انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:43pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

Sahand_133 نوشته است:
با سلام
من از طريق اينترنت با سايت شما آشنا شدم. يه خونه قديمي بزرگ دارم كه مطمئن هم هستم از بودن بار در اين خونه. ميخواستم محبت كنيد راهنماييم كنيد چه دستگاهي را بايد تهيه كنم. هدف هم در عمق تقريبا 4-5 متره. آيا براي كار با دستگاه شما حتما بايد يه اپراتور حرفه اي بود؟ ممنون ميشم از راهنماييتون

با اجازه اساتید دیگر
ردیابی فکر نکنم جواب بده
اگر خونه مورد نظر در داخل شهر و کنار واحد های مسکونی دیگر باشه کار خیلی سخته چون این جور جاها دکل و کابل برق و غیره ... و جود داره و صد در صد تو کاره دستگاه تاثیر میزاره باید خیلی حرفه ای باشی تا اینجور مکانها نقطه زنی کنی اگه خونه بیرون از شهر باشه مثلا اطرافش برو بیابونو متروکه باشه راحتره
در مورد دستگاه هم با توجه به عمقی (5 متر) که گفتی صد در صد باید یه دستگاه تمام عیار داشته باشی مثلا دستگاههای که با تکنولوژی GPR کار میکنن که قیمتشون بالاست الیته با LORENZ X6 و Z1 با لوپ 1*1 هم میشه نقطه زنی کرد ولی باید اپراتورش خیلی حرفه ای باشه چون خونه خودش اسکلت و درب آهنی و..... داره و در کار دستگاه تاثیر زیادی میزاره ولی اگه بتونی دستگاهی مثل COBRA GPR تهیه کنی تا بتونی زیر پاتو ببینی فکر کنم موفق شی

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fandanguse نوشته است:
تنها ردیابی که میشه بهش اعتماد کرد همین ردیاب انجمن هست خوبیش اینه که خرید دارها با سازندش در ارتباط مستقیم هستن و تایپیک آموزش داره که این خیلی خوبه فکر نکنم ردیاب دیگه ای در دنیا اینطوری باشه فعلا که من منتظر مکمل هستم تا با ردیاب 35 بگیرمش

سلام دوست عزیز .
من با فرمایشت کاملا موافقم منتها فقط به عنوان یه پیشنهاد عرض میکنم که اگه تجربه کار با ردیاب رو ندارین بهتره منتظر تکمیل شدن مکمل نشین چون به قول دوستان تو همین چند تا پست اخیر یاد گرفتن اپراتوری ردیاب بسیار زمان بره . البته به نظر میرسه شما کار با ردیاب رو بلدین اما اگه مثل من ناشی هستین توصیه میکنم 35 رو بخرین و چند ماه باهاش تمرین کنین وقتی کاملا اپراتوری رو فول شدین تازه اون موقع مکمل به دردتون میخوره . من الان حدود دو ماهه 35 رو گرفتم هر روزم تمرین دارم هنوز نتونستم با آنتن ها خوب کار کنم .
موفق باشید .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 4:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممد گنججو نوشته است:
fandanguse نوشته است:
تنها ردیابی که میشه بهش اعتماد کرد همین ردیاب انجمن هست خوبیش اینه که خرید دارها با سازندش در ارتباط مستقیم هستن و تایپیک آموزش داره که این خیلی خوبه فکر نکنم ردیاب دیگه ای در دنیا اینطوری باشه فعلا که من منتظر مکمل هستم تا با ردیاب 35 بگیرمش

سلام دوست عزیز .
من با فرمایشت کاملا موافقم منتها فقط به عنوان یه پیشنهاد عرض میکنم که اگه تجربه کار با ردیاب رو ندارین بهتره منتظر تکمیل شدن مکمل نشین چون به قول دوستان تو همین چند تا پست اخیر یاد گرفتن اپراتوری ردیاب بسیار زمان بره . البته به نظر میرسه شما کار با ردیاب رو بلدین اما اگه مثل من ناشی هستین توصیه میکنم 35 رو بخرین و چند ماه باهاش تمرین کنین وقتی کاملا اپراتوری رو فول شدین تازه اون موقع مکمل به دردتون میخوره . من الان حدود دو ماهه 35 رو گرفتم هر روزم تمرین دارم هنوز نتونستم با آنتن ها خوب کار کنم .
موفق باشید .
@};-

ممنون از راهنمایییت دوست خوبم در مورد پیشنهادتون حتما فکر میکنم @};-

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 5:24pm

سلام. دوستان بنده یکی ردیاب انجمن و می خوام. ولی به اندازه کافی پول ندارم.اگه کسی دسته دوم فروشی داره بیزحمت پیام بزاره.
درضمن حتماً آقا مجتبي بایدتایید کنه ومن پول وبه حساب آقا مجتبی واریز کنم
البته بااجازه آقا مجتبی

یکشنبه 22 شهریور1394 - 12:13pm
مدیر کل
مدیر کل

محمد44 نوشته است:
سلام. دوستان بنده یکی ردیاب انجمن و می خوام. ولی به اندازه کافی پول ندارم.اگه کسی دسته دوم فروشی داره بیزحمت پیام بزاره.
درضمن حتماً آقا مجتبي بایدتایید کنه ومن پول وبه حساب آقا مجتبی واریز کنم
البته بااجازه آقا مجتبی

خواهش میکنم دوست من برای شما با یکی از کاربران صحبت کردم بچه اش مریض بود عمل لوزه داشت به پول دستگاه احتیاج داشت قراره با شما هماهنگ کنه میتونین به ایشون اعتماد کنین البته مبلغ اول به حساب بنده واریز میشه و منم دستگاه رو میگیرم ی سرویس میکنم تست میکنم براتون ارسال میکنم . دستگاه رو بصورت کامل بهتون میده دوست عزیز . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 22 شهریور1394 - 4:05pm

سلام. ممنون آقا مجتبی عزیز.
همینکه به فکرما فقراهستید ممنونم. بفرمایید چقدر بایدپرداخت کنم.
بازهم تشکر

یکشنبه 22 شهریور1394 - 6:32pm
مدیر کل
مدیر کل

محمد44 نوشته است:
بازهم تشکر

خواهش میکنم دوست من . قیمت رو ایشون تایین میکنند من با ایشون صحبت کردم با شما راه بیان و این کاربر از من تخفیف گرفته بودند . فکر کنم قرار شد به شما یک میلیون بدند . قیمت اصلی این دستگاه بصورت نو سه میلیون تومانه بدون حذف کننده . هرچند بنده برات سرویس کامل میکنم دستگاه رو مانند نو مثل روز اول فقط میخوام مشکل هر دوی شما حل بشه دوست عزیز

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 22 شهریور1394 - 7:50pm

سلام به همه دوستان

بنده هم دنبال دستگاه دست دوم 35 هستم البته با تائید کامل آقا مجتبی یعنی ایشون باید دستگاه رو ok بدن بعد پول به حساب خود آقا مجتبی میریزم

خواهش میکنم توی قیمت مراعات کنید انشااله که خدا خیر بده

از آقا مجتبی و بچه های سازنده این دستگاه هم تشکر

امیدوارم تمام اون مواردی که در مورد دستگاه عنوان شده درست باشه تا خودم با این دستگاه ار کشفیات عکس بذارم ، روی امثال (حالا اسم نمیبرم ) ........ کم بشه

انشااااااااااااااله

دوشنبه 23 شهریور1394 - 10:39am

اقا مجتبی عزیز ممنونم از بابت محبتهایی که نسبت به کاربرا دارین حداقل تو قسمت فروش قبول مسولیت میکنین.خدا بهت عمر بده.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 3:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
مجتبی نوشته است:
محمد44 نوشته است:
بازهم تشکر

خواهش میکنم دوست من . قیمت رو ایشون تایین میکنند من با ایشون صحبت کردم با شما راه بیان و این کاربر از من تخفیف گرفته بودند . فکر کنم قرار شد به شما یک میلیون بدند . قیمت اصلی این دستگاه بصورت نو سه میلیون تومانه بدون حذف کننده . هرچند بنده برات سرویس کامل میکنم دستگاه رو مانند نو مثل روز اول فقط میخوام مشکل هر دوی شما حل بشه دوست عزیز

AGHA MOJTBA MARAMETO ESHGHE!

قسمت !

شنبه 4 مهر1394 - 4:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure