انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:24pm

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 فروش اجناس به صورت مجموعه و کامل یا به صورت تکی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orcwarrior نوشته است:
باربد نوشته است:
اولا وقتی عقلت و شعورت نمیرسه که اون طلا حالا چه سکه باشه چه تندیس فرقی نداره، اگه بخواد ذوبش کنیم چقدر فرق داره با فروش اون و انتقال اون به خارج از کشور!!! حداقل ما مطمئن هستیم. که اگر سالم بمانند این اجناس اونوفته که مردم کشورهای دیگر در موزه ها از دیدن هنر غنی ایرانمان لذت خواهند برد و کسب آبرو و افتخار میشه برای ایرانیان. حالا این کار خوبه یا بریم ذوبش کنیم مردک!

در مورد اینکه از بچه های بالا هستم چه ربطی داشت آخه!!! :)) =)) میخوام چیکار کنم مگه عقل کل =))
از اون حرفای بی ربط بود که حتی نمیشه اسمشو جوک گذاشت! اینجا نیاز نداریم شعر بگیم موضوع تاپیک رو به انحراف نکشون :D برو یک تاپیک جدا بزن و شعروشاعری کن :-Q نظرت واسه خودت .

واقعا دست ننت درد نکنه با این تربیت کردن و ادبیاتت البته دنیای مجازیه دیگه هر کی میتونه پشت اسمش مخفی شه و هرچی بگه در شان من نیست بخوام مثل خودت جوابتو بدم ..
شماها اگه خیلی به تاریخ کشورتون اهمیت میدین تو سازمانتون نسخه هارو با رفیقاتو.ن هاپولی نمیکنین تازه تامین بودجه کشور از گنجینه های درست و حسابی کشور به کنار که کار خود شماست...الانم بالا بری پایین بیای من میگم شما یکی از همونایی....بهتره ادبیاتتم درست کنی چون زیاد به مخفی کردن خودت پشت یه ای پی بسنده نکن پیدا کردن تو دنیا مجازی خیلی راحتتر از اونیه که فکر کنی ...یه سرچ تو نت بزن (اشیانه) رو سرچ کن تا بعدا بهت بگم مردک کیه..گفتن این حرفا بیرون از اینجا مساویه با گونی حالا خوش باش فعلا... :ymparty:

چی داری بلغور میکنی واسه خودت??!! تربیت کردن من برحسب شعور و تربیت طرفمه! نمیدونی بدون اینجا ایرانه و بلانسبت پر از احمقهایی مثل تو :))
جونت بالا بیاد هی بگو بچه های بالا! اخه بچه های بالا سرشون میخاره بیان توی این سایتها?? بیان 4تا بدبخت بیچاره که از سر ناچاری اومدن اینجا بلکه چیزی یاد بگیرن برن بیابون 4 تیکه مفرغ پیدا کنن بفروشن بگیرند?!
جون مادرت برو پی کارت مسیر تاپیک رو عوض نکن حالم از امثال تو بهم میخوره. شرمم میشه هم وطنم باشی. دیگه جوابتو نمیدم برو پی کارت اگه بچه بالام یا پایین به خودم مربوطه برو پی کارت. گونی هم بزار جیبت شاید بدردت خورد مردک :-H

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 5:11pm

باربد نوشته است:
orcwarrior نوشته است:
باربد نوشته است:
اولا وقتی عقلت و شعورت نمیرسه که اون طلا حالا چه سکه باشه چه تندیس فرقی نداره، اگه بخواد ذوبش کنیم چقدر فرق داره با فروش اون و انتقال اون به خارج از کشور!!! حداقل ما مطمئن هستیم. که اگر سالم بمانند این اجناس اونوفته که مردم کشورهای دیگر در موزه ها از دیدن هنر غنی ایرانمان لذت خواهند برد و کسب آبرو و افتخار میشه برای ایرانیان. حالا این کار خوبه یا بریم ذوبش کنیم مردک!

در مورد اینکه از بچه های بالا هستم چه ربطی داشت آخه!!! :)) =)) میخوام چیکار کنم مگه عقل کل =))
از اون حرفای بی ربط بود که حتی نمیشه اسمشو جوک گذاشت! اینجا نیاز نداریم شعر بگیم موضوع تاپیک رو به انحراف نکشون :D برو یک تاپیک جدا بزن و شعروشاعری کن :-Q نظرت واسه خودت .

واقعا دست ننت درد نکنه با این تربیت کردن و ادبیاتت البته دنیای مجازیه دیگه هر کی میتونه پشت اسمش مخفی شه و هرچی بگه در شان من نیست بخوام مثل خودت جوابتو بدم ..
شماها اگه خیلی به تاریخ کشورتون اهمیت میدین تو سازمانتون نسخه هارو با رفیقاتو.ن هاپولی نمیکنین تازه تامین بودجه کشور از گنجینه های درست و حسابی کشور به کنار که کار خود شماست...الانم بالا بری پایین بیای من میگم شما یکی از همونایی....بهتره ادبیاتتم درست کنی چون زیاد به مخفی کردن خودت پشت یه ای پی بسنده نکن پیدا کردن تو دنیا مجازی خیلی راحتتر از اونیه که فکر کنی ...یه سرچ تو نت بزن (اشیانه) رو سرچ کن تا بعدا بهت بگم مردک کیه..گفتن این حرفا بیرون از اینجا مساویه با گونی حالا خوش باش فعلا... :ymparty:

چی داری بلغور میکنی واسه خودت??!! تربیت کردن من برحسب شعور و تربیت طرفمه! نمیدونی بدون اینجا ایرانه و بلانسبت پر از احمقهایی مثل تو :))
جونت بالا بیاد هی بگو بچه های بالا! اخه بچه های بالا سرشون میخاره بیان توی این سایتها?? بیان 4تا بدبخت بیچاره که از سر ناچاری اومدن اینجا بلکه چیزی یاد بگیرن برن بیابون 4 تیکه مفرغ پیدا کنن بفروشن بگیرند?!
جون مادرت برو پی کارت مسیر تاپیک رو عوض نکن حالم از امثال تو بهم میخوره. شرمم میشه هم وطنم باشی. دیگه جوابتو نمیدم برو پی کارت اگه بچه بالام یا پایین به خودم مربوطه برو پی کارت. گونی هم بزار جیبت شاید بدردت خورد مردک :-H

ولی ظاهرا شما یه گنجینه خوف پیدا کردی این تاپیکم زدی بلکم دو تا ادمو به دام بندازی واست مضشتری بیارن همشونو تحویل بدی .....بر عکس شماها همه جا هستین حتی تو همین سایت .... بعدشم باربود جوجو جوری که بابات باهاتون رفتار میکنه اینجا با بقیه رفتار نکن.لازم نیست شما شرمت بیاد که با من هم وطنی چون نیستی هموطنات تو عربستانن و لبنان بردار زحمتکش اینجا چیزی گیرت نمیاد چون همرو بالادستیات دارن صادر میکنن.

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان گرانقدر تجربیات یا شنیده هایی که از ادمهای خبره در این کار دارند لطف کنند و عنوان کنند سپاسگزارم. از اینکه برخی افراد مسیر تاپیک را عوض کردند کمال عذرخواهی را دارم @};- @};-
منتظر نظرات و پستهای گهربارتون هستم. :)

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 6:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیزم .معقوله فروش حکایتها بسیار داره از کجاش میخای بدونی.اکثر این خریدارهایی {خریدارنما} که میشنویم.همه و همه واسطه ای بیش نیستن.تو این کار گول ماشین شاسی بلند و کروات و حساب بانکی میلیاردی را نخور.بلانسبت همش حرف مفت میزنن.فقط وفقط در صورتی که با چشم {خودت} دیدی پول توی معامله ای جا به جا شد.آنوقت اسم خریدار بزار روش.اینی که خریدار میگه فقط باید مجموعه باشه همش حرفه.خریداری که خریدار باشه یه تیکه بزاری جلوش پولش را میشماره میده بهت.میدونی چرا میگن مجموعه مجموعه.چون میخوان 10 میلیارد جنس را بخرن 500 میلیون.دقیقا یک بیستم. تازه اونم اگه حریف بشی از دستشون پول بگیری.در مورد طلا و نقره بودن اجناس هم تفاوتهایی وجود داره.که بستگی به نوع کار داره.اول سکه را میگم سکه چه طلا {دوره اسلامی} و چه نقره به صورت کیلویی برحسب عیاری که دارند قیمت زده میشوند که اکثرا 10 الی 15 درصد زیر قیمت طلای جدید. سکه نقره هم بر حسب قیمت خودش.ولی اگه سکه طلا کار قبل از دوره عرب ساسانی باشد تعدادی را دونه ای و مابقی را کیلویی. ولی اگه کار. تندیس .شرابخوری .ریتون .زیور آلات و... باشه فرق میکنه.بستگی به نوع کاری{هنر} که روش پیاده شده و جنسش و قدمتش و در آخر {ریش صاحبش} خریداری میکنن.واینکه بدبختانه اکثر خریدارن فعلی فقط زرد {طلا} میخرن.سوالی بود در خدمتم.

دوشنبه 19 مرداد1394 - 5:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

karimi1000 نوشته است:
دوست عزیزم .معقوله فروش حکایتها بسیار داره از کجاش میخای بدونی.اکثر این خریدارهایی {خریدارنما} که میشنویم.همه و همه واسطه ای بیش نیستن.تو این کار گول ماشین شاسی بلند و کروات و حساب بانکی میلیاردی را نخور.بلانسبت همش حرف مفت میزنن.فقط وفقط در صورتی که با چشم {خودت} دیدی پول توی معامله ای جا به جا شد.آنوقت اسم خریدار بزار روش.اینی که خریدار میگه فقط باید مجموعه باشه همش حرفه.خریداری که خریدار باشه یه تیکه بزاری جلوش پولش را میشماره میده بهت.میدونی چرا میگن مجموعه مجموعه.چون میخوان 10 میلیارد جنس را بخرن 500 میلیون.دقیقا یک بیستم. تازه اونم اگه حریف بشی از دستشون پول بگیری.در مورد طلا و نقره بودن اجناس هم تفاوتهایی وجود داره.که بستگی به نوع کار داره.اول سکه را میگم سکه چه طلا {دوره اسلامی} و چه نقره به صورت کیلویی برحسب عیاری که دارند قیمت زده میشوند که اکثرا 10 الی 15 درصد زیر قیمت طلای جدید. سکه نقره هم بر حسب قیمت خودش.ولی اگه سکه طلا کار قبل از دوره عرب ساسانی باشد تعدادی را دونه ای و مابقی را کیلویی. ولی اگه کار. تندیس .شرابخوری .ریتون .زیور آلات و... باشه فرق میکنه.بستگی به نوع کاری{هنر} که روش پیاده شده و جنسش و قدمتش و در آخر {ریش صاحبش} خریداری میکنن.واینکه بدبختانه اکثر خریدارن فعلی فقط زرد {طلا} میخرن.سوالی بود در خدمتم.

درود دوست عزیز. والا تجربه نداریم شماها استاد هستین این صحبتهاتون مثل همون گنج هستش برای تازه کارها . ولی در قبال مقوله سکه فکر نکنم زیاد درست باشه چون کاربری بنام جناب ایران انسان با صداقتی هست و اکثرا انجمن میشناسنش گفته 133 عدد سکه سلجوقی طلا رو داده دونه ای 7تومن.
سلجوقیان هم که دوره اسلام هستش! :|

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 1:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

والا چی بگم حتما فروخته که میگه.{نخوردیم نونه گندم ولی دیدیم دست مردم} شما یه مقدار تحقیقاتت{بیرون از نت}را بیشتر کن خودت متوجه همه چیز میشی عزیزم.اونجایی که توی تاپیک قبلی گفتم {به چشم خودت} واسه الان بود.

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 4:34pm

محل اقامت: ایران-تبریز
داداش بردار ببر موزه تحویل بده هم خیال خودتو راحت کن هم برادران زحمتکش رو ;) ;) :D :D

ما به خدا اعقاد داریم

یکشنبه 22 شهریور1394 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده کاملا با اب کردن مخالفم
اکثر کسایی که میفتن دنبال اینکار از قیمت اشیا بی اطلاع هستند, وقیمت را برحسب قیمت طلا حساب میکنند,
و نمیدونند ملاک قدمت اشیا و زیبایی و نایاب بودنشون هست, مفرغ بوده که از طلا گرونتر معامله شده

خدا شاهده با یکی رفته بودیم حفاری , میگفت خدا کنه حداقل دو سه تا شمش طلا در بیاد, منم به شوخی گفتم نیم سکه یا بلیط سفر مشهدم دربیاد قبوله

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

دوشنبه 23 شهریور1394 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jegvar نوشته است:
بنده کاملا با اب کردن مخالفم
اکثر کسایی که میفتن دنبال اینکار از قیمت اشیا بی اطلاع هستند, وقیمت را برحسب قیمت طلا حساب میکنند,
و نمیدونند ملاک قدمت اشیا و زیبایی و نایاب بودنشون هست, مفرغ بوده که از طلا گرونتر معامله شده

خدا شاهده با یکی رفته بودیم حفاری , میگفت خدا کنه حداقل دو سه تا شمش طلا در بیاد, منم به شوخی گفتم نیم سکه یا بلیط سفر مشهدم دربیاد قبوله

اینجا ایرانه....یعنی کشوری که....هرچی دربیاری باعثه بدبختیه :)
داداش کسی دوست نداره آب کنه اما خودشون آب میکنن شماحساب کن ده هزارسکرو چندتاشومیذارن موزه؟خودمیراث آب میکنه میفروشه.
بحث سره قیمت نیست سردردسرفروششه.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 1:04pm
آواتار کاربر

سلام
توی اینترنت ، قیمت سکه ها رو همش اشتباه زدن.
اخه سکه ی عتیقه و باستانی از سکه ی بهارازادی ارزون تر میشه..
در مورد قبمت سکه محمدرسوالله نظرتون چیه
و قیمت 333 تا سکه ی طلا ی زمان شاه های قاجار چنده

چهارشنبه 18 آذر1394 - 7:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure