انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 12:40pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام من تازه عضو این انجمن شدم و میخواستم ردیاب رو سفارش بدم شرایط سفارش و ارسالش رو نمیدونم به چه صورتی هست میشه بیشتر توضیح بدین

جمعه 21 اسفند1393 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا مجتبی خیلی لطف کردین من منتظر هستم تا این ردیاب حرفه ای به دستم برسه تا کاوش های واقعی رو با این ردیاب شروع کنم

شنبه 23 اسفند1393 - 4:05pm

با سلام
من قصد خرید ردیاب اقا مجتبی را دارم
یک عدد نقطه زن rover c2 شرکت او کا ام هم دارم
ایا امکان اموزش حضوری وجود داره؟
من اموزش نقطه زن را در دیره دبی توسط مهندس المانی فرا گرفتم بعدش دستگاه را تهران تحویل دادند
اگه امکان تست و اموزش حضوری وجود داره من خریدارم

دوشنبه 26 مرداد1394 - 10:06pm
مدیر کل
مدیر کل

akbar_2258 نوشته است:
با سلام
من قصد خرید ردیاب اقا مجتبی را دارم
یک عدد نقطه زن rover c2 شرکت او کا ام هم دارم
ایا امکان اموزش حظوری وجود داره؟
من اموزش نقطه زن را در دیره دبی توسط مهندس المانی فرا گرفتم بعدش دستگاه را تهران تحویل دادند
اگه امکان تست و اموزش حضوری وجود داره من خریدارم

سلام دوست من هرچند بنده حضوری کسی رو نمیپذیرم اما سعی میکنم به یکی بگم به شما اموزش و تست بده میتونین با شماره من تماس بگیرین
09016300492

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 26 مرداد1394 - 10:27pm

با سلام خدمت دوستان و عزیزان
خدمتتون معروضم که بنده دوماهی هست در اینترنت دنبال یه دستگاهم که با اون بتونم یه حیاط بزرگ خونه و همچنین یه زمین باغ را کاوش کنم. البته حدوحدود محل را میدونم. عمق کار هم بالای چهار یا پنج.متره. لطفا راهنماییم کنید. همچنین در این سایت چطور میتونم با کارکرد دستگاه ردیاب 35 آشنا بشم؟ در عکسش هیچ سیمی به آنتنها وصل نیست پس یعنی بدون سیم کاردوماهی؟ از اعضاء محترم تشکر میکنم.

چهارشنبه 17 شهریور1394 - 1:12am

سلام دوستان

خریدار یک دستگاه 35 انجمن بصورت دست دوم و خیلی تمیز هستم

نمیدونم ولی ایکاش خوده آقایون مدیرای محترم که شناخت کامل دارن دستگاه دست دوم رو تست میکردن و زحمت فروش رو میکشیدن.

من هم مثل همه دستگاه نو رو خب خیلی بیشر دوست دارم ولی متاسفانه توانایی خرید بالا ندارم.

آقا مجتبی ای کاش به ما کاربرای جدید هم مثل قدیمیها تخفیف میدادی

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 10:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Sahand_133 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و عزیزان
خدمتتون معروضم که بنده دوماهی هست در اینترنت دنبال یه دستگاهم که با اون بتونم یه حیاط بزرگ خونه و همچنین یه زمین باغ را کاوش کنم. البته حدوحدود محل را میدونم. عمق کار هم بالای چهار یا پنج.متره. لطفا راهنماییم کنید. همچنین در این سایت چطور میتونم با کارکرد دستگاه ردیاب 35 آشنا بشم؟ در عکسش هیچ سیمی به آنتنها وصل نیست پس یعنی بدون سیم کاردوماهی؟ از اعضاء محترم تشکر میکنم.

سلام. به فلزجو خوش اومدین.
دوست عزیز اولا ردیابی کار هرکسی نیست و خیلیها ول معطلند. مجال توضیحات بیشتر نیست، در حد پاسخ به سوالاتت فقط بگم شما در بخش اپراتوری ردیاب همین انجمن میتونید نحوه کار با ردیاب 35 رو یاد بگیرید تمامی توضیحات داده شده. در ارتباط با سیم هم باید خدمتت عارض شوم که بله سیم هم داره و دوتا خروجی باکس ردیاب به دسته ها وصل میشه و شما میتونید با سیم ردیابی کنید، البته قابلیت ردیابی بدون سیم هم به واسطه وجود آنتن های تلسکوپی میباشد اما دوستان و اساتید کار, پیشنهاد نمیدهند بدون سیم ردیابی شود. اگه تا حالا با ردیاب کار نکردید راه طولانی در پیش دارید. موفق باشید.

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 11:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

تنها ردیابی که میشه بهش اعتماد کرد همین ردیاب انجمن هست خوبیش اینه که خرید دارها با سازندش در ارتباط مستقیم هستن و تایپیک آموزش داره که این خیلی خوبه فکر نکنم ردیاب دیگه ای در دنیا اینطوری باشه فعلا که من منتظر مکمل هستم تا با ردیاب 35 بگیرمش

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 12:19pm

با سلام
من از طريق اينترنت با سايت شما آشنا شدم. يه خونه قديمي بزرگ دارم كه مطمئن هم هستم از بودن بار در اين خونه. ميخواستم محبت كنيد راهنماييم كنيد چه دستگاهي را بايد تهيه كنم. هدف هم در عمق تقريبا 4-5 متره. آيا براي كار با دستگاه شما حتما بايد يه اپراتور حرفه اي بود؟ ممنون ميشم از راهنماييتون

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Sahand_133 نوشته است:
با سلام
من از طريق اينترنت با سايت شما آشنا شدم. يه خونه قديمي بزرگ دارم كه مطمئن هم هستم از بودن بار در اين خونه. ميخواستم محبت كنيد راهنماييم كنيد چه دستگاهي را بايد تهيه كنم. هدف هم در عمق تقريبا 4-5 متره. آيا براي كار با دستگاه شما حتما بايد يه اپراتور حرفه اي بود؟ ممنون ميشم از راهنماييتون

خیلی حرفه ای تر از اون چیزی که فکرشو میکنی
تازه در اینصورت میتونی تو بیابون موفق بشی نه تو خونه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 3:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure