انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:38am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 بررسی تخصصی Lorenz Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: سرم
سلام دوستان بنده این لینک ویدئو رو میزارم شاید دیده باشین ولی به هر حال تست خوبی هست که شاید کمکی بکنه در مورد بحث شما عزیزان .
https://www.youtube.com/watch?v=NrpLODuunSk

دوشنبه 21 اردیبهشت1394 - 9:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جنابpesar میخواستی z1 بخری چی شد ایا خریدی؟

دوشنبه 1 تیر1394 - 9:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام کسی لورنز زدوان اصل میخواهد و هزینه اش هم اماده است پیام خصوصی بدهد

دوشنبه 1 تیر1394 - 10:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب خبره من نمیتونم پیام خصوصی بدم شمارتو خصوصی بفرس تماس بگیرم واسه z1.
اگه صلاح بیایم میخوام

سه شنبه 2 تیر1394 - 10:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ali gol نوشته است:
سلام arash22
لورنز z1 یه دستگاه الکیه من خریدم خیلی جاها رفتم ج نداد از این رو تصمیم به تست گرفتم یه چاه زن اوردم تو باغ دوستم ۱۵۰دادم یه چاه سه متری زد از سه جهت توش نغم زدم رفتم تو واسه جنس که وقتی تست میگیرم تو زمین بکر باشه نه جای کنده شده و اینکه بتونم هر جنسی که میخوامو توش قرار بدم واسه تست تو یه متری ودومتری وسه متری جالب اینجاست که اهن چدن المنیوم رو به اندازه ۴کیلو به بالا تو سه متری با ۱*۱عالی ج میده چون این فلزات رسانایپایین هستن اما فلزاتی چون طلا مس و نقره که رسانای بالا هستن رو تو یه متری با ۱*۱ ج نمیده چه به دبلش که نقش اسباب بازیه اگه میخوای پولتو دور بریزی بخرش من که تجربه خودمو ارایه دادم دیگه خودت میدونی من با ۴تومن ضرر فروختم موفق باشی

حساسیت تمومه پالسی هااهم ازz1که قدرتمندترینه اول بااستیل ه وازهمه بهترمیزنه وبعداهن وچدن والومینیوم
بله این درسته ومس وطلا روکمترمیزنندتوهواوتوخاک البته جدیدوتازه گذاشته شده دقیق درسته
ولی
ولی:مس وطلا وقتی مدته زیادمیموناوقدیمی باشن این خاصیت عکس میشه وبرابرمیشه دوسته من وبیشتر
یه 2ضربدر2تاس :شمایه فلزازخاک خارج کن بعدکه میاری خیلی کمترروهوازده میشه
یعنی به عبارتی وقتی یه فلزه 60 در60 روباکابل 12 تو4مترمیزنه
همون ابعادرواگه خیلی زمان وقدیم باشه تو6مترونیم میزنه ش .

یکشنبه 4 مرداد1394 - 9:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Tr&ts نوشته است:
ali gol نوشته است:
سلام arash22
لورنز z1 یه دستگاه الکیه من خریدم خیلی جاها رفتم ج نداد از این رو تصمیم به تست گرفتم یه چاه زن اوردم تو باغ دوستم ۱۵۰دادم یه چاه سه متری زد از سه جهت توش نغم زدم رفتم تو واسه جنس که وقتی تست میگیرم تو زمین بکر باشه نه جای کنده شده و اینکه بتونم هر جنسی که میخوامو توش قرار بدم واسه تست تو یه متری ودومتری وسه متری جالب اینجاست که اهن چدن المنیوم رو به اندازه ۴کیلو به بالا تو سه متری با ۱*۱عالی ج میده چون این فلزات رسانایپایین هستن اما فلزاتی چون طلا مس و نقره که رسانای بالا هستن رو تو یه متری با ۱*۱ ج نمیده چه به دبلش که نقش اسباب بازیه اگه میخوای پولتو دور بریزی بخرش من که تجربه خودمو ارایه دادم دیگه خودت میدونی من با ۴تومن ضرر فروختم موفق باشی

حساسیت تمومه پالسی هااهم ازz1که قدرتمندترینه اول بااستیل ه وازهمه بهترمیزنه وبعداهن وچدن والومینیوم
بله این درسته ومس وطلا روکمترمیزنندتوهواوتوخاک البته جدیدوتازه گذاشته شده دقیق درسته
ولی
ولی:مس وطلا وقتی مدته زیادمیموناوقدیمی باشن این خاصیت عکس میشه وبرابرمیشه دوسته من وبیشتر
یه 2ضربدر2تاس :شمایه فلزازخاک خارج کن بعدکه میاری خیلی کمترروهوازده میشه
یعنی به عبارتی وقتی یه فلزه 60 در60 روباکابل 12 تو4مترمیزنه
همون ابعادرواگه خیلی زمان وقدیم باشه تو6مترونیم میزنه ش .

افرین دقیقا درسته نمونه بارزش خود من که شاهد این قضیه بودم یه فلز قدیمی رو تو 6.5 زد و اوردیمش بیرون واقعا این دستگاه معجزه میکنه :ymsmug:

یکشنبه 4 مرداد1394 - 9:25pm

نقل قول:
اوناییرو که این مطلبو گفتن خیلی قبول دارم و بهشون مطمئنم. حتی یکیشون فردیه که داشت برامون وساطت میکرد بخریمش که در آخر بهم گفت: " فلانی حقیقتش چند بار که منو بردن برای آموزش کامل سیستمشون متوجه شدم این دستگاه تو هوا خوب میزنه ولی در خاک کلّی افت نفوذ داره.
نفر دوم که فردیست مستقل از این آقا هم عیناً همینو تجربه عملی کرده بودن که به بنده گفتن.
ضمناً این دو هیچیک دلیلی برای دادن خبر انحرافی با اون قصد و غرضی که اشاره نمودید ندارن.( حد اقل برای بنده) :ymsmug:

با سلام خدمت محمود عزیز!
هر دستگاه پالسی تست هوایی اش با زمینی، بسته به شرایط خاک متفاوته.حرف دوست واسطه شما وقتی میتواند ملاک قرار گیرد که ورژن های قبلی لورنز در تست آن مکان خاص بهتر از زد وان ، هدف زیر خاک را زده باشند.
راستی مگه میخوای Z1 بخری؟!! :)]

پنج شنبه 31 تیر1395 - 1:31pm

دوستان مواظب خریدهاتون باشید لورنز تقلبی چینی وارد بازار شده و سری های x دیگه تولید نمیشه اگه یافت شد مطمئنا چینی هستش .

پنج شنبه 22 مهر1395 - 9:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

لورنز تقلبي رو تركيه ميزنه،جي پي ايكس،t2-و ....رو چين ميزنه

جمعه 23 مهر1395 - 12:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 63 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure