انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:19am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

در خصوص این مساله بارها و بارها توضیح دادم درحالیکه هیچ طراحی رموز کار خودش رو فاش نمیکنه و این رو دوستان بارها به بنده تذکر دادن! اما همیشه برام جای شگفتی داشته که چطور علیرغم فاش کردن بعضی مسائل که هر طراح دیگری محرمانه تلقیش میکنه باز هم این همه حرف و حدیث و پرسش به میان میاد! بهرحال در ردیاب 35 طول سیکل مثبت پالس ثابت و معادل طول موج فرکانس برای ردیابی اون هدف خاص هست و طول قسمت منفی یا صفر پالس برای محاسبه وزن هدف استفاده شده. این مساله رو در همین تاپیک با فیلم و عکس توضیح دادم. طبیعتا فرکانس متر سیکل کلی فرکانس رو اندازه میگیره و نه فقط قسمت مثبت و لذا کاملا طبیعیه که با چرخش ولوم کنترل وزن فرکانسی که شما با فرکانس متر میبینید کاملا تغییر میکنه. اما هدفی که ردیابی میشه بواسطه قسمت مثبت پالس هست و تغییری نمیکنه. لذا بنده چیزی در خصوص اینکه با تغییر وزن هدف رهگیری شده عوض بشه ندیدم. اما اینکه اهداف مختلف روی وزنهای مختلف ردیابی بشن طبیعی هست و عملکرد ذاتی این سیستمه.

دوشنبه 26 مرداد1394 - 5:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
حمید نوشته است:
در خصوص این مساله بارها و بارها توضیح دادم درحالیکه هیچ طراحی رموز کار خودش رو فاش نمیکنه و این رو دوستان بارها به بنده تذکر دادن! اما همیشه برام جای شگفتی داشته که چطور علیرغم فاش کردن بعضی مسائل که هر طراح دیگری محرمانه تلقیش میکنه باز هم این همه حرف و حدیث و پرسش به میان میاد! بهرحال در ردیاب 35 طول سیکل مثبت پالس ثابت و معادل طول موج فرکانس برای ردیابی اون هدف خاص هست و طول قسمت منفی یا صفر پالس برای محاسبه وزن هدف استفاده شده. این مساله رو در همین تاپیک با فیلم و عکس توضیح دادم. طبیعتا فرکانس متر سیکل کلی فرکانس رو اندازه میگیره و نه فقط قسمت مثبت و لذا کاملا طبیعیه که با چرخش ولوم کنترل وزن فرکانسی که شما با فرکانس متر میبینید کاملا تغییر میکنه. اما هدفی که ردیابی میشه بواسطه قسمت مثبت پالس هست و تغییری نمیکنه. لذا بنده چیزی در خصوص اینکه با تغییر وزن هدف رهگیری شده عوض بشه ندیدم. اما اینکه اهداف مختلف روی وزنهای مختلف ردیابی بشن طبیعی هست و عملکرد ذاتی این سیستمه.

ممنون مهندس حمید
قصد جسارت نداشتم،فقط در حد یه سوال بود که برام پیش اومده بود.

دوشنبه 26 مرداد1394 - 5:40pm

ساعت2:13---28 خرداد 1394 [وب سایت]
دوست من وقتیکه شما دستگاه اف پی آل 35 رو دست نگرفتی چطور نظر میدی آخه همان کنترل وزن 35 به تمام دستگاهها می ارزه مد فرکانس آزاد و مد حفره و مد مگنت اون رو کجا دنیا دیدی و کجا دنیا دیدی ردیاب بیاد چیز در بیاره . تقریبا 60 صفحه شده تو انجمن فلزجو که کاربران با این دستگاه چیز دراوردن میتونین باهاشون تماس بگیرین ببینید از کدام شهر هستند .
ما نمیگیم ردیاب شما خوب نیست شاید یکی از بهترینها باشه اما درست نیست بگین اسباب بازیه
پاسخ: اولا تمامی مواردی که به آن اشاره نموده اید ، در ردیاب ss220 و نیز پیشرفته تر از آن در COBRA X1 وجود دارد و بنده تا خودم با دستگاهی کار ننمایم و تست واقعی انجام ندهم، الکی دستگاهی را تایید نمی کنم و در خصوص اینکه گفته ام این دستگاه اسباب بازی است هم باید عرض کنم که وقتی فروشنده و تبلیغ کننده این دستگاه فردی همچون علیپور (یک جوان شالاتان 23 ساله) باشد که حتی از اسم و کتاب من (با تغییر نام کتاب) برای فروش دستگاه استفاده می نماید، بنده نام بهتری جز ردیاب اسباب بازی PL35 (احتمالا PL-35 مخفف PLAY AT 1935 می باشد!) برایش نمیتوانم متصور

باسلام . اقا ما اخر متوجه نشدیم کی راستشو میگه ؟ اینو از سایت فرید باقری کپی کردم

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 11:02pm

سلام
اگر شما هم مثل ما در دام انجمن فلزجو افتاده باشید و سرتان کلاه رفته باشد حتما فردی به اسم حمید را میشناسید.
یکی از مدیران ارشد فلزجو که در واقع طراح سناریو های این انجمن و بی شک سر دسته کلاهبرداری این انجمن هست.
این شخص تماما ادعا میکرد که هیچ نفعی از فروش دستگاههای EPL22 و FPL35 و سایر کیت ها و دستگاههایی که میفروشند ندارد. ولی در اشتباه بزرگی هستید اگر حرفهایش را باور کنید!!! حرف های ما را کاملا جدی بگیرید!!! کلاهبردار موفق کسیست که شما نتوانید آو را شناسایی کنید و او بتواند به راحتی شما را متقاعد کند و نقاب بر چهره کریه خود بکشد!!! اگر سر شما هم کلاه رفته به ما بپیوندید و اگر هنوز در دام نیافتاده اید بدانید و آگاه باشید که کمتر کسی میتواند از دام مجتبی و بخصوص حمید کلاهبردار جان سالم به در ببرد.
من به شما اطمینان میدهم که این شخص بیشترین درصد فروش دستگاهها را به جیب میزند و ما توانسته ایم با پیگیری های خیلی زیاد آدرس این شخص را پیدا کنیم . این شخص نام واقعی خود را مخفی نگهداشته که در ادامه به دلایل این کارش بیشتر خواهیم پرداخت.
در پست های بعدی مدار کپی شده ردیاب EPL22 و برنامه هگز آن که از خود دستگاه کپی شده منتشر خواهد شد.
همچنین اطلاعات بیشتری از کلاهبرداری های این انجمن منتشر خواهد شد.
با ما همراه باشید تا همگی بتوانیم حق خود را از چنگ این ظالمان از خدا بی خبر باز پس بگیریم و کاری بکنیم که درس عبرتی شود تا کسی در این مرز و بوم غیرت و درستکاری ،هوس سر کیسه کردن دیگری به سرش نزند
لطفا در ابن مورد جواب بدین؟

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 11:30pm

خواهشا اگه این مطالب دروغه جواب فانع کننده بدین؟ تو خیلی از سایتها به ردیاب شما میگن اسباب بازی وشمارو اقا مجتبی وحمیدو میگن کلاه بردار حرفه ای؟

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 11:34pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب سنگ به فلزجو خوش اومدین.
البته من اگر بخوام تک به تک به امثال اینها جواب بدم که مثل خیلیها در گذشته مجبور هستن صبح تا شب به ما فحش و تهمت ببندن چون نه حرفشون جنبه فنی داره و نه هدفشون خیرخواهی کسیه و تنها چیزی که بهش فکر میکنن فقط و فقط داشتن بازار بهتر برای خودشونه که بتونن پول بیشتری به جیب بزنن. لذا ارائه دستگاههای عجیب و بدون شناسنامه ای که انگار مثل قارچ پرورش پیدا میکنه و یک شبه تبدیل به محصولاتی با توصیف آنچنانی و قیمت آنچنانی تر میشه ؛ چه معنی دیگری میتونه داشته باشه؟!
بخش اول نوشتاری که زحمت کپیش رو کشیدین ظاهرا صحبت یکی از دوستان این انجمن هست که احتمالا از نتیجه کار ردیاب 35 ما رضایت داشتن یا لااقل نسبت به بعضی از این دستگاههای مورد ادعا ازش راضی تر بودن!
اما در خصوص پاسخی که اقای باقری دادن واقعا چند نکته عجیب وجود داره که هر کسی متوجه میشه! اولا فکر میکنم تقریبا همه دوستان فیلم کار کردن جناب باقری رو با اون ردیاب دیدن که ایشون حتی نمیدونست ولوم دستگاه به چه منظوری گذاشته شده! خب کجای دنیا به این میگن "کار کردن و تست واقعی" ؟؟؟ یکی نیست به ایشون بگه شما اگر هدفت خیر هست چرا بابت تک تک فعالیتهات بصورت واضح یا مخفی پول دریافت میکنی؟ اصولا کسی که خودش در این بازار ذینفع باشه کجا میتونه در مورد دستگاه دیگران نظر غیر مغرضانه ای بده؟ این در حالی هست که کسی مثل بنده که مطمئنا از امثال ایشون بمراتب به کار این دستگاهها آشناتر هستم هنوز به خودم حتی جرات ندادم که در مورد دستگاهشون اظهار نظری کنم! حالا این شخص که حتی در تخصص خودش هم بنا به اعتراض دهها نفر حرف زیادی برای گفتن نداره و بیشتر بابت ارائه نقاشی های بقول معروف پیکاسویی و اغلب بیربط به بحث آثار مشغول سودجویی هست ؛ تشریف میاره در یک مبحث فنی غیر مرتبط با فیلد کاریش نظر میده! اون هم در شرایطی که حتی نمیتونه با همون دستگاهی که تبلیغشو میکنه درست کار کنه چه برسه به دستگاه دیگران!!!
در خصوص شخص 23 ساله ای هم که ذکر کردن بنده به نوبه خودم ایشون رو نمیشناسم و این موضوع هم هیچ ربطی به ردیاب 35 نداره. شاید اقا مجتبی از طریق دیگران اقدام به فروش کرده باشه و این چیزی از ارزش یک دستگاه کم نمیکنه. هر چند من به ایشون هم بارها متذکر شدم که با هر کس و ناکسی نباید همکاری داشت!!! حالا اگر هم بفرض چنین همکاری انجام شده دلیل نمیشه به دستگاه ایرادی وارد باشه کما اینکه اون شخص ممکنه فردا بیاد گوشی اپل هم بفروشه آیا گوشی اپل زیر سوال میره؟! خب مشخصه که نه.
در مورد ترجمه پیکاسویی PLAY AT 1935 هم که ایشون انجام دادن و ظاهرا استاد زبان هم تشریف دارن باید خدمتشون عرض کنم شما ابتدا تشریف ببرین تفاوت کلمه METAL و MATERIAL رو که در دستگاه خودتون بکار رفته و شما در فیلم حتی اون رو هم اشتباه گفتین ؛ یاد بگیرین و حداقل درست بخونید و معنیشو بفهمید بعد اسم مخفف دستگاه دیگران رو رمزگشایی کنین! واقعا جالبی قضیه اینجاست کسانی در این سایتها بصورت مستمر مشغول تخریب ما هستن که هم بسیار آدمهای کم سوادی هستن و هم برای همه مشخص شده تا چه حد سودجو هستن و هم اینکه هیچ فعالیت خیرخواهانه واقعی در حق ملت انجام ندادن و 99 درصد به جیب خودشون خدمت میکنن تا به دیگران. درحالیکه روال این انجمن و کسی مثل بنده از روز اول مشخص بوده و عدم تغییر مسیر از روز اول تا الان چیزی هست که حداقل صدها کاربر این انجمن میتونن در موردش شهادت بدن. پس دیگه این شما هستین که اگر بخواین میتونین متوجه بشین چه کسی درست میگه یا حداقل درست تر میگه!!!

پنج شنبه 28 مرداد1394 - 12:01am
مدیر کل
مدیر کل

sang نوشته است:
سلام
اگر شما هم مثل ما در دام انجمن فلزجو افتاده باشید و سرتان کلاه رفته باشد حتما فردی به اسم حمید را میشناسید.
یکی از مدیران ارشد فلزجو که در واقع طراح سناریو های این انجمن و بی شک سر دسته کلاهبرداری این انجمن هست.
این شخص تماما ادعا میکرد که هیچ نفعی از فروش دستگاههای EPL22 و FPL35 و سایر کیت ها و دستگاههایی که میفروشند ندارد. ولی در اشتباه بزرگی هستید اگر حرفهایش را باور کنید!!! حرف های ما را کاملا جدی بگیرید!!! کلاهبردار موفق کسیست که شما نتوانید آو را شناسایی کنید و او بتواند به راحتی شما را متقاعد کند و نقاب بر چهره کریه خود بکشد!!! اگر سر شما هم کلاه رفته به ما بپیوندید و اگر هنوز در دام نیافتاده اید بدانید و آگاه باشید که کمتر کسی میتواند از دام مجتبی و بخصوص حمید کلاهبردار جان سالم به در ببرد.
من به شما اطمینان میدهم که این شخص بیشترین درصد فروش دستگاهها را به جیب میزند و ما توانسته ایم با پیگیری های خیلی زیاد آدرس این شخص را پیدا کنیم . این شخص نام واقعی خود را مخفی نگهداشته که در ادامه به دلایل این کارش بیشتر خواهیم پرداخت.
در پست های بعدی مدار کپی شده ردیاب EPL22 و برنامه هگز آن که از خود دستگاه کپی شده منتشر خواهد شد.
همچنین اطلاعات بیشتری از کلاهبرداری های این انجمن منتشر خواهد شد.
با ما همراه باشید تا همگی بتوانیم حق خود را از چنگ این ظالمان از خدا بی خبر باز پس بگیریم و کاری بکنیم که درس عبرتی شود تا کسی در این مرز و بوم غیرت و درستکاری ،هوس سر کیسه کردن دیگری به سرش نزند
لطفا در ابن مورد جواب بدین؟

این مطلب هم چند ماه پیش در چند سایت منتشر شد که اتفاقا با پیگیری های ما مشخص شد شخص مهدی قاسمی و همکار و دوستشون حمید روحی که از افراد معلوم الحال بازار فلزیاب و زخم خوردگان فلزجو هستن پشت این قضیه قرار داشتن و حتی کار رو به جاهایی و افرادی ربط دادن که مشخص شد اصلا دشمنیشون بخاطر چی بوده و با کلیت چنین انجمن وزینی که ذهن کاوشگران رو روشن کرده مشکل دارن. وگرنه بارها عرض کردم هیچ خریدار ناراضی تا الان وجود نداشته که بخواد چنین کاری کنه و میتونه خیلی راههای بهتری رو برای گلایه کردن و حتی مرجوع کردن انتخاب کنه. اما اینکه طرف اطلاعاتی از مسائل خصوصی دیگران بدست میاره که مشخصه در اختیار چه کسی بوده یا اقدام به هک میکنه و پیغام خصوصی دیگران رو افشا میکنه یا تلاش به کپی کردن مدار دیگران میکنه خب معلومه همه اینها کار یک خریدار دستگاه نیست. وانگهی مستندات این قضیه در تاپیک اذرکیت هم مطرح شد و داستان دیگه برای همه مشخصه.
علت حرص عجیبی که در کلمات اقای قاسمی در کلاهبردار قلمداد کردن بنده هست کاملا مشخصه! چون من این همه کار مجانی و عام المنفعه انجام دادم که ایشون از انجامش کاملا عاجز بود و برعکس هر چه هم بلد بود و نبود در قالب مداراتی با توصیف کذایی و قیمت کذایی تر به مردمان خدا با قیمتهای بالا فروخت و مستنداتش هم با تعداد بالا در تاپیک اذرکیت موجود هست و جای انکار هم نداره بخصوص که شاهدان زیادی هم وجود دارن. ایشون حتی کار رو به جایی رسوند که از مدار چنسی که بنده اصلاحش کرده بودم سودجویی کرد در حالیکه پیش از اون خودش رو مهندس طراح فلزیاب معرفی کرده بود! حالا این شخص با پر رویی بینظر و کینه شتری تشریف میاره بعد مدتها که ما اصلا به ایشون کاری هم نداشتیم میخواد نقطه قوت ما رو تبدیل به نقطه ضعف کنه! یکی نیست به ایشون بگه شما یک مدار نصفه ردیاب رو عمومی کردی و بقول دوستان دون پاشیدی و همون ردیاب هم جواب خوبی نداد و بعدش فقط دستگاههای چند میلیونی بود که یکی پس از دیگری به دیگران قالب کردی! تاجاییکه وقتی ما متوجه شدیم چطور اعتماد اشتباهی کرده بودیم هر کسی بود و نبود از سایتت بیرون کردی و اونجا رو تبدیل به قبرستان آیدیها کردی بلکه از طریق آذرکیت بتونی مدت بیشتری به کسب سود میلیونی ادامه بدی. حالا ما با یک ردیاب که در نوع خودش بسیار هم خاص بوده شدیم کلاهبردار و این همه فعالیت عام المنفعه که هر تازه واردی هم متوجهش میشه کاملا عامدانه نادیده گرفته میشه و در نهایت شما هم لابد آدم درستی هستی؟! در یک کلام من هر چه هستم با امثال شما قابل قیاس نیستم چون حتی اگر سوادم از تو بیشتر نبود ولی ثابت کردم که از شرف و انسانیت نشانه ای با خودم دارم ولی شما رو بعید میدونم!!! وانگهی شما هر چه به ما بستی دروغ و تهمت بود و هیچ مستنداتی نداشت ولی ما اگر چیزی گفتیم تک به تک مدرک و سند و شاهد پشتش قرار داشته!
در خصوص اینکه بنده گفته باشم بابت ردیاب سهمی ندارم اولا هیچوقت و هیچ کجا چنین صحبتی نشده و حتی یک مدرک هم برای این حرف نمیتونین بیارین. در ثانی این موضوعی خصوصی بین من و اقا مجتبی بوده و هست و فکر نمیکنم اصلا به کسی مرتبط باشه یا در خروجی کاری که ما ارائه کردیم تاثیری داشته باشه که حالا کسی بخواد دخالتی در این موضوع بکنه. ثالثا سهم بنده از موضوع ردیاب خیلی کم بوده در صورتیکه اصل کار فنی رو من انجام دادم و از نظر پشتیبانی فنی و پاسخگویی به حرف و حدیثها هم باز خیلی بیشتر من تحت فشار قرار داشتم. اما سود اصلی مربوط به اقا مجتبی بوده و این مساله واقعیت هست. رابعا اینکه عنوان میشه فلانی دروغ میگه دنبال پول نیست! من هیچوقت چنین چیزی هم نگفتم و بارها گفتم هیچ کس از پول بدش نمیاد ولی چقدر و چطور و با رعایت چه چارچوبی مهمه. اصولا هم آدمی هستم به اندازه کافی کار خیرخواهانه انجام دادم و میدم ولی وقتی پای یک قرارداد کاری مطرح باشه باید تا ریال آخر حق خودم رو بگیرم و در واقع هر چیزی جای خودش رو داره. اینکه ما اینجا شبانه روزی زحمت مجانی کشیدیم دلیل نمیشه کسی فکر کنه حق و حقوقی نداریم. خیر امثال من اتفاقا از امثال شما کلاهبرداران کم سواد ولی بشدت پر مدعا بسیار بیشتر حق داریم!

پنج شنبه 28 مرداد1394 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
این جرندیات رو منهم خوندم و به عنوان یک ادم بی طرف باید اعلام کنم که جز کینه و حسادت و احساس در ماندگی چیزی ندیدم
دوستان در این مدتی که من اینجا هستم جز یک جو سالم و علمی (بجز تعدادی نخاله که همه میشناسنشون )چیزی ندیدم و خود من به شخصه از این سایت اطلاعات زیادی بدست اوردم
دوستان اگر کسی از دستگاهی که خریده ناراضی است کافیه دستگاه رو به اقا مجتبی برگردونه و اگر دلیلش منطقی بود من به جرات قول میدم مشکلش برطرف بشه
من دستگاه رو ندارم ولی یکی از دوستان داره و تستی که من گرفتم بسار خوب جواب داده اگر نمیتونید کار کنید دلیل برمورد داشتن دستگاه نیست
و در مورد این مسائل مطرح شذه
دوستان مطمئن باشید این نامردان جز خراب کردن این سایت و دوستان و باز کردن میدان برای خودشون و کلاهبرداری از جویندگان دلیل دیگری ندارند در این سایت هر چقدر هم بین دوستان تنش به وجود بیاد ولی در نهایت نتیجه مثبت خواهد بود بنابراین اجازه ندهید این فروشندگان بی انصاف خدا نشناس به هدفشون برسن
خواهشا به این اراجیف اهمیتی ندهید و بگذارید انقدر از این حرفها بزنند تا جانشان در بیاد و شما یکپارچکی خود را حفظ کنید
و یک پیشنهاد به مدیر سایت
در بخش ثبت نام معرف را الزامی و از تایید پستهای بیهوده خوداری کنید (از طریق فیلترینگ ) و اگر در فضایی دیگر مطلبی ارائه شد خود مدیریت اعلام کند مانند fp22 که کار بسیار مناسبی بوده
موفق باشید

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 12:15pm

باسلام وعرض ادب حضورمدیران محترم ودلسوزفلزجو خصوصاحاج مجتبی ومهندس حمید .فریدباقری اگه مهندس طراح تشریف دارن پس چرابا الاغ وقاطر اواره کوهو کمرشده وداره باکلاشی سره بدبخت وبیچاره هایی مثل ماروباکارشناسیهای اشغال مسل خودش شیره میماله وپولهای کارشناسی هنگفت به جیب میزنه.ایشون مهندس طراحندیافروشنده اون اشغال یاب ۳انتنی؟ویاکارشناس فنی میراس فرهنگی؟اونهم روزی۱میلیون بابت کارشناسیهای الکی وحیله بازی وفریب کاری؟روزمحشرچه جوابی بمن وخدایم خ اهی داد؟عزرخواهی میکنم ازحاج مجتبی. عزیزومهندس حمیدکه بی ادبی حرف زدم

جمعه 30 مرداد1394 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم این نوشته مال کی هستش و اونی که این شکایت نامرو داره میخونه انقدری باید بیسواد باشه که متوجه بشه این یه ناسازگاری آشکار هستش و بوی جگر سوخته ..حداقل این جناب باشعور یه دلیل و منطق علمی هم بیان نکرده که حداقل معرف علم خودش باشه گذشته از اون همه دوستان اینجا جهت پیدا کردن راهی برای دستیابی به دستگاه خوب میان که پاسخ گوی نیازشون باشه مهندس حمید و مهندس مجتبی هم بیکار نیستن که شب روز وقت بزارن ما سود ببریم اگه هم دستگاه تولید کرده و میفروشه کارشون خیلی قابل تحسین هست و فکر نمیکنم بزور به کسی دستگاه فروخته باشن حداقل مبلغی که این دوستان دارن میگیرن نتیجه طراحی pcbمدار نیست چه برسه به نوشتن این همه برنامه و مونتاژ دستگاه .خیلی از تاپیک ها به نقطه زن های خارجی اشاره میکنن و با آب تاب هم قیمت خریدشون میگن که برای دوستان اهل فن کاملا واضح که پول کلانی دارن میدن ولی مهندس حمید خیلی از تلاش هاشو بدون توقع در اختیار همه قرار میده. تنها سایتی که من به شخص خودم تو این چند سال دیدم که مطالب واقعا مفید و رایگان ارائه داده همین سایت. و به نوبه خودم از مدیران ارشد این سایت بخصوص حمید خان و آقا مجتبی گل کمال تشکردارم و امیدوارم همیشه سربلند و پایدار باشن و راهنمای ما... @};-

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 12:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure