انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 8:36am

پاسخ به موضوع  [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 ردیاب یونانی ری فایندر RayFinder 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

نه بابا خارجیا الکی گفتن کسی که خبره ردیاب باشه چاله خالی نمیزنه یا حداقل خیلی کم میزنه.انقدر استاد هست توایران که بدون نیاز به نقطه زن وفقط با ردیاب جنس میزنن که حدوحساب نداره

یکشنبه 22 شهریور1394 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

وقتی جایی رو ردیاب میگیره کسی نمیدونه اون زیر چیه .... فقط شما باتوجه به فرکانسی که به دستگاه دادی میفهمی که مثلا طلا رو گرفته .... با روش حجم گیری میفهمی که حجمش چقدره ... مثلا به شما به اندازه نیم متر حجم میده .. حالا معلوم نیست یک کوزه طلا هستش یا مثلا یک مجسمه طلا ....

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 22 شهریور1394 - 10:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

خب معراج جان من نمیتونم حجم گیری کنم خیلی آسان برام توضیح بده سری قبل خیلی سخت توضیح دادی؟

یکشنبه 22 شهریور1394 - 12:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام معراج جان .
عزیز سوالا زیاده میدونم پاسخ دادن به همشون حسابی وقتت رو میگیره . بنابراین من همینجا منتظرم یه خورده سرت خلوت شه و یه نفسی تازه کنی تا بازم سوالام رو ازت بپرسم . ;)
نوکرتم .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

یکشنبه 22 شهریور1394 - 3:34pm

درود به دوستان عزیز
یکی از دوستان قصد خرید ردیاب ری فایندر داره.
اگه از دوستان کسی هست که روش تشخیص اصل از تقلبیش رو میدونه لطفا کمک کنه سرش کلاه نره

جمعه 2 مهر1394 - 12:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

ریفایندر عالیه عالیه عالیه عالیه عالیه دم خداشون گرم واسه وسیلشون ^:)^ ^:)^ ^:)^

یکشنبه 10 آبان1394 - 4:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید این جملات صحیحه ،در مورد ریفایندر .از زبان یک دوسته

طول موج متغییر رو سی پی یو بسته به نوع خاک و مواد معدنی خاک البته بسته به نوع شکل موج تایین میکنه که بهتر نفوذ کنه رایفایندر 3شکل فرکانس میفرسته البته اتومات یکیش انتخاب میشه و شما دستی میتونی عوضش کنی سرعت 40 مگا بیت بر ثانیه و میکرو پ 16 بیت و استابلایزر که باعث رگوله شدن طول موج میشه اهمیت ثباتشو میرسونه اینا از قول سازنده بود

یا الله

سه شنبه 24 آذر1394 - 9:46am
مدیر کل
مدیر کل

خیر بیشتر مواردی که ذکر کردین صحیح نیست و صرفا تبلیغات شرکت سازنده یعنی گلد دتکتور هست. صحت اینها رو براحتی میشه با اسکوپ ارزیابی کرد.

سه شنبه 24 آذر1394 - 3:36pm

بی نقص کار میکنه البته برای من شاید اینجوری هست که از بس ردیاب داخلی کار کردم هر جور تو سری دستگاه میدونم من یک روزه کاملا قلقش دستم اومد دستگاه خوبی هست کم خطا داره با اسکوپ حرفه ای هم زدم تمام موارد ذکر شده دقیق دقیق دروغ نیست تبلیغ الکی نیست .من 3 جا قبلا با ردیاب ........ گرفته بودم و نقطه زن ..... زدم که با این ردیاب هر 3 رد دادم برای اطمینان یکی که از همش قویتر بود مثلا دادم کار کردن .پوچ پوچ .واسه همین کارکردشو من تظمین میکنم .

پنج شنبه 7 بهمن1394 - 2:44am
مدیر کل
مدیر کل

لطف کنین از حالاتی که فرمودین طبق اسکوپ درست بوده تصویر بگیرین و قرار بدین.

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 1:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 182 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure