انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:38pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 فروش مکمل جدید ردیاب FPL-35 با دقت 3 رقم اعشار و قدرت بالا 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

مهندس جان یه مشکلاتی بوجود اومده بود کار داشت نهایی میشد که استپ خورده بود به حمدالله گیرشو پیدا کردم و انشاالله بزودی اعلام میکنم . باید منو ببخشید بخدا منم پیگیر این قضیه بودم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 19 مرداد1394 - 12:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

ایشالا زودتر نتیجه معلوم بشه . استاد جاوید هم چند روز پیش نوید خبرای خوب دادن . امید که تا قبل از رسیدن فصل سرما یه فرجی بشه و تایم و هوای خوب رو از دست ندیم
آرزوی توفیق @};- @};-

جمعه 23 مرداد1394 - 3:40pm

دوستان تخصصي صحبت ميكنيد . يكم اگه ميشه در حدي كه ما هم متوجه بشيم لطفا اطلاعات بديد. كار مكمل چيه و چه كاري را تكميل ميكنه؟

چهارشنبه 18 شهریور1394 - 9:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
Sahand_133 نوشته است:
دوستان تخصصي صحبت ميكنيد . يكم اگه ميشه در حدي كه ما هم متوجه بشيم لطفا اطلاعات بديد. كار مكمل چيه و چه كاري را تكميل ميكنه؟

DOSTE AZIZ MOKAMELE SINOSI HAZF KONANDAST !
KHABARAY KHOBI DAR RAHE!!!

قسمت !

شنبه 4 مهر1394 - 4:06am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خود دستگاه اجرایی شده و شما روی شمایلش معطلين؟ یا نه ، خود طرح فعلا کار داره و به طراحی باکس و جعبش نرسیده. منتظرم بیش از حد. ;;)

چهارشنبه 29 مهر1394 - 3:59am
مدیر کل
مدیر کل

دستگاه کارهای اجراییش تقریبا تمام شده تمام قطعات خریداری شده جعبه و کیف سامسونت هم به تعداد خریداری شده ترانس هم با هسته فریت بصورت حرفه ای پیچیده شده با شش خروجی که این 5000 ولت به شش قسمت مساوی تقسیم شده یعنی خروجی یک با ولتاژ پایینتر مثلا 800 ولت با امپر بیشتر و همینطور که ولتاژ میره بالاتر امپر خروجی هم کمتر میشه یعنی هرکی ولتاژ پایینتر میخواد و امپر بیشتری میخواد تو رنج پایین کار کنه و هرکسی ولتاژ بیشتری میخواد با امپر کمتر تو رنج بالاتر یعنی از خروجی های 4 و 5 و 6 استفاده میشه . که قسمت خروجی 6 ترانس 5000 ولت ولتاژ سینوسی داریم قسمت امپلی هم از نوع امپلی با قدرت هفتاد وات که با 12 ولت هم کار میکنه و بسیار هوشمند هم هست طراحی شده که یک ال ای دی داره جهت نمایش سلامت دستگاه یعنی اگر دستگاه پارازیت داشته باشه این ال ای دی شروع به چشمک زدن میکنه اگر خروجی اتصال کوتاه بشه یا امپلی قطعی پیدا کنه یا کلا خراب بشه یا باطری جریانش کم بشه این ال ای دی یسره روشن میمونه و اصلا خروجی نمیده و محافظت میکنه از دستگاه بصورت فوق حرفه ای یا پرابها رو نزدیک به هم بزنید هم این ال ای دی اخطار میده که پرابها رو دورتر بزنید . یعنی تا وقتیکه این دو ال ای دی بنام استاتوس 1 که مربوط به کانال یک امپلی هست و استاتوس 2 که مربوط به کانال دو امپلی میباشد اگر خاموش باشند دستگاه داره بدون اشکال کار میکنه اگر مشکلی تو هرطبقه بوجود بیاد یکی از این ال ای دی ها که مربوط به همان طبقه میباشد روشن میمونه یعنی مشکل داره خوبی این ایسی امپلی اینه اصلا نمیسوزه من مثبت و منبی مدار رو برعکس زدم از قصد چهار ساعت هم گذاشتم این ایسی نسوخت :D فقط ال ای دی اون روشن شد و همه چی رو از داخل قطع کرد و ناگفته نماند این ایسی نظامی میباشد یعنی تا 150 درجه سانتیگراد گرما رو تحمل میکنه بعد این درجه برسه ال ای دی روشن میشه و نمیذاره دیگه ادامه پیدا کنه خاموش میکنه و گرما درحد طبیعی برسه دوباره روشن میشه بقول اقا حمید ایسی استراتژیکه . هم وات بالایی میده هم قطع کن اتومات داره و هم طاقت درجه گرمای بالایی رو داره و کلا مرگ نداره :D
ما دو طبقه امپلی داریم که خروجی سیگنال ژنراتور که بوسیله موبایل ارسال میشه هم دو کانال داره ما میتونیم هم از هردو کانال این دستگاه استفاده کنیم با شکل موجهای متفاوت و هم از یک کانال حالا هرکانال از خروجی امپلی ما به سه قسمت میرند یک قسمت اون به ترانس های ولتاژ 5000 ولت و کانال بعدی امپلی به لوپ 2*2 این لوپ کارش چیه؟ وقتی ردیاب شما ی جا قیچی کرد و مطمئن شدین این قیچی با تمام تستهایی که انجام دادین هدف واقعیه برای تایید نهایی این لوپ دو دردو رو دقیقا مرکز این قیچی قرار میدین و به مدت ده دقیقه روشن نگه میدارین موج خروجی موبایل رو میتونین روی سینوسی بذارین هم روی مربعی که بتونه بصورت پالس امواج انتخاب شده رو بصورت عمودی به دل زمین ارسال کنه اگر اونجا فلزی وجود داشته باشه اون فلز باردار میشه و حالت مغناطیس پیدا میکنه و همچنان قیچی میکنه و وزن تقریبا حقیقی رو به شما میده اگر فلزی نباشه که کلا انتن اونجا رو دیگه قیچی نمیکنه درواقع کار همان اهک یا بعضی ها نایلون میذاشتن روی هدف یا کارهای سنتی دیگه انجام میدادند رو این لوپ براشون انجام میده و از همان خروجی که لوپ بهش وصل میشه دوکار دیگه هم میتونین انجام بدین یعنی لوپ رو دربیارین بجاش کنار کانکتور لوپ دوتا فیش مادگی پراب وجود داره مستقیمابهش پراب بزنین بدین به خاک مثل های ولتاژ اینجا با امپر بیشتر و خروجی بسیار صاف و دقیق برای شما عمل حذف کنندگی رو انجام میده تو این قسمت دیگه صد درصد عمل حذف کنندگی رو انجام میده . حالت دیگه این قسمت شما میتونین بجای فیش کانکتور لوپ بهش بلندگو وصل کنین چطوری ؟ شما میتونین ی جعبه تهیه کنین چهارتا بلندگی رو به جهارجهت این جعبه کوجک وصل کنید و بصورت موازی وصل کنید بلندگوها رو و ازش خروجی بگیرین و اون سمت کابل بلندگو رو فیش کانکتور نری نصب کنید که به دستگاه قسمت کانکتور لوپ میخوره این کار چند مزیت داره شما میتونین هم پراب بزنین از همین طبقه امپلی با قدرت زیاد هم میتونین تو همین طبقه از بلندگو استفاده کنین بلندگو بصورت طبیعی اون موج حذف کننده گی رو به دل زمین ارسال میکنه برای از بین بردن صدا میتونین نیم متر بکنین بلندگو رو دفن کنید که صدا به بیرون از خاک منتشرنشه این هم ی مدل از حذف کنندگی این مکمل هست . پس شما درواقع چهار مدل حذف کنندگی دارین راه اول از طریق پرابهای های ولتاژ راه دوم از طریق لوپ 2*2 راه سوم از طریق دو پراب که مستقیما از امپلی ارسال میشه و راه چهارم از طریق بلندگو که درست کردن بلندگو ها رو شما باید زحمتشو بکشین . ضمنا این لوپی که میسازم برای نقطه زن پی ای فلزجو هم مورد استفاده قرار میگیره چون تمام مشخصات اون رو اقا حمید دقیقا گفتند منم سعی کردم از لوپی استفاده کنم دوستان اگر این نقطه زن رو دارند بتونند ازش استفاده کنند .
حالا میریم سرقسمت شارژر این دستگاه داخل این دستگاه مداری تعبیه شده هم میتونه خود باطری مکمل که 12 ولت 7 امپر هست رو شارژ کنه هم ردیاب 35 رو و هم باطری خارجی که دارین یعنی اگر رفتین جایی باطری داخلی این مکمل تمام شده با زدن یک کلید باطری دستگاه رو میتونین عوض کنین یعنی انتخاب باطری داخلی و انتخاب باطری خارجی که بنام باطری یک و باطری دو روی کلید نوشته شده است باطری خارجی هم میتونین از همین 12 ولت 7 امپر استفاده کنید همین باطری خارجی هم میتونین از طریق شارژر مکمل شارژش کنید و همراهتون باشه شاید نیاز شد و قسمت بعدی شارژر شارژ موبایل از طریق پورت Usb که میتونین موبایل خودتون هم تو بیابون شارژ کنین . ضمنا نشانگر شارژ باطری هم داره با 4 ال ای دی
داخل این کیف سامسونت خود مکمل جاساز شده هم برای ردیاب 35 ی محلی تعبیه شده و برای موبایل هم نگهدارنده موبایل تعبیه شده و انتنها روی در این کیف جاساز میشه و پرابها هم داخل جعبه سمت راست به دیواره کناری جعبه فقط تنها عیبی که این دستگاه داره ی مقدار سنگین میشه که با اینهمه کارایی میشه تحملش کرد اخه تمام مجموعه داخل یک کیف جاساز شده اینطوری دستگاه نه میشکنه و نه گم میشه حمل اونم اسونه و اگر برین جایی برای کاوش دستگاه رو ببینن با اینهمه کارایی و زیبایی و شیک بودنش کلی روش حساب میکنند .
قیمت این ردیاب 35 که قبلا اعلام کرده بودم سه میلیون پارسال بود امسال هم همین قیمته میمونه قیمت مکمل که با اینهمه قطعات تقریبا یک و خورده ای برام هزینه برداشته فکر کنین دوتا ایسی امپلی داره هرکدام هفتاد هزار تومان ترانس اون دویست هزار بقیه قطعات بماند . برای کسانیکه از ما قبلا ردیاب 35 تهیه کرده بودن فقط دو میلیون پرداخت میکنند و دستمزد انچنانی نمیگرم اما برای غریبه ها احتمال داره قیمتش بیشتر هم باشه درمجموع پنج میلیون تومان ردیاب 35 با مکمل بصورت کامل میباشد .
دستگاه هم انشاالله شنبه ازش فیلم و عکس میگرم همین قسمت قرار میدم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

چهارشنبه 29 مهر1394 - 6:20am

درود
جناب مجتبی باعرض خسته نباشید ، فکرکنم دیگه انتظار داره به پایان میرسه .

خریدار سنگهای قیمتی

چهارشنبه 29 مهر1394 - 6:44am
مدیر کل
مدیر کل

kasra58 نوشته است:
درود
جناب مجتبی باعرض خسته نباشید ، فکرکنم دیگه انتظار داره به پایان میرسه .

درسته باید منو ببخشید سید
دوستان ایشون اولین نفری بودند که مبلغ دستگاه رو پرداخت کردند حدود دوماه پیش و افتخار دریافت اولین دستگاه رو ایشون دارند . سید جان شما که اینهمه تحمل کردین تا شنبه هم صبر کنین تا از این دستگاه فیلم بگیرم جهت اموزش کاربران که بتونن باهاش براحتی کارکنن هرچند این دستگاه انچنان دکمه و کلید نداره که گیج بشن کاربری با این دستگاه بسیار آسانه .
فعلا 15 دستگاه قطعه خریدم و چند برابر این هم متقاضی داره چون اکثر کسانیکه از ما قبلا ردیاب خریدن این حذف کننده حرفه ای رو درخواست کردند . چون سرمایه به اندازه کافی نداشتم فقط تونستم همین 15 سری رو بخرم بقیه دوستان میتونند پیش خرید کنند یعنی کل مبلغ رو واریز کنند و تو سری دوم قرار بگیرند که ان شاالله اخر هفته اینده دوباره باید برم قطعه بخرم برای اونها هم تهیه کنم .

چهارشنبه 29 مهر1394 - 7:01am

درود
جناب مجتبی خسته نباشید .با امروز 81روزه که منتظریم اما اولا چون شما دستور میفرمایید و دوما برای اینکه فیلم آموزشی تهیه کنید برای دوستان تا صبح روز قیامت هم که باشه من صبر میکنم .و به عنوان برادر کوچکتر یه نصیحتی کنم کسانی که تو این کار میان باید صبر داشته باشن کسی با عجله کردن و شلوغ کاری کار به جایی نمیبره آدم باید تو همه زمینه های زندگی صبر داشته باشه اما تو این موارد باید صد برابر صبر داشته باشه ، اگه صبر نداره اصلا وارد این کار نشه بهتره .این شعر روهم تقدیم به دوستان عزیز میکنم . خاکسارتان کسرا
درآن نفس که بمیرم درآرزوی توباشم بدان امید دهم جان که خاک کوی توباشم
به روز صبح قیامت چوسرزخاک برارم به جستجوی تو خیزم در آرزوی تو باشم

خریدار سنگهای قیمتی

چهارشنبه 29 مهر1394 - 8:14am
مدیر کل
مدیر کل

saeeed60h نوشته است:
سلام .
اقا مجتبی فک کنم قسمت دیجیتال رو یادتون رفت .همون که قولشو داده بودید و با دقت سه رقم اعشار سینوسی .
حالا برسیم به دستگاه .اون لوپی که شما میگید هیچ کارایی نداره تو حذف کنندگی .مگر اینکه دوستان بخوان وصلش کنن به دستگاه پالسی!
این قضیه لوپ به کنار نمیدونم این بلنگو ها رو از کجا در اوردید !!کی میگه صدای بلندگو میتونه خطا ها رو حذف کنه ..خواهشا گمراه نکنید دوستان رو .حداقل یه بار تست کنید.

اقای سعید نمیدونم چه هیزوم تری من به شما فروختم که با این توپ پر تشریف اوردین نظر دادین بنده یادم نرفته اتفاقا این قسمت سیگنال ژنراتور رو بنده درست کرده بودم با ایسی اس ام دی و تست هم کردم عکسش هم اینجا قرار میدم مشاهده کنید فکر نکنید بنده بیخیال این قضیه شدم اتفاقا با مهندس حمید هم درمیان گذاشتم و بصورت انلاین ازطریق یاهو دقیقا شکل موج خروجی این مولد سیگنال رو تست کردیم دیدم پرش فرکانسی داره تا حدودی مثلا 612 هرتز میشد 611 هرتز و مورد تایید قرار نگرفت برای همین بنده و اقا حمید تصمیم گرفتیم این سیگنال ژنراتور رو جهت فروش قرار ندیم و تصمیم گرفته شد وقتی موبایل داره با چندین گیگاهرتز فرکانس تولید میکنه با دقت بسیار بالا و دو کانال مجزا با انواع شکل موج بسیاردقیق چه لزومی داره ما بیام سیگنال ژنراتور بسازیم .
اقا سعید شما که اینقدر واردین مثلا چرا زودتر این موضوع رو اعلام نکردین دستگاه پالسی بسازیم ؟ اتفاقا این موضوع رو بنده تست کردم وگرنه اینجا قرار نمیدادم پالسی هم تست شد از طریق موج مربعی که موبایل ارسال میکنه به قسمت امپلی هم تست شد هیچ فرق انچنانی ندیدم حالا دوستان میگرین تست میکنند فرقشو اینجا اعلام میکنند کاملا متوجه میشین اتفاقا این موضوع رو با مهندس حمید درمیان گذاشتم ایشون گفتند برای ارسال موج بصورت پالسی لزومی نداره همین موج رو موبایل هم تولید میکنه از طریق مربعی حالا مهندس حمید میان بیشتر توضیح میدند .
درمورد بلندگو بنده چیزی رو براش تعبیه نکردم گفتم فیش کانکتوری هست که به لوپ وصل میشه شما میتونین بجای اون از بلندگو هم استفاده کنین برای حذف کنندگی بنظر شما ایا ایرادی داره این موضوع هم دوستان بررسی کنند ایا ضررمیکنن ؟ بابتش که هزینه ای نکردند گفتم ی خروجی داره میتونن ازش استفاده های مختلف بکنند اینم عیب بود که شما از دستگاه گرفتین اقا سعید نمیدونم مشکل شما با ما چیه . این موضوع بلندگو رو اقا روت تلفنی بهم گفتند که تست کرده جواب داده من هم اینجا اعلام کردم دوستان از این قسمت خروجی اینکار رو هم تست کنند شاید از همان دو خروجی مکمل بشه کارهای دیگه هم انجام داد یکی از این راه استفاده از بلندگو میباشد که یکی از کاربران اعلام کرد ما هم اینجا اعلام کردیم درواقع کار اصلی این مکمل چیز دیگه ای هست که اعلام کردم .

چهارشنبه 29 مهر1394 - 2:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure