دیگه ما رو مستقیم برد سر بار،اون میگفت امینیترون بهتره

خوب یا بد بودن ردیاب برمیگرده به دقت فرکانسی که داخل ردیاب برنامه نویسی شده و همچنین تطبیق ردیاب با بدن اپراتور بنظر من با هر ردیابی که کار میکنید سعی کنید با مد آزاد اون ردیاب دقیق ترین فرکانس هر عنصر مطابق با بدن خودتون پیدا کنید و حتی الامکان تا 1متر زیر خاک تستش کنید! در مورد یون یاب ها هم زیاد صحبت شده درسته که عمق بالایی میگیرند اما این که یه تیکه آجر یونیزه شده به جای طلا بگیره امکانش هست! جز اینکه در یک حالت خود فلز بگیره و در حالت دوم یون فلز! یعنی این دو حالت همزمان باهم کار کنند که هم دقت کافی در تشخیص فلز داشته باشه هم عمق خوبی بگیره...!

دوشنبه 25 مرداد1394 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هیچ کس با ردیاب خالی نمیتونه کاری بکنه اول ردیاب بعد نقطه زن در صورت تایید حفاری

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 12:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خواهشان تا حالا کسی با ردیاب رای فایندر اصلی بار زده یا شنیده؟؟؟خیلی برام مهمه ممنون میشم

جمعه 29 مرداد1394 - 1:38am

گلادیاتور بخر عزیز

چهارشنبه 8 مهر1394 - 10:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure